Движение на българските майки РУСЕ - 4

  • 34 156
  • 695
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 523
С Джаста говорихме за нашите неща-ще пращаме в Бургас и Добрич.Ако сколасаме и за София. PeaceКойто има желание може да се включи в изработването и изпращането.А от нашите неща всъщност не останаха много.

# 31
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Решавайте за купона и кажете Grinningаз съм си издействала свободна вечер вече.
под секрет да кажа ,че съм антифен на чалгията и да не ме мъчите много с чакарлака моля Naughty

  За щанда-против съм,аз лично няма да мога да изработя количество,очертава ми се напрегнат месец с доста ангажименти.Също съм обещала да пратя нещичко на Бургас,за да върна жеста им към нас за коледния базар.От Пазарджик и Добрич ни молят за помощ,от София също.Нека не бъдем максималистки и не изразходваме излишна енергия,време и семейни отношения за един ден масраф....помощта ни за другите базари ще е също толкова полезна,па макар и за други домове и деца из страната .
   Разбира се това е мое мнение и ако мнозинството от вас реши да направим щанд,ще се включа но няма да мога така ефективно както за коледния.

MagieA ,и аз не те видях...или ако съм- не съм те разпознала Embarassedщо не ме издърпа за фустата да се запознаем?

# 32
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
ох, и аз споделям мнението на Джаста за чалгията, а на Странджата е в изобилие, без да се натрапвам, ама там е и много шумно и трудно за водене на разговори, а все пак ще искаме да си поговорим, да споделим впечатления, а и идеи, та ако прецените, може и на по-спокойно място, някой спомена ДелКано, Пристан ...
за час и ден, които предложи Пеония - петък, и аз съм за

# 33
  • Мнения: 758
Мамчета,аз евентуално мога да дойда от 20 до 22ч.Имам вечерен час  Mr. Green.Не мога да си позволя прибиране в по-късен час.

Ами то и аз сигурно до 00 часа, че после се превръщам в smile3535  тиква Simple Smile

Джаста, ти ли беше принцесата, майка на малкият принц в синьо?
Ако не коя беше тази мама?

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 15:51 от MagieA

# 34
  • Мнения: 758
А за купона в петък, аз също съм май за по-безшумно място за да можем да си чуваме приказката. Съгласна съм за Пристан, но там със сигурност трябва резервация. Часът 19р30 също ме устройва за петък вечер.

# 35
  • Мнения: 541
и аз най-после да се включа в новата тема Grinning  много се гордея със всички вас мили дами,такива сте борци!!!! Hug Heart Eyes  bouquet за срещата не съм сигурна дали ще успея защото съм на работа ooooh! Shocked но ще опитам!

# 36
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Джаста, ти ли беше принцесата, майка на малкият принц в синьо?
Ако не коя беше тази мама?

   Ейййй,как звучи само Flutter...,аз бях да Mr. Green

  Мен ми харесва и в ресторант "Щастливеца",до старата поща-много уютно изглежда,спокойно е...но нямам представа как е кухнята.Но където и да решите ще си докарам дъ-то.А на диско ще бръмнем ли?И къде?

# 37
  • Русе
  • Мнения: 611
Ох, и аз най-после успях да се включа веднага след карнавала ми се скапа компа та чак до сега.
Първо искам да се извиня на всички, че изчезнах така и не можах да помогна за прибирането, но моят Мики Маус испадна в истерия и се наложи да се изнесем скорострелно.
А карнавалът беше страхотееееен всички дечица много се забавляваха.
Тъй като не можах да разбера дали за Илия Деведжиев и за колежката му имаше грамоти много ми се иска да им се отблагодарим по-някакъв начин те свършиха страхотна работа.
Иве, със малко закъснение много много щастие ти желая  bouquet а за снимките не се тревожи аз ще ти ги оправя.
Деб, и на теб имам да отчитам парички трябва да се видим.
И към касата на щанда имам да давам едно левче.
Дефи, твоята принцеса  много ми помогна в укротяването  на моята фурия.
За купона и аз съм за по-тихо местенце за да можем да се чуваме въпреки, че не съм сигурна дали ще мога да дойда.,
И да не забравя всички бяхте много готини в тези костюми.

# 38
  • Мнения: 758
Аз ангажирах бавачката за петък вечер newsm44  така че ще съм на линия, но може би няма да стигна до диско, защото ми е неудобно да я държа по нощите жената. Ако предложи да го вземе у тях за нощта  може и аз да се включа на данс  newsm68
Мами, като гледам повечето нямат претенции за мястото, така че предлагам да решим едно място (Пристан или Щастливец) и да пазим места. Може би да се преброим не е лошо, че да се знае за коло човека да се пази.

# 39
  • Мнения: 470
Аз съм за Peace петък бройте ме мястото е без значение

# 40
  • Мнения: 281
 Айде и аз качих  снимките в албумчето!

# 41
  • Мнения: 3 376
Абе защото видях едни много готини салфетки и така ми се прииска да направя декупажжжж Mr. Green Като сътворя нещо ще пиша,да ги пратим евентуално с вашите Peace

Момичета,може би само за ресторанта и аз ще дойда,ходила съм на Щастливеца няколко пъти,ама съм яла само салати и картофи,не беше зле,мръвката незнам как е Twisted Evil,не мога да се изкажа компетентно за кухнята /Джаста  Whistling/

# 42
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ей, плашило! Да вземеш да се очовечваш  Crossing Arms

Аз по принцип нямам проблеми с излизания и т.н. само че в събота мъж ми има един изпит и не знам дали ще се съгласи в петък да гледа малкия, понеже няма да може да чете. (той не че ще чете, но...) Ще видя и с мама как стои въпросът и тогава ще знам със сигурност.

# 43
  • Мнения: 3 376
Деб Mr. Green
Бостанска може да ми викаш Mr. Green


Абе да не са колеги с моя мъж и той има изпит в събота Whistling

# 44
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ти си повелителката на зеленчуците!  Mr. Green

Извинявам се за спама, не се стърпях  Blush

Общи условия

Активация на акаунт