Хъркане

  • 31 056
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 132
Видях, че темата се е върнала на първа страничка. Само да Ви споделя, че взехме "часовника" против хъркане, но на моя бизон това изобщо не му помогна. Продължавам да си спя с бормашината. От тапите за уши имам чувството, че са ми се разширили вече дупките на ушите!  Joy
Като обсаждахме хъркането в подфорум татковци, едно от момичетата беше споделила , че си е докарало някакъв проблем от тапите за уши. Така че по-добре не ги ползвай Peace

# 16
В аптеките се продава специален спрей против хъркане. Казва се Snoreeze. За повечи информация виж www.inova.bg и www.snoreeze.com

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
В аптеките се продава специален спрей против хъркане. Казва се Snoreeze. За повечи информация виж www.inova.bg и www.snoreeze.com
не върши работа,ние го бяхме купили 30лв на вятъра Peace

# 18
Относно сънната апнея и хъркане ви препоръчвам за диагностика и лечение медицински център МАНА в София, тел. 955-49-36 . жк Красно село, бл.208 вх. З. Там работят най-добрите специалисти и са едни от първите, които се занимават с този проблем. Прави се диагностика, като пациентът преспива там със специална апаратура и на другия ден резултатите са готови. Предлагат се няколко вида апарати, с които се спи и се разрешават много проблеми като високо кръвно налягане, наднормено тегло, сърдечни заболявания и т.н. Трябва да се запишете предварително за консултация и изследване. Успех!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Ох, болна тема ми е това хъркане. На всичкото отгоре мъжът ми като хърка буди и бебето и аз докато го приспя дребния и после и аз не мога да заспя...сега мъжът ми спи в хола на дивана.
Ще следя темата и дано някой даде полезен съвет  Peace

# 20
  • Мнения: 1 011
Ох, болна тема ми е това хъркане.
На мен също,защото аз хъркам Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 15 379
Ааа, никой не може да задмине моя съпруг по децибели!!! Гарантирам! Толкова ужасяващо хърка, че понякога съседката отдолу чука посред нощите, (живеем в тухлена кооперация, не е панел!). Решението е отделна стая (той спи в хола), иначе нито аз, нито бебето можем да спим.

# 22
  • Мнения: 2 480
Ако човек спи на  една страна, а не по гръб, тогава е по-вероятно да не хърка.

# 23
  • Мнения: 15 379
Ако човек спи на  една страна, а не по гръб, тогава е по-вероятно да не хърка.
Зависи, поне в нашия случай и това не помага... Tired

# 24
  • Мнения: 3 695
Относно сънната апнея и хъркане ви препоръчвам за диагностика и лечение медицински център МАНА в София, тел. 955-49-36 . жк Красно село, бл.208 вх. З. Там работят най-добрите специалисти и са едни от първите, които се занимават с този проблем. Прави се диагностика, като пациентът преспива там със специална апаратура и на другия ден резултатите са готови. Предлагат се няколко вида апарати, с които се спи и се разрешават много проблеми като високо кръвно налягане, наднормено тегло, сърдечни заболявания и т.н. Трябва да се запишете предварително за консултация и изследване. Успех!
пак реклама  ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 480
Относно сънната апнея и хъркане ви препоръчвам за диагностика и лечение медицински център МАНА в София, тел. 955-49-36 . жк Красно село, бл.208 вх. З. Там работят най-добрите специалисти и са едни от първите, които се занимават с този проблем. Прави се диагностика, като пациентът преспива там със специална апаратура и на другия ден резултатите са готови. Предлагат се няколко вида апарати, с които се спи и се разрешават много проблеми като високо кръвно налягане, наднормено тегло, сърдечни заболявания и т.н. Трябва да се запишете предварително за консултация и изследване. Успех!
Обаче техният апарат за дишане струваше 1200$ преди година!

# 26
  • Мнения: 1 217
Записвам се да следя темата,че напоследък и аз взех да хъркам покрай полвинката Mr. Green

# 27
  • Мнения: 641
Напоследък гледам,че върви реклама за някакви лепенки,които улеснявали дишането през носа и не се хъркало от тях.
Пробвайте с тях.

# 28
  • Мнения: 1 217
Ще опитам,макар,че носа ми е бая голям и не ми се вЕрва много коя и да е лепенка да го обхване Mr. Green Млъквам smile3505

# 29
  • Мнения: 171
Здравейте и от мене.Относно хъркането и при нас с мъжа ми се появи същия проблем.Разберете нищо не помага,нито лепенки,нито спей,нито спане по гръб,нито на една страна.Той спи в хола аз в спалнята и пак го чувам и полудявам,а сега като се появи бебка и не ми се мисли какво ще да е.Ще ходи на лекар в Каспела да видиме,иначе ходи при личната,която каза,че може би имал някаква преграда в носа и трябва да се махне с оперативна намеса,но такива операций се правели на пролет.Плаче ми се вече,като дойде време да лягаме #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт