Music Idol 2 /6/

  • 21 361
  • 624
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 050
..............На това му викате талант и артистизъм и професионализм  newsm78 ooooh!
Относно Иван и аз това се чудя?
Смятам дори, че си има диагноза това неговото и има нужда от помощ.
Харесаха ми като пеене Деница и Нора, но като стайлинг бяха най-зле ... и с тези опашки настрани Crazy

# 61
  • Мнения: 4 380
..............На това му викате талант и артистизъм и професионализм  newsm78 ooooh!
Относно Иван и аз това се чудя?
Смятам дори, че си има диагноза това неговото и има нужда от помощ.
Харесаха ми като пеене Деница и Нора, но като стайлинг бяха най-зле ... и с тези опашки настрани Crazy

Разбира се че си има.  Всички велики творци на всички времена са страдали от маниакално разстройство. Ванката явно не е изключение. Единствения лек за това състояние е преследване и достигане на велики цели.

# 62
  • Мнения: 3 271
Ами не мога да го видя величието на Иван и туй то  Crazy
И даже леееекинко ме дразни това прекалено самочувствие. Най-вече защото почти няма покритие. Сред останалите има страхотни гласове и стил, които се развиват и изглеждат и се чувстват и звучат все по-зле. А Иван за мен върви надолу. Както казах изненадах се, че лигавата, нострашно готина jigalo може да звучи дразнещо лигаво в изпълнение на Иван  ooooh!

# 63
  • Мнения: 6 443
Аз пък моите петима фаворите бързичко си ги избрах! Mr. Green

На мен пък си ми харесва Иван  Crossing Arms Различен и подобаващо отговарящ на изцепките на журито! Peace
А и това изпълнение на Фънки за мен си беше по сценарий-Фънки нич не може да играе добре  Naughty

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 01:51 от GrOzNoTo^_^PaTe

# 64
  • Мнения: 200
На мен ми харесаха Деница, Нора, Ясен и Тома. Не знам защо спрягате Иван, от изпълнение на изпълнение става по зле.  Театралното майсторство му куца, там също трябва да по тренира малко повече.

# 65
  • Мнения: 2 211
Тази вечер най - добре се справиха Деница и Ивайло. Останалите не ме грабнаха.

Фънки нещо преигра ситуацията и се изложи. Евала на Люси как замаза положението - видя се, че не случайно е звезда.

Болно ми е за Иван, толкова е способен. Обърнахте ли внимание, че на предишният концерт съчета импровизирано две песни в една - Things и Diana с голяма лекота. Направи го много добре, толкова добре, че малко хора се усетиха какво става всъщност. Класическото музикално образование си казва думата. Обаче сам се натика в такъв коловоз от който трудно ще излезе. Все пак му пожелавам да успее.

Стайлингът мисля, че няма какво да коментирам, всички видяхме че тъй наречените стилисти трябва да бъдат сменени.

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 08:58 от tety

# 66
  • Мнения: 3 405
Довечера ще има ли МА?

# 67
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Снощи Фънки беше по-големия простак. И глупак!

# 68
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Иван като излезе на сцената ме натоварва психически - всеки един момент очаквам да направи нещо. Не ми хареса изпълнението му. Фънки каза, че е пял фалшиво и доколкото разбрах той е отишъл до колоната за да чуе по-добре, а не че не иска да му чуе изпълнението. Иван прекалява и мисля, че е крайно време да бъде отстранен. Не е най-добрия певец от групата, а само най-големия клоун сред тях. Поне малко дисциплина може да спазва - да отиде на репетиция.

Стилистите са за  #2gunfire

Снощи Фънки беше по-големия простак. И глупак!

Смятам, че изпълнението на Иван изкара Фънки извън контрол. Журито, въпреки всичките му изцепки по време на кастингите му дадоха шанс, а той просто им се подиграва на всеки концерт.

# 69
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Мириел ме подсети, стилистите да бъдат уволнение и спешно да бъде извикана Кремена Х.

