Как да се гримираме?-1

  • 31 717
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 027
Взех си ФДТ на Импала и го пробвах вече  Flutter много ми харесва как покрива и не стои като маска, пък и цената му е доста приемлива  Peace Само дето ми стои лъскаво на лицето  Thinking дали е защото имам по-мазно кожа или си е от ФДТ-на?

# 271
  • Мнения: 1 952
Взех си ФДТ на Импала и го пробвах вече  Flutter много ми харесва как покрива и не стои като маска, пък и цената му е доста приемлива  Peace Само дето ми стои лъскаво на лицето  Thinking дали е защото имам по-мазно кожа или си е от ФДТ-на?

Да стои лъскаво и да е много хубав, нещо не ми се връзва newsm78

# 272
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Взех си ФДТ на Импала и го пробвах вече  Flutter много ми харесва как покрива и не стои като маска, пък и цената му е доста приемлива  Peace Само дето ми стои лъскаво на лицето  Thinking дали е защото имам по-мазно кожа или си е от ФДТ-на?

Пробвай с пудра отгоре, за да не стои мазна кожата и да лъщи. В топлите месеци на годината и при мазна кожа понякога се получава този мазен ефект.  Naughty

# 273
  • Мнения: 2 152
Aми според мен е универсален, в смисъл за нормална кожа
Не може да пише,че е за всякакъв тип кожа, а да става и за суха, и за мазна - не върви някак си Thinking
Явно затова лъщи на по-мазните кожи, защото е универсален, не матиращ Peace


ПС. или слагай отдолу като основа пор минимайзера на клиник.Много добре става - свива порите," държи" фдт цял ден
Или само пудра, без фдт. Аз лятото почти не слагам фдт,защото винаги ми лъщи Tired

# 274
  • Мнения: 1 027
Предложете тогава матиращ ФДТ, че не съм много запозната  newsm78

# 275
  • Мнения: 2 152
Ревлон Колор Стей за комбинирана ,мазна кожа
Много е хубав и не е скъп - около 20-тина лева е
Траен, покриващ, матиращ Peace

# 276
  • Мнения: 1 027
Ревлон Колор Стей за комбинирана ,мазна кожа
Много е хубав и не е скъп - около 20-тина лева е
Траен, покриващ, матиращ Peace

Мерси, ще го потърся!

# 277
  • Мнения: 7 474
Момичета, защо е необходимо да има две теми за едно и също. Thinking
Защо не пишете в първата, така всичко ще е на едно място?

# 278
  • Мнения: 1 027
Лео, дай линк към другата тема!

# 279
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Лео, дай линк към другата тема!

Мисля, че става въпрос за тази: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=282630.280

# 280
  • Мнения: 7 474

Да , тази е. Почти едни и същи хора пишат и в двете и темата е точно за гримиране.
Вземете се пренесете на там, да е всичко на едно място.  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт