ПЛЕВЕН - 48

  • 14 713
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 51
Аз водя малкия при Анелия Митева, много ми я препоръчваха, доволна смъ до сега, внимателна е и отзивчива, и пак е във Втора.

# 286
Добро утро момичета. Ех, готино е да си в почивка - мъжът на работа, детето на ясла, а аз пред компа.Не ми беше в плановете да почивам толкова много, но ......Сега за пореден път ще събирам документи за новата работа. Тези в съда вече ме познават. Желая ви хубав(макар и да не е слънчев) ден.

# 287
  • Мнения: 5 026
Добро утро и от мен! Днес Бужи си е в къщи-ще се забавляваме дружно  Party  след малко почвам новата тема.

# 288
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Постът по-горе е мой. Пак нещо направих та се появих като гост.

# 289
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Атракция Бужи как е?Дано е добре миличкия. Марио вчера се върна с кръвоизливче в окото. Лелята каза, че са се били с един Сашко и си мисля, че може той да му е бръкнал в окото.

# 290
  • Плевен
  • Мнения: 973
Добър ден!
 Бужи големи премеждия е имал, дано е по-добре и да се защитава, че лелките явно гледат на кафе, а не децата....

Новите класификации на потребителите по брой публикации са ми много смешни  Mr. Green,но страшно оригинални  Heart Eyes

# 291
  • Мнения: 2 556
Момичета, хареса ли ви пицарията, в която беше последната среща и как се казваше тя, че не я запомних? Трябва да намеря място за вечерно събиране на около 10 човека, дали е подходящо там? Спиди и Темпо не ги искам, защото вече ги знам наизуст.

# 292
  • Мнения: 22 437
И аз не си спомням как се казваше. )))

Хайде чакам новата тема, че да попитам някой работи. ))))

# 293
  • Мнения: 1 196
Кантоната се казва пицарията, на мен ми харесва   Peace

# 294
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И на мен ми хареса в пицарията и пиците бяха много вкусни. Peace

# 295
  • Мнения: 5 026
Бужи кашля, влачи сополи и мрънка  Rolling Eyes Такъв истеричен рев си е изработил в яслата,че ми иде да завия  ooooh!

Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт