Колко деца искате да имате?

  • 5 562
  • 157
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 063
Тази тема май е стара и ако съм писала вече в нея - извинете, разгледах само последните 3-4 страници и ми дойде патоса  Mr. Green
Възхищавам се на майки с три и повече деца, винаги ми се е струвало не голямо, а огромно геройство! Сега, обаче, ми се иска и на мен да направя нещо героично  Joy
Искам 3, но то знае ли се...може да станат 4, а може да си остана и с едно - не (само) аз ги нареждам тези неща...
само дано не ми се случат близнаци, че това ми се вижда прекалено голямо предизвикателство Wink

# 151
  • Варна
  • Мнения: 308
Едничко, за сега ми е достатъчно.За после не знам

# 152
  • София
  • Мнения: 2 164
Едно. Засега се въздържам от желания за второ.

# 153
  • София
  • Мнения: 3 994
поне 2, дано имаме късмет, забременях много трудно първия път, а и вече съм на 32... Praynig

# 154
  • Мнения: 113
 Искам да имам 4 деца. Имам близначки, но искам да си осиновя и момченца близнаци. Пък може и да си родя.Като поотраснаха вече не ми се струва толкова трудно с повече деца.

# 155
  • Мнения: 331
само дано не ми се случат близнаци, че това ми се вижда прекалено голямо предизвикателство Wink

 newsm64
не е прекалено голямо! но си е предизвикателство!   smile3521

# 156
  • Мнения: 1 040
Хеехе, тази тема ми напомни на един разговор с мъжа ми, който проведохме наскоро Thinking В момента чакаме първото си бебче и дай боже всичко да е наред Praynig Винаги съм си мислила, че искам деца, но вижте за точната бройка никога newsm78 Предполагам, че живота и съдбата ще решат вместо мен, защото плановете обикновено се развалят и не става така както ние сме го замислили Party Например моята бременност беше абсолютно непланирана - с приятеля ми(когато разбрахме новината още не бяхме женени) сме заедно от доста време, но никога не си бяхме говорили сериозно за деца и семейство - чакахме първо аз да завърша висшето си образование, да се установим и т.н и т.н Да, ама неее...Бебчо реши да ни изненада Joy Та за разговора, който споменах в началото - говорим си ние каква е най-добрата разлика м/у първо дете и следващо. и мъжа ми казва(с уточнение, че преди никога не ми е говорил за деца) ами 2-3, най-много 4, за да има време и за третото Shocked че може и четвърто При което аз #Crazy, но ми стана много приятно от факта, че той иска и мисли за увеличаване на семейството Mr. Green Е, само да е живот и здраве, а пък то другото само ще дойде Mr. Green Joy

# 157
  • Мнения: 135
Ако зависи от искането - 3 поне....някак по-весело ми се струва че ще им е.....
Но засега съм бременна още с първото..и стискам палци да е живичко и здравичко...а за други ще мислим по-нанатък

Общи условия

Активация на акаунт