къде перете олекотените завивки

  • 3 475
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
В пералнята.

# 32
  • Мнения: 2 388
В пералнята. Имаше едно време, когато бях без пералня, прала съм ги на ръка. Но не ти е работа какъв робски труд е.

# 33
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз в пералнята!

# 34
  • Мнения: 459
И аз ги пера в пералнята. Тази зима купих нов-с пух и него обаче не смея да го пусна в пералнята. Май ще го нося на химическо

# 35
  • Мнения: 686
В пералнята - но само по една слагам.

# 36
  • София
  • Мнения: 4 052
В пералнята ги пера . Едва ли се е откачил барабана от завивката. Тя не тежи повече от 5 кг.
Това е и моето мнение, без да го налагам или да споря.

И аз ги пера в пералнята. Тази зима купих нов-с пух и него обаче не смея да го пусна в пералнята. Май ще го нося на химическо
В този случай химическото е по-добрия вариант. Някой се оплакваше, че след като си намокрил пухената завивка ли беше, яке ли бешееее newsm78, не се сещам, но така се размирисал тоя пух, че нещото било направо за боклука. По-добре не рискувай. Peace

# 37
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз в пералнята - досега не съм имала пролеми със завивките.

# 38
  • на пистата
  • Мнения: 5 848
В пералнята ги пера . Едва ли се е откачил барабана от завивката. Тя не тежи повече от 5 кг.
Това е и моето мнение, без да го налагам или да споря.


как да не тежи бе момичета,та тя е 220 на 240 бая повече е от 5кг, ама аз си знам кво ли съм тръгнала да обяснявам,само питам вие къде ги перете не искам мнения за кво ми се е развалила пералнята Stop

# 39
  • Мнения: 745
В пералнята, една по една  Peace

# 40
  • Мнения: 454
Пера ги в пералнята, само, че се събира само една на веднъж. После в сушилнята и съм готова. Имам едни завивки, които са доста големи и тях давам да се перат на химическото.

# 41
В пералнята! Вкъщи използваме само от олекотените.

# 42
  • Карлово
  • Мнения: 4 664
И аз пера в пералнята. И пухени възглавници пера, и чехли, и дори кожени якета.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 120
И аз пера в пералнята. И пухени възглавници пера, и чехли, и дори кожени якета.
Ти ме изненадА! Shocked Кожено яке в пералня? Я кажи по-подробно как го правиш?

# 44
  • Мнения: 3 360
В пералнята Peace

Общи условия

Активация на акаунт