Знам, че темата не е за тук.

  • 8 266
  • 139
  •   1
Отговори
# 45
  • варна
  • Мнения: 1 830
Оф, че неприятно newsm78.Миличка с теб сме каквото и да решиш Hug

# 46
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз пък си мисля,че мъжа ти предварително е подклаждан(този разговор е воден и друг път,но без твое присъствие).....и му е трябвало малко за да експлодира по този начин.....На всичкото от горе продължава да твърди ,че е прав за постъпката си....помисли си малко....

# 47
  • Мнения: 3 674
Мила Грудка...След както казваш, че мъжа ти  няма индикации за подобно поведение...значи реакцията му или е  е била спонтанна или другия вариант е, че е решил  да се направи на Мачо/мъж/ пред татето си... Tired

Много е важно да поговорите двамата за това, без скандали..тихо и спокойно.

Може би му се е насъбрало и на него доста...Попитай го  защо така е реагирал?

 Покажи му, че си ранена най-вече за това , че те е обиждал и  хокал пред неговите родители!

Сподели колко унижена си се почувствала и му кажи че ти никога не си  ОЧАКВАЛА такова нещо от него.

Попитай го ако ти беше постъпила така със него, той как щеше да се почувства?!

Кажи му, че много ти тежи това на сърцето, че ти никога не си ... и не би го унижила така пред ТВОИТЕ родители.  Wink 

И после се оттегли ...

АКО ТЕ ОБИЧА...той ще  се почувтсва зле, че те е наранил така и ще премисли и ще съжали за постъпката си.

Много е важно, тихо и спокойно...без спорове и разпри  да си поговорите за тази случка и ти да му кажеш как си се почувствала... Rolling Eyes

Не спорете и не се карайте...това ще нажежи много ситуацията. Ако можшеш не говори с него, даже отиди при майка си с децата....нека да види как е без теб  Wink

Ще звъни като луд да  си те иска обратно...пак казвам ако те обича и държи на теб.  Peace

Това работи 100%  Peace



 


Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 01:20 от ЧервеноВинце

# 48
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Добро утро момичета  bouquet
ЧервеноВинце, всичко това му го казах,
тихо и спокойно, без да повишавам тон.
Сега не му говоря и в очите не го поглеждам дори Sad
Да, правилно си го казала, реши да се направи на мачо
пред баща си.
В този момент се почувствах по - ниска и от тревата, особенно като видях задоволството в очите на свекърва ми.
Когато му обяснявах как се чувствам, отново не позволи да се изрече и дума по адрес на родителите му.
Като е ставало някога въпрос за нашите и когато не са били прави
винаги съм го казвала пред тях и пред него.
За мен семейството ми е на първо място, после родителите.
А за него явно не е така.
Бившата му жена навремето ме беше предупредила за това, но аз не и вярвах. Мислих , че го казва от злоба. Tired

# 49
  • UK
  • Мнения: 1 351
Аз пък си мисля,че мъжа ти предварително е подклаждан(този разговор е воден и друг път,но без твое присъствие).....и му е трябвало малко за да експлодира по този начин.....На всичкото от горе продължава да твърди ,че е прав за постъпката си....помисли си малко....

 Подкрепям изцяло написаното от Кали  Crazy

# 50
  • Мнения: 23
един единствен път тои за6тити маика си и о6те съжалява(сигурна сам).такав скандал им вдигнах 4е направо се 4удя от каде събрах сили.не се изнесох от нас ама спах 1 седмица при детето и не сядах на масата с тях,а на свекърва ми казах 4е ако се разделим тя 6те е виновна .от тогава не е заемал ни4ия страна Twisted Evil.6те се справи6 и ти Hug

# 51
  • Мнения: 3 731
Мила,съжалявам , но моето мнение се различава от общия тон в темата.
Мисля си ,че мъжът ти е още по-объркан,изплашен и наранен от теб.
Опитал се да се прави на мачо,добре, но не мислиш ли ,че сега го е страх да не изгуби и теб, както бившата си жена?
Ако аз бях на твое място ,щях да го гушна ,да му покажа по всички възможни начини,че го разбирам.Нека човекът осъзнае,че ти не си като бившата и не бива да си позволява такова отношение с теб,че не го заслужаваш.
Все пак той е човекът ,когото обичаш,не някой случаен.Преглътни гордостта си и опитай да простиш-не всяка жена би могла да го направи.Преживявате тежък период, дръжте се един за друг, не го оставяй да търси подкрепа при мама и тате.
Успех, мила! Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 62 595
Изобщо не бих го гушнала след такова унижение. По-скоро бих държала твърда позиция, независимо от всичко. Ако тя сега се пречупи, ще я подмятат цял живот.

Грудке,

Въоръжи се с цялата сила и търпение, които имаш. Няма да се даваш и да си мислиш, че ти си лоша или виновна за случилото се. Независимо дали родителите ти са на твоя страна не се пречупвай, защото това оставя по-страшни рани в душата от всички други несгоди в живота. Това е моментът, в който се разбира кой кой е. Доколкото можеш, разчитай на приятелките си, ако не - отстоявай достойнството си. Може да се опитат да се манипулират и да те притискат с децата и едва ли не ти да се извиняваш за това, че си изяла шамара. Не им се давай.

# 53
  • Мнения: 2 723
И да, не ме боли от шамара, боли ме , че го направи пред техните.

Ей това ме изуми мен...
Ако те беше ударил насаме всичко ОК ли щеше да бъде Shocked

Изобщо поведението му лично мен би ме накарало да се замисля. Нали проблемът с парите ви е общ, ти удряш ли го  Shocked

Той бил наранен - това му дава право да се държи като простак ли...

GeoNadin как изобщо ти хрумва, че можеш да гушкаш човек, който те унижава. Дали пък той не е този, който трябва да гушка и да се моли да не загуби жена си и децата си???

Той ще я удари, тя ще го гушне - идеално решение мда ooooh!

# 54
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мила,съжалявам , но моето мнение се различава от общия тон в темата.
Мисля си ,че мъжът ти е още по-объркан,изплашен и наранен от теб.
Опитал се да се прави на мачо,добре, но не мислиш ли ,че сега го е страх да не изгуби и теб, както бившата си жена?
Ако аз бях на твое място ,щях да го гушна ,да му покажа по всички възможни начини,че го разбирам.Нека човекът осъзнае,че ти не си като бившата и не бива да си позволява такова отношение с теб,че не го заслужаваш.
Все пак той е човекът ,когото обичаш,не някой случаен.Преглътни гордостта си и опитай да простиш-не всяка жена би могла да го направи.Преживявате тежък период, дръжте се един за друг, не го оставяй да търси подкрепа при мама и тате.
Успех, мила! Hug

какви са тия глупости???  Shocked Shocked Shocked
ще го гушка, разбирала го... майкоуууууу на къде върви тоя свят!  ooooh!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Еее, не се възмущавайте толкова на идеята за гушкането, де. Това с шамара все пак не е системно, а инцидентно. Може да е провокирано от какво ли не. Момичетата са изказали сума ти и предположения. Би било уместно да прояви благородство и с добро да потърси причината за случката. Ако мъжът и наистина е в "някаква" дупка по понятни причини, последното от което ще се нуждае е отношение "на нож". Това само би влошило още повече нещата.
Тя го обича, значи трябва именно с любов да подходи. Да погледне "над" конкретната случка и с повечко мъдрост да "огледа" по- мащабно ситуацията.
Не го защитавам, не ме разбирайте криво, аз напр. бих го шамаросала, но не в това е въпроса.
Не е разумно да се вадят генерални заключения от един инцидент. Емоциите не са добър съветник.
Успех мила, дано намериш верния за вас път!  bouquet

# 56
  • Мнения: 474
Как си Грудке... цяла вечер съм те мислила, много ме натъжи станалото с вас, държиш ли се ?
....хммм, това за гушкането има някаква логика, ама мисля, че нещата не са стигнали още до там..... първо да се изяснят, пък после...разбира се дано да се стигне и до взаимно гушкане... fingerscrossed

# 57
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,така хубаво ще го гушна ,че ще му държи влага докато е жив...... Twisted EvilПак повтарям имало е и други разговори и мъжа ти и най на края е решил да покаже пред майка си е баща си ,че той е мъжа в къщи и няма да ти позволи да го командваш(както явно му е и подхвърляно многократно).Подобни отношения между родители и деца е признак на простащина и демонстрация за контролиране на положението или на  другите членове от семейството(тоест ти).Хич не се предавай,но и спри да говориш на тази тема ,човека явно е убеден в правилното си държание и дори нещо повече има и подкрепата на родителите си......,че не се знае следващата му реакция може да не е само един шамар.Бъди по хитра от хиените,които са те заобиколили,изчакай малко......за да отшуми този инцидент(ако може така да се нарече Twisted Evil),защото ще се усети и му кажи ,че искаш малко да си поседиш при родителите.....и тогава намери начин да споделиш с тях какво те притеснява.....Все пак са това твоите родители и няма да останат безучастни в това положение.....,може и да те укорят в началото,но бъди убедена,че няма да остават тези отношения да се развиват по този начин....Ех....,благородно ти завиждам ,че имаш родители.....,по добре да преглътнеш тяхната критика от колкото да допуснеш цял живот да бъдеш манипулирана и унижавана от шайка простаци.....Стана много дълго ,дано ме разбереш....Бъди умна, жена и майка с достойнство!

# 58
  • Мнения: 2 270
И да, не ме боли от шамара, боли ме , че го направи пред техните.

Ей това ме изуми мен...
Ако те беше ударил насаме всичко ОК ли щеше да бъде Shocked

Изобщо поведението му лично мен би ме накарало да се замисля. Нали проблемът с парите ви е общ, ти удряш ли го  Shocked

Той бил наранен - това му дава право да се държи като простак ли...

GeoNadin как изобщо ти хрумва, че можеш да гушкаш човек, който те унижава. Дали пък той не е този, който трябва да гушка и да се моли да не загуби жена си и децата си???

Той ще я удари, тя ще го гушне - идеално решение мда ooooh!



Напълно подкрепям  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 1 105
Прочетох темата ти и ми дотежа и на мен ...
Странно реагират мъжете, когато някой им нарани егото... Мисля си, че мъжът ти се е засегнал от това, което си казала пред родителите му и се е почувствал неудобно от факта, че ТОЙ не успява да издържа семейството си. Или е почувствал в тона ти обвинение ...И е избухнал!!!

На същото мнение съм. По-лошото в случая е, че казваш, че иска да прехвърли вината на теб! С разговори няма да стане, предприеми действия. А какви ти знаеш най-добре, защото познаваш човека до себе си.

Общи условия

Активация на акаунт