Декупаж 17

  • 40 174
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 505
Направо не мога да повярвам какви красоти виждат очите ми.Моля ви момичета помагайте за неуките като мен.Опитах се от първа страница да се науча сама,но всичко е на руски,а аз не разбирам нищо.Ако има линкове на бг моля дайте един,обяснете ми моля ви как се сътворяват такива чудеса.И какво е това лепило,и само салфетки ли,не може ли с някаква хубава рисунка от лист А4?Още веднъж-страшни сте,продължавайте да творите,а аз тайничко ще надничам и ще плакна очи.

# 76
  • Мнения: 1 143
    Е как да не му дойде музата на човек! Поздравления за всички, виждам - четата се увеличава, а старата гвардия се не дава!  Laughing  Извинете, че не се обръщам поименно, ама буквите нещо ми се движат....

Моята муза се беше поизгубила нанякъде, но днес леко болна, леко температурна, седнах и аз нещичко да понаправя, че да се отсрамя за дългото си отсъствие.     
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=217450&photo=47



# 77
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Аз като ново папълнение, чета, чета, гледам, разглеждам и пак не ми стана ясно всичко. Но след базара мисля да се пробвам  Grinning
Ама я кажете няма ли да организирате един кръжок за такива новаци като мен  Laughing

Страхотни сте всички  smile3501

# 78
  • Мнения: 180
Аз като ново папълнение, чета, чета, гледам, разглеждам и пак не ми стана ясно всичко. Но след базара мисля да се пробвам  Grinning
Ама я кажете няма ли да организирате един кръжок за такива новаци като мен  Laughing

Страхотни сте всички  smile3501

Tatitt, уж си новак а как направи красивите яйчица които току що видях. Аз даже се наредих на уроци при тебе !

# 79
  • Мнения: 106
Здравейте на всички!!!!Много-много красотии сте направили,браво на всички  bouquet извинявайте,че ни ви преброявам,нямам време Embarassed
Искам да покажа една дъска-магнитче

и една чиния,преди да я измия,участвах с нея в конкурса,ама не спечелих нито един глас Embarassed

Добре дошли за новите момичетата!!!!  bouquet

# 80
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Не се смейте,но в момента се намирам в третата ви тема за Декупаж ooooh!
Колко много неща сте сътворили за една година....  bouquet
дадуся, а какво стана с чинията като я изми newsm78

# 81
  • Мнения: 1 143
Свраче, стрига го би тоз човек, че сили не му останаха вече, ами се включвай в играта  Wink

Дадуся, луди ли са тези хора?  #Crazy Много ми допадна чинията. Дай линк да видим в тоя конкурс какви ги вършат.

Дивиана, виждам там едни черно-червено златни чинийки....  Laughing  Бялата бутилка ми хареса, много е нежна   bouquet
А, довърши ли етажерките?  newsm78 Ще почакам да ги видя завършени и тогава ще пея  Viva la Дивиана

На Чигес и Рия, честито за новите папучки, с радост да си тропкате с тях!

Ей, Гудзито сто ръчички имала! Маааашалллла, момиче!

Криси,   първи опити, а? Naughty Не вЕрвам!

Кааат, много е сладка и чинията, и момиченцето  Hug За кутията -  newsm74

Джастичка, винаги чакам с нетърпение кога ще покажеш нещо ново. Винаги е удоволствие за мен да видя какво си направила.

Марина, нищо не каза за златната мъгла. Или аз съм го пропуснала newsm78  Иначе чинията е Суперация!

Раковина, шишето с розите е прекрасно! И това последното също! Аранжировката също си я бива. Харесва ми, когато нещо е представено по този начин.  Продължавай в същия дух

Беладонаnewsm20 

Къдричке, какво стана с паното и парета? 

Генико, колекцията ти от бурканчета е много сполучлива. И замириса на море.....


Оооооо, вече се уморих.  Ами така е като не съм влизала от 100 години. Извинете ме, ако съм пропуснала някого. 

# 82
  • Мнения: 237
Не мога да Ви изредя, защото има месец откакто не съм влизала в нета, но просто  нямам думи  #Crazy Всички сте страхотни. Радвам се, че мога да правя деня си красив покрай Вас. Аз също не съм спирала да правя разни дреболии, но както знаете нямам фото  Rolling Eyes. Така че каквото подаря и ми направят снимка, това е  Embarassed. Просто искам да отбележа, че и двете чинии, на Радина и Дадуся страшно ми харесаха и изрично искам да ми обяснят как са ги направили. Дадуся, не трябваше да я миеш. И двете са много добри. По добре ми обясни как си ги направила, плийз  newsm17

# 83
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Tatitt, уж си новак а как направи красивите яйчица които току що видях. Аз даже се наредих на уроци при тебе !

Благодаря Льо   bouquet, предполагам че имаш предвид картичките?! Откраднах идеята от Девилин (с разрешение де) и на принтер, така че не се искаше много талант. Но виж с тоя декупаааааж  ooooh! Много трудно ми се чини!

# 84
  • Мнения: 1 143
Tatitt, уж си новак а как направи красивите яйчица които току що видях. Аз даже се наредих на уроци при тебе !

Благодаря Льо   bouquet, предполагам че имаш предвид картичките?! Откраднах идеята от Девилин (с разрешение де) и на принтер, така че не се искаше много талант. Но виж с тоя декупаааааж  ooooh! Много трудно ми се чини!

Не е толкова трудно. Опитай и ще се убедиш сама  Peace дори ще се изненадаш приятно  Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 310
ох, нещо съм толкова разсеяна, това със златната мъгла си моя измишльотина, просто не се сетих как другояче да го определя, значи
прави се така:
с порядъчно омазани марински /предполагам може и с други ама аз не съм опитвала/ пръсти със златна боя леко путупвам и пошляпвам където е необходимо и лекичко размазвам с някой останал чист /много рядко ми се случва Mr. Green/ пръст, докато се скрият по-едрите нанасяния и не ми останат чисти пръсти
и ефекта е като мъгла и много е важно да има някой покрай теб да ти отвори вратата и да ти пусне водата да се измиеш, че при мен, ако вземе връх музата, което се случва рядко де, особено напоследък, става страшно hahaha даже дъщеричката ми която е на 1.11 месеца не може да ме задмине в цапането, въпреки ще се е метнала на майка си Mr. Green, умира да ми докопа боичките и
"мамо ика мажи-мажи, дай, дай" hahaha
е това прословутата златна мъгла Joy hahaha

# 86
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Tatitt, уж си новак а как направи красивите яйчица които току що видях. Аз даже се наредих на уроци при тебе !

Благодаря Льо   bouquet, предполагам че имаш предвид картичките?! Откраднах идеята от Девилин (с разрешение де) и на принтер, така че не се искаше много талант. Но виж с тоя декупаааааж  ooooh! Много трудно ми се чини!

Не е толкова трудно. Опитай и ще се убедиш сама  Peace дори ще се изненадаш приятно  Laughing

О, аз сам сигурна, че много ще се заразя  Grinning. Затова тук ви следя, че да набирам идеи. Ще ви информирам за първите ми пориви.
 Joy

# 87
  • Мнения: 139
Мила Татитт хич не ти трябва кръжок.Просто влез в предишните теми и чети.Тези страхотни момичета всичко са казали.Сигурно има и неща ,които с течение на време и работа ще донаучим.
Шошка,блгодаря за ''недоверието''  bouquet
Благодаря и на всички за топлото приемане : Hug
някой може ли да каже как се качат снимки newsm78щото предишните ги качва сина ама него сега като го няма Thinking
имам албум в snimka bg.Ако някой може да пише на лс моляяяя newsm17

# 88
  • Мнения: 37
Ria-никога не съм правила декупаж с акрилен лак/как се нанася-с четка или се пръска/и на коя марка е?Аз си купувам медиум за декупаж и след като изсъхне го пръскам с лак за всеки случай. На тези четки по долу нещо не ми се получи не знам защо Embarassed нагърчиха ми се салфетките при залепването с медиума.Каква може да и причината?



# 89
  • Мнения: 139
Миличка kkatt-много много благодаря за обясненията - ясни и подробни как да кача снимка.  newsm51 smile3525 newsm10Пробвах и стана.сега вярно,ще падне чакане да вкарам снимките в албума.скоро ще покажа творческите си напъни. newsm44

Общи условия

Активация на акаунт