LaRedoute - Кодове

  • 63 710
  • 750
  •   1
Отговори
# 150
Благодаря на  Туранага Санка  ще  пробвам и други кодове.

А този който сложих беше за намаление и подарак но ми излезна само подарака без намалението.

# 151
  • Мнения: 4 916
Благодаря на  Туранага Санка  ще  пробвам и други кодове.

А този който сложих беше за намаление и подарак но ми излезна само подарака без намалението.

Вероятно има изискване за минимална сума.

# 152
  • Мнения: 5 602
Благодаря на  Туранага Санка  ще  пробвам и други кодове.

А този който сложих беше за намаление и подарак но ми излезна само подарака без намалението.

Вероятно има изискване за минимална сума.
Или стоките не отговарят на условието на офертата,прочети кои стоки намаля


57 398-намаля 20 от 55 Е + БД
има изисквания за дрехите,ама кой да чете  Rolling Eyes


П.С.На пощата си я получих
     И не мога да разбера защо не ми намаля,само БД,явно не съм сложила правилните парцалки  Laughing

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 22:04 от Туранага_Санka

# 153
  • Мнения: 274
57 398-намаля 20 от 55 Е + БД
има изисквания за дрехите,ама кой да чете  Rolling Eyes
При мен изобщо не работи. Директно ми дава червения надпис.  Sad

# 154
  • Мнения: 1 685
 PeaceМомичета с 19453 намалих Умброто на 31 евро/с доставката/и ми даде и подарък тренч Laughing-дали е добре има ли някой да ги е намалявал до повече и отговарят ли си наномера-че половинката носи 44 и му поръчвам точно 44 newsm78

# 155
  • Мнения: 450
Момичета - страхотна тема!

Получих кафявия тренч р/р 38/40 - страхотен е - като в рекламата Peace

# 156
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ето и един код от мен (може и да е персонален) - 57428. Намаля 20 евро от 55 евро + БД. За колекция есен - зима 2007  - FEMME, LINGERIE, BEAUTE/BIEN ETRE, ENFANT, HOMME, SPORT, LINGE DE MAISON, LITERIE et MOBILIER и Prix verts. Безплатната доставка дава, ако има артикул на стойност 15 евро. Дано съм разбрала добре и е полезен на някой.  Peace

# 157
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Темата е хубава, но нека спомена, че вече неколкократно отказват поръчки заради това, че е  ползван код прочетен някъде и неполучен лично....
Ти да не си агент от laredoute? Joy

# 158
  • Мнения: 5 602

Темата е хубава, но нека спомена, че вече неколкократно отказват поръчки заради това, че е  ползван код прочетен някъде и неполучен лично....

Мисля,че коментара е съвсем на място,особено за тези,които не са чели целите фермани на другата  тема  Peace

# 159
  • Мнения: 1 425
Ето и един код от мен (може и да е персонален) - 57428. Намаля 20 евро от 55 евро + БД. За колекция есен - зима 2007  - FEMME, LINGERIE, BEAUTE/BIEN ETRE, ENFANT, HOMME, SPORT, LINGE DE MAISON, LITERIE et MOBILIER и Prix verts. Безплатната доставка дава, ако има артикул на стойност 15 евро. Дано съм разбрала добре и е полезен на някой.  Peace
И на мен ми го пратиха тази сутрин същия код,но не съм го пробвала още.... Peace

# 160
  • Мнения: 1 028
Скоро май понятието"безплатна доставка" ще бъде забравено,пробвах амнайсе хиляди кода за БД и никой не ми работи,явно ще трябва поне някакъв код с подарък да си избирам да не съм  капо Thinking

# 161
  • Мнения: 656
Момичета имам в кошницата си неща Prix mini на редовни цени за 67 евро дайте идея с кой код да ги намаля newsm78

# 162
  • Мнения: 4 916
Скоро май понятието"безплатна доставка" ще бъде забравено,пробвах амнайсе хиляди кода за БД и никой не ми работи,явно ще трябва поне някакъв код с подарък да си избирам да не съм  капо Thinking

Е, тогава искам-не искам ще правя по-големи поръчки, но ще бъде жалко  Rolling Eyes

# 163
  • Мнения: 139
ПРедупреждавам, че доста от кодовете на първата страница са невалидни вече... Обмислям начин как да форматирам темата, така че да мога да редактирам информацията по всяко време. Ако някой, по вещ, има идея нека помогне   bouquet

# 164
  • Мнения: 3 094
ПРедупреждавам, че доста от кодовете на първата страница са невалидни вече... Обмислям начин как да форматирам темата, така че да мога да редактирам информацията по всяко време. Ако някой, по вещ, има идея нека помогне   bouquet

Може модератор да ти помогне  по всяко време Peace

Общи условия

Активация на акаунт