Декупаж 17

  • 40 229
  • 288
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 180
последно показване за тази и за идната седмица!
Подарък за хореографа на танцовия ансамбъл  послучай 55 години танцов състав.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225487
Идеята с керемидката е взаимствана от рускините ,Благодарение  на ра4ето  това, което искам да покажа е на 2 страница. Вече ще се набия сама



Много е красиво smile3501

# 106
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Шошка, паното е с размери - 42см./28см., а панера е точно от МДФ /от Миражчето/. Много лесно се работи на такава повърхност и за мен е голямо удоволствие. Купих и една кутия с разни разпределения за шивашките принадлежности на свекърва ми. Направих я, но утре ще я снимам и показвам.  Wink
Кат, страхотни творби за ансамбъла си направила! Убедена съм, че ще ги харесат, особено керемидката..., ама и часовника си го бива!  Hug
Благодаря на всички за милите думи!  Hug

# 107
  • Мнения: 1 143
Шошка, паното е с размери - 42см./28см., а панера е точно от МДФ /от Миражчето/. Много лесно се работи на такава повърхност и за мен е голямо удоволствие. Купих и една кутия с разни разпределения за шивашките принадлежности на свекърва ми. Направих я, но утре ще я снимам и показвам.  Wink

Ако може, докато си загряла, една и за мен!  Hug

Кат, вземи се научи да пускаш снимки  Laughing  Hug  Иначе другото си го бива  Peace

# 108
  • Мнения: 139
kkaatt СТРАХОТНА ,СТРАХОТНА,СТРАХОТНАкеремидка!Потекоха ми лигите!Как напарави това покривче newsm78,а прозорците newsm78 newsm78,казвай и аз искам такава newsm17и часовика  smile3501обаче керемидката ми взе акъла!Тц,тц,тц......
shohsi ти като знаеш как се пускат точно снимки вземи та ни светни и аз не мога да ги докаросам!напиши на лс моляяя ако имаш възможност де newsm17 newsm17 newsm17

# 109
  • Мнения: 706
ria,напрао ме разби с това сабо!!!
Сигурно преди повече от месец съм си дръпнала от нета едни рисувани трандафори и как ли не се чудих, с какво да си изрисувам такива.Сигурно никога нямаше да ми го роди акъла да пробвам с декупаж.Е сега вече "нормална'' обувка няма да остане у нас.Тъкмо си намерих и магазинче със салфетки на бройка.
За русенки -намира се до Мартинели.

# 110
  • София
  • Мнения: 316
shoshkata,чиниите ти са страшно нежни и стилни. smile3525 newsm51 smile3525
Къдричке мн.свежарски и хубав е станал панера.А паното никога няма да кажеш,че е от тези за левче.  bouquet HugИ с торбичките е мн. оригинално.
Джаста ,невероятни картички.Кажи в/у какво ги правиш?И за шишето Peace
kkat,мн. интересни неща има в албума ти.
Tomygik,сладурски четки.
Дадуся,дъската-магнитче е мн. семпла и сладичка.И чинията ми хареса   bouquet
И аз натворих едни поставки за яйца или за чаени свещички.Ще ви ги покажа по-късно.



Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 11:28 от geniko

# 111
  • Мнения: 165
Здравейте момичета!  newsm51
Страхотни неща сте сътворили.
kadrokosa –много са сладки и свежи  панера и паното, разгледах, но нещо не можах да схвана как става това с торбичките.Нагряват се и те сигурно се сбръчкват и после какво?
Djasta Prasta – шишето е чудно. А тези стъклени камъчета да не би да са от тези които продават в магазина по левче, в едни мрежички. С лепило ли ги лепи?
Shoshkata – специалист си на чиниите. А тази с която спечели конкурса е върха. И аз гласувах за нея.
Kkaatt – керемидката  и часовника много ми харесват. Сигурна съм , че много ще им се зарадват. Конете върху керемидките също.А картинките от какво са ,трансфер ли е?
Не съм виждала такива салфетки.
Miraqe72 – пожелавам ти бързо завръщане на музата, за да ни радваш очите с изящните си произведения.
qudzy – твоя метод за напукване при мен не се получи, но съм решила да опитам още веднъж. От самосебе си ли съхне последния слой или със сушоар?
И аз майсторя разни неща,които се надявам да покажа другата седмица , когато са готови.
Успех на всички творящи!

# 112
  • Русе
  • Мнения: 1 193
  geniko копирам си обяснението от преди няколко страници за картичките Wink
Цитат
намазвам предварително израязаният картон в необходимата ми големина и лепвам салфетката,поизглаждам с пръсти и след като изсъхнат гладя с ютия през кърпа.Ако е необходимо дооформям с ножица и правя контур със златен или сребърен маркер
Rakovina ,точно тези са камъчетата,стъклени и разноцветни.Лепя ги с едно лепило на мъж ми,дето лепи всичко.С моментно не съм пробвала,така че не знам дали става.тежички са и трудно се залепят.
kkaatt ,чудесна керемидака,сигурна съм че ще им хареса като подарък Peace
 Шоши специално за теб вица Laughing,ама леко цензуриран,че ще ме баннат Crazy
  Срещнал вълкът в гората Червената шапчица,която била забравила да си сложи червената шапчица...казал й:-Здравей п(а)тко заспала!На къде така си тръгнала?   А тя му отговорила троснато:-Аз не съм п(а)тка заспала....Аз съм Червената шапчица...А той рекъл:-Ами като си Червената шапчица,къде ти е червената шапчица???...Тя се пипнала по главата,после се плеснала и възкликнала:Аууу,че съм п(а)тка заспалааааа...!!!...

  Момичета ,благодаря Ви за милите думи,радвам се,че ви допадат нещата,дано да се харесат и на клиентите на благотворителните базари Mr. Green
Вчера си купих доста чинийки,така че ще ви покажа тези дни нещо новичко.

# 113
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Раковинке, точно така - нагряват се/обаче отдалече/ торбичките на пламък. Те се свиват и се получават интересни сгъвки. След това лепя с С-200 върху основата и отгоре боядисвам в желаната цветова гама.  Peace

# 114
  • Мнения: 440
Дивиана платото ти е елегантно и много шик/макар,че още няколко голд трансфера не биха били излишни/,а джиджавките са с такова пролетно настроение  newsm44 smile3501
за страхотните яйчица на Генико  Kissing Heart
Шоши брависимо,стилна както винаги   bouquet.А лалетата декупажна хартия ли са или салфетка.Надявам се ,че си оздравяла и готова за нови подвизи.
Дадуся  дъскичката е  newsm74.Чинията е мн.хубава/жалко,че си я измила/-ако си участвала при рускините,разбираемо е,там летвата е много висока струва ми се.Но не губи кураж,ще участваш при нас като организираме отново.
Tomygiс пременените ти четки са много тренд,да не ти пука че са се нагърчили  smile3521
DjastaPrasta шишето е върха,много стилно и тузарско,блазе му на собственика  newsm20
kkaatt представям си колко приятно са били изненадани не само хореографа,но и състава от подаръка ,прекрасен е  lovekiss lovekiss
Къдричке и панера и паното са великолепни,чакам с нетърпение голямата кутия  newsm51  love001
Ето и моите произведения,направени без особен ентусиазъм,за съжаление толкова успя да роди бедният ми мозък Crossing Arms
; ; ; ;  и малко картички,за които съм много благодарна на моите щерки че ми помогнаха  Hug ;

# 115
  • Мнения: 1 143
Шоши брависимо,стилна както винаги   bouquet.А лалетата декупажна хартия ли са или салфетка.Надявам се ,че си оздравяла и готова за нови подвизи.

Мерси  Heart Eyes   Салфетка, но малко съм й помогнала с боички  Laughing

Ето и моите произведения,направени без особен ентусиазъм,за съжаление толкова успя да роди бедният ми мозък Crossing Arms
 
Не ме разсмивай, моля те. Що и ние си нямаме по един такъв беден мозък! Чакаме още подвизи и от теб и от щерките, специални поздрави за тях   bouquet

Ей, Джастич, изобщо не се съмнявам в това дали ще се харесат!!! Че то иска ли питане!?

# 116
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Първо да се оплача-нещо става с краклето ми,на марабу е...първите ми опити с него бяха доста сполучливи(3 чинии и едно шише),но последните неща се наложи да ги измивам по няколко пъти,тъй като не се пукаше въобще...тук там по-малко.Не съм променяла технологията,с едни и същи бои работя...а не се получава.Днес след като загубих цял следобед в боядисване,духане Crazy,мазане,пак боядисване и три пъти мих чинията и почвах отначало най накрая си помогнах с една игла,т.е понадрах с нея,за да имитирам ефекта който очаквах от краклето.някакви идеи какво може да му е станало?Пробвах да го разредя,за малко се получи и после пак същата неефективност...пробвах и с по-рядка боя...и на места става,на места не...
та ето крайният резултат и въпреки очевадното ми некадърно изпълнение,замисълът си го бива,та малко се поуспокоявам за което.

  mirage72 ,шишето стана собственост на кварталната ни кръчма,собственичката на която ми събра и даде една торба с бутилки,и обеща да ме захранва постоянно.С кеф и го подарих Mr. Green
Великденската ти чинийка е чудна,а за тази с напукания ефект няма да коментирам  Heart Eyes ,че ми е болна днес тематаааааа cry
поздрави на щерките за ентусиазма HugА за твоя въобще не се оплаквай.Музата на творците върви на пасажи....или по точно...:тука има,тука нЕма Grinning

# 117
  • София
  • Мнения: 591
Момичета,здравейте.
Страхотни неща сте направили.
Аз пиша рядко,но ви следя редовно. Grinning
Сега влизам да ви покажа последните си неща.
Те ще бъдат за базара,надявам се да се харесат и продават.
Това са Великденски щайгички за яйца,курабийки,или за украса.
Ето ги.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=139480

# 118
  • Мнения: 662
Момичета,ще се побъркам с тоя базар ooooh!,ама така съм се пристрастила,че не мога да спра Mr. GreenДобре,че събота и неделя си имах помощници,та успяхме да отметнем малко работа Hug
Ей ви малко снимчици Peace
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=235254

# 119
  • Мнения: 165
gudzy, ти направо ме направи разногледа  #Crazy. Аз просто нямам думи да опиша това което видях. Страхотно е. Всичко много, много ми хареса. А каква производителност само... Ама и помощниците си ги бива. Сладурчета! Ако и при разтребването са ти помагали грешка нямат Wink. Божичкоооо, ами аз тъкмо се канех да показвам моите неща, а то след това, което видях смея ли? Гаранция, че всичко ще се изкупи.

Общи условия

Активация на акаунт