Дюкан всички ни събра и 90-та тема навъртя

  • 42 078
  • 993
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 18
здравейте
приемате ли нови попълнения? мъж ми започна от днес тая диетка и смятам да му помагам и да му готвя по дюкански  Grinning
реших да прави 5 дена само на пилешко на скара и риба и после да включи за още 5 дена останалите позвалени за ударния период продукти
той има мн за сваляне и се надявам че по този начин ще тръгнат нещата
засега ми казва че е сериозен и няма да съгрешава - ДАНО  Praynig
надявам се да ни подкряпете и напътствате по дългия дюкански път
 Hug

# 991
  • Мнения: 3 216
Има нова темичка.

# 992
  • София
  • Мнения: 144
Момичета да питам нещо - от два дни ме е подгонила СТРАШНА жажда, пия на ден над 5 лира вода. Мисля че това се получи откакто намалих киселото мляко от 2-3 кофички на ден на една.
За информация сега съм четвърти ден на П, кажете на някой друг случвало ли му се е цял ден да е с пресъхнала уста и постоянно да се налива с вода.

Цоци, и аз го имам този проблем - гърлото ми е толкова пресъхнало че си мислех че се разболявам!

Момичета, да ви споделя мисля си че не правя нещо като хората - от месец съм дюканка и само 3-4 килограма (само варират), по едно време дори си върнах два ама сега пак съм два назад ... Всички около мен за месец са смъкнали поне 5-6кг - а аз съм наникъде. На всичко отгоре тези 3-4кг (3.8 да сме по-точни) ги смъкнах на ударния - оттогава нито грам. Ям трици - вярно не всеки ден но примерно 4-5 дни в седмицата хапвам с мляко и подсладител, пия 1-2л вода, пилешко, риба, яйца и тн - и 3.8кг ...това нормално ли е????


Аз последната година качих 13-4кг и честно казано само обувките си мога да нося! Направо ще се гръмна! От всичко което четох с Дюкан трябваше да имам 100% ефект, а то цялата олелия за 3.800 ... посъветвайте ме  Embarassed

# 993

Общи условия

Активация на акаунт