Някой ходил ли е в Турция на почивка -All Inclusive ?

  • 17 547
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
Ние сме били тук:
http://www.kesit.com/belek/adora.htm
Още го сънувам това ол инклузив. Не знам, сигурно на 50-ия ден нямаше да съм опитала всичко, такова разнообразие и толкова вкусно, всяка вечер си беше някаква тематична, примерно рибна или турска национална или италианска. И вкусно, вкусно. Персоналът постоянно бяха в маскарадни костюми, аниматорите много забавни.
Алкохолът беше турски, но ние през деня карахме на бира, вечер ни правиха коктейли с техни турски напитки и си бяха номер едно просто. За вносния алкохол се плащаше допълнително. И фрешовете също, всичко друго безплатно.
Но извинявам се, разнообразието си беше повече от порядъчно.

# 16
  • Мнения: 978
А цените какви са долу-горе? Искам да изпратя майка ми на една почивка.

# 17
  • Мнения: 6 206
Да добавя, че след Анталия, с топ не можеш да ме закараш на нашето море повече. Или евентуално на Слънчев Бряг като забогатея много и мога да си позволя някой от новите хубави хотели.
И евентуално тази година ще почиваме на нашето черноморие, защото ме е страх с бебето да пътувам толкова надалеч още.

# 18
  • Мнения: 463
Ходили сме 2 години подред. Първата  в Анталия с личен автомобил. Втората - в Мармарис със самолет. Определено съм за Мармарис и по-конкретно за центъра на Ичмелер. Не ви трябва пълен пансион, защото целите ви дни ще бълат заети със страхотни и разнообразни забавления извън хотела.
Поръчайте си закуска+вечеря и задължително 4 или 5* хотел, ако имате възможност и не се чудете ами скачайте в джапанките Laughing

# 19
  • Мнения: 978
Iv, дай ако обичаш малко пове4е инфо за тази екскурзия?

# 20
  • Мнения: 945
Забравих да се оплача от още нещо, беzалкохолните напитки бяха само Танг, ръждяса ми стомаха от тях...

# 21
  • София
  • Мнения: 2 958
geri_1 Париж ми е любим!!! Пожелавам ти  да изживееш много  и незабравими ,прекрасни дни там!  Grinning

Благодаря на всички за споделеното.Аз доста се разрових тук-там из нета ,но е хубаво и   вие да ми разкажете  от опит.... #Milti

# 22
  • София
  • Мнения: 2 958
Поля,този сайт е върха...хотела де!Там ли бяхте?...Сууупер!
нещо не видях цените...

# 23
  • Мнения: 6 206
Тук трябва да има цени:
http://www.astralholidays.bg/NY/index17.htm
Ние бяхме в Белек, на около 1 км от Кремъл, който уж е най-най. Мисля че с за около 1500 евро, при това със самолет, с рейс е по-евтино, може да се намери нещо по ивицата на Белек, иначе Кремъл ще минава 2 000 евро.
Не мисля, че можем да си позволим пак такова нещо, защото ни беше подарък за медения месец, но твърдо сме решили, че ще ходим пак натам, ако ще и на 3 и 4 звезди.

# 24
  • Мнения: 1 417
Малко късно се включвам в темата, но последните 3год. лятото почиваме в Турция. Миналата година бяхме  тук http://www.wowhotels.com/kremlin/Кремъл /Кремлин/ Палас - Анталия, Роял мах инклузив 85евро на човек на  вечер без транспорт, предищната бяхме в Бодрум - Бодрум Резорт - Ултра ол инклузив 65 евро, по преди Мармарис - Ла Перла -ол инклузив 45 евро на вечер. Мармарис ни хареса най-много,като градче и имаше възможност за най-интересни екскурзийки. Кремлин беше с най-много екстри и най-много възможности за забавления, х-ла в Бодрум,като обслужване ни хареса най-много. Ако мислите да стоите основно в х-ла си изберете х-л поне 4* на база ол инклузив, защото така ще можете да ползвате всичко и детето ви няма да ви притеснява с искам това , искам онова.Ако обаче мислите да ходите по екскурзии си вземете НВ - закуска и вечеря, всички екскурзии са целодневни с вкл. обяд. В х-ли на ол инклузив няма вероятност да ти омръзне храната, защото само салатите са над 10 вида, същото е и за предястията, основно, десертите са по-вече. Много е важно каква е базата на х-ла - басейни, мини аква парк, игрища, скуош, абе каквито са ви интересите. Въобще не се чудите няма да съжалявате, каквото и да изберете - изключвам 3* х-л и Кушадасъ - /за мен не си струва там/. Приятна почивка!
Polia Sp. като забогатееш достатъчно няма да си струва да ходиш на Сл.бряг, за същите пари може да отидеш на невероятни почивки на страхотни места по света! Grinning

# 25
  • Мнения: 4 244
Аз ходих 2 пъти в Турция и 2 пъти с Ал инклузив.
Един път в Сиде в хотел Хермес  (Hermes)  ****+
Втория път в Кемер - Сейлорс Бийч (Saylor's Beach)***+
Пътувахме с самолет до Анталия и оттам до хотелите с автобуси.
Хермес се оказа страхотен хотел - приказка от Хиляда и една нощ
И двата хотела имаха закрит басейн, климатици, сауна
В Сиде плажа е пясък и е доста широка плажната ивица
В Кемер - камъни.
Цените бяха много ниски - бяхме и двата пъти през зимата. Кухнята страхотна - нали е нашенска. Както и ПоляСП писа - и аз не можах да опитам докрая от всичко. Разнообразието беше страхотно.

# 26
  • Мнения: 524
Бяхме преди 2-3 години в Кошадасъ, хотел Батихан, беше супер (жега, това е хгубжаво според мен;-).

Не се чудете ходете!!
Виж за агенцията не ти я препоръчвам, че ная връщане автобуса забрави да мине покрй нашия хотел и за една бройка да зависнем в турция...Звъняхме до агенцията в софия, те на автобуса да се връща да ни вземе и така...

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
А цените какви са долу-горе? Искам да изпратя майка ми на една почивка.
евтини са. Има за 3 дена( 2 нощувки) до Истанбул за 120 лв. Има и за 220 за 5 дена. Хотелите  са им хубави, включват и закуска.
Аз не веднъж съм казвала, че мечтата ми е да живея в Турция.  Истанбул е уникален град и ми е кеф там да си давам парите

# 28
  • София
  • Мнения: 2 686
Мармарис е просто невероятен курорт! В Бодрум и Анталия не съм ходила, но с Кушадасъ не може изобщо да се сравнява. Тази година отново се гласим за Мармарис (нашето черноморие ме отвращава след като бяхме там). Препоръчвам All inclusive в хотел Пинета.

# 29
  • Мнения: 463
Iv, дай ако обичаш малко пове4е инфо за тази екскурзия?

Забавленията си ги организирате на място много лесно. За една седмица ходихме на рафтинг, гмуркане, турска баня, целодневна разходка с яхта и т.н Можеш да видиш снимки по-долу.
Иначе ползвахме Алфа тур и спахме в Мармарис, в хотел на брега.
Ичмелер е залив на 5 км. от града, но има постоянна връзка с мрашрутки. Разликата е, че там не толкова претъпкано с народ, хотелите са по-луксозни, няма рускини, индиици, араби и т.н, безкрайно красиво и купонджииски организирано местенце е, страхотни заведения, абе супер. Така че, искайте хотела да е там.

Общи условия

Активация на акаунт