# 70
  • Мнения: 9 903
ако някое пишлеме ме прекъсва на всяка дума, и аз ще си тръгна. И няма да се върна, докато не го разкарат от сцената. А вие може би ще идете да го целунете за това, как се държи с вас?

въпреки че съм почти сигурна, че фънки започна скандала по сценарий.

# 71
  • Мнения: 2 211
...спешно да бъде извикана Кремена Х.
,

Ааа, и това доживяхме! Толкова я оплювахме, а сега я търсим, ама няма  Mr. Green

# 72
  • tardis
  • Мнения: 329
Обърнахте ли внимание, че на предишният концерт съчета импровизирано две песни в една - Things и Diana с голяма лекота. Направи го много добре, толкова добре, че малко хора се усетиха какво става всъщност.

Не само, че е смесил добре дуета на Дийн Мартин и Нанси Синатра с Диана на Пол Анка. Ами има интересни изменения на оригиналните текстове.
На Se bastasse una bella canzone също е изменил текста, пак с определено послание.
Самите песни от самото начало са внимателно подбрани (без последната, която нямаше как да избира). И дори на снощната песен е изменил много красноречиво текста, пък Дони го изкара, че не е пял на английски или че не знае текста. Но Иван си надценява аудиторията, колкото и странно да прозвучи това на някои.

Обаче това снощи беше толкова изкуствено и скалъпено (Фънкито дори се беше издокарал с гримче за ролята), че вече ме съмнява, че сценаристите са по-добри отколкото си мислех. Всъщност, ако всичко беше, за да завалят още смс-и, сценаристите си заслужиха паричките Laughing
А щом Иван ви заблудил да мислите, че има огромно самочувствие, заради визитката и не само, браво на него. Аз от сто километра го виждам как играе и пародира.

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 09:12 от rainbird

# 73
  • Мнения: 184
Гледах само откъса с Иван от youtube. Мисля, че той не е подходящ за състезание от такъв тип, още по- малко пък когато то се реализира от този екип. Прекалено много гори с музиката, за да влиза в рамките на предаването и да бъде сравняван с един или друг човек. Струва ми се, че се вълнува от "чистата" и форма, без парцалките, двата часа на ден за външен вид, без ох, този път да изпея това, а за следващия да оставя онова, без да се притеснява за вибратото си и ръба на лявата си вежда, изобщо той не е типа съвременна звезда. Не мога да си го представя да гради кариера, да планира турнета, участия, да дава интервюта и да обяснява сто пъти едно и също нещо.  В човека просто звучи музика.
Отделно, неприятно е как е третиран като дете. Обещай повече да не правиш така, сега мълчи, големите ще говорят, ти си много лош, ти си много непослушен, ти не разбираш какво е добро за тебе.. Възрастен и пълнолетен е все пак.

# 74
  • Мнения: 3 810
Много сте изписали и не можах да ичета всичко.
Къдричке, как можа само 5 опции да пуснеш? Не можах да се вместя.
Фаворити: Деница, Тома, Ивайло, Мария също хубаво си изпя песента, Явор и той....щом академика по музика го е харесал Mr. Green, а и Ана не се изложи, Нора- любимка ми е като глас, но песента сякаш...Елена беше плаха, може би като първа, въпреки че и тя ми е любимка(завършила е Кл. Охридски с цигулка в Добрич), Пламена и Шанел в желанието да поиграят на сцената се поизмориха, което им попречи да пеят на най- високо ниво. Трябва да са готови за да го направят(като Деница например). Стоян и Денислав- да си ходят...не ми харесват. Пропуснах ли някой?
Онова нещо с име Иван...няма да коментирам....

Стилистите май са по- коментирани от участниците.
Как можаха да обуят на Нора такъв лъскав и светъл клин? ooooh!
На Пламена поличката отпред беше недонаправена май...
Това жабо...на гърдичките на Ивайло... Sick Има още за обсъждане...но едно е ясно:
на каквито и маймуни да ги направят, гласа си личи!

Общи условия

Активация на акаунт