Знам, че темата не е за тук.

  • 8 281
  • 139
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 723
в техният случай не става дума за домашно насилие , а до онзи ден авторката не е предполагала ,че мъжът и е способен на това .

Аха и аз така тръбях, че моят мъж никога, ама никога не би ми изневерил  hahaha

# 121
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Никси, браво на теб, че си сигурна в себе си и държиш на честта си.   bouquet Сигурно ти е трудно, но не всички са като теб ( а би трябвало), но нали знаеш - всеки мери със собствен аршин - за едни едно нещо е приемливо, а за други не.

# 122
  • Мнения: 2 563
Грудка, успех, мила!

# 123
  • Мнения: 4 668
в техният случай не става дума за домашно насилие , а до онзи ден авторката не е предполагала ,че мъжът и е способен на това .

Аха и аз така тръбях, че моят мъж никога, ама никога не би ми изневерил  hahaha

Хората не обичат да вярват в лошите неща , а и не е нужно ...

# 124
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Никси,имаш и моите поздравления,че все още устояваш на достойнството и принципите си.  bouquet

# 125
  • Мнения: 2 723
Хората не обичат да вярват в лошите неща , а и не е нужно ...

Права си, но когато лошите неща са очеизвадни, не е лошо да повярваме, че се случват. Ако се правим, че не ги забелязваме, няма да ни се случат по-малко  Tired

Не отричам, че е възможно случката при Грудка да не се повтори, но на мен не ми се вярва.
Защото човек, който съжалява за поведението си, се държи по начин доста по-различен от това, което прочетох.

# 126
  • Мнения: 3 674
Има хора дето обичат да  "колекционират "проблеми... Rolling Eyes

Колекционират си ги,  живетя си с колекцийката която си нараства....оплакват се, ама нищо не правят по въпроса. И после викат..." Що все на мен се случват такива неща?" .... Thinking

Ама  силно вярвам, че  наша Грудка не е от тях...   Wink  Hug

# 127
  • Мнения: 553
oceanid - преди време нещо се сдъвкахме в една тема / вече не помня защо  Simple Smile

Благодаря ти за хубавите думи
ами не си спомням да сме се дъвкали, по принцип не ме дразни и не приемам лично това че някой има различно мнение или владее езика достатъчно добре за да се изразява съвсем точно  hahaha. Напротив - с това че го споделя- ме обогатява откъм гледни точки по въпроса. Никой всъщност не се е обогатил душевно от "Да права си" нали?
А и не се знае дали ако аз бях живяла по-различен живот от моя собствен, дали това нямаше да са и моите думи.


Грудке, много се радвам да прочета че си намерила баланса вътре в себе си. че не си се поддала нито на желанието някакси просто да се загърби всичко, сякаш така просто ще изчезне от живота ви, нито по изказаните по-крайни мненияче това е край и т.н.
Показа и колко е важна и че я има истинската любов в твоя живот, защото по мое скромно мнение ти постъпваш като един мъдър и обичащ човек.

Бих се гордяла да имам приятелка като тебе и определено бих се доверила на твой съвет.
Не че искам да те четкам и не че съм много религиозна,  но има един пасаж за любовта в Библията, и начина това, което пишеш ми напомниха за него.
ще се опитам да го намеря и да ти го пейстна.  Hug Hug Hug

Мъжа ти може и да се нуждае от малко подсказване/сигурно има огромното желание и пълното неведение какво да направи-това само ти знаеш/... как да стопи болката и обидата в сърцето ти. Може би има смисъл да го попиташ какво се е случило според него.. все едно говорите за нещо извън вас и отношенията ви като цяло, а за самата случка. Сигурно и той още го "смила" но поне донякъде трябва да си е дал обяснение на себе си.  Ако ти даде някакво неутрално обяснение, без да действа емоционално да ти се нахвърля и да те обвинява теб, ще е голяма крачка напред. Ще значи че и той е намерил някаква макар и временна равновесна точка. Ще можете да вървите към едно споделено осъзнаване на причините.

Това че си му сърдита е паралелно и е факт.Но е факт и необходимостта да направите крачка към излизане от тази патова ситуация. Да поговорите спокойно и максимално без да влагате емоции се изясни кой как е възприел ситуацията. Това е и добро начало за него да почне да говори, а колко ще ти бъде благодарен  Hug. Навярно ще му се иска да си е бил счупил ръката вместо да ти е посегнал.

Много е важно такива крачки да направите че да си станете по-близки отпреди. Имало е някакъв мъничък луфт, който за миг е станал като планински разлом. Може би той отдавна се е страхувал че те губи, може би именно заради проблеми с пари и тези реплики да са му прозвучали като истината която не може да понесе и ....

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 01:03 от oceanid

# 128
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
oceanid ,
 за пореден път едно голямо
БЛАГОДАРЯ smile3525

Момичета,
Получих извинение пред родителите му.
Когато останахме сами, говорихме още дълго...
Мъжът ми се разплака дори и казва, че се разкайва
много за това, което е направил. Каза ми също, че
имам право да му се сърдя колкото искам , и че ще ми
покаже ( докаже ) с поведението си, че това повече
няма да се случи.
Благодаря на всички, които ме съветвахте и подкрепяхте  bouquet
Дано не се случва и на вас това.
Колко жалко, че заради гадните пари Close, понякога губим
човешкият си образ и се стига до тук Tired

# 129
  • Мнения: 474
Браво  smile3501 Силно се надявам от тук нататък всичко да ви е като по вода...  fingerscrossed

# 130
# 131
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Браво, Грудке! Много ти се радвам, защото най-лесно е да се врътнеш и да си вземеш багажа, ама после остава само горчивина и болка. Успех!

# 132
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
 Hug  bouquet

# 133
  • варна
  • Мнения: 1 830
Браво Hug

# 134
  • Мнения: 3 674
Hug Hug Hug Много се радвам за тебе!!!!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт