АПРИЛ и МАЙ с рожденици безкрай!

  • 22 696
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 436
Честит рожден ден на Дария и от мен на патерица  Hug Много да радва мама и татко, да расте щастлива, здрава и с много късмет   bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Мнения: 435
1000000000.... благодарности, момичета!!!!! Hug
Днес нещо сме болни всички вкъщи Sad

# 32
  • Мнения: 1 599
1000000000.... благодарности, момичета!!!!! Hug
Днес нещо сме болни всички вкъщи Sad

ох ужас с това боледуване.... да чукна на дърво ние сме здрави.... бързо оздравяване


За утре остава с 18.30 часа срещата нали

# 33
  • Мнения: 1 599
Лелее малкия направо пощуря вчера.... много му хареса в острова... даже ми каза, че и днес щял да ходи... едвам си тръгнахме....
 Evjeni  благодаря за поканата... и за прекарването..  Hug

# 34
  • Мнения: 1 341
мерси Гери, аз имам много забележки... много е трудно да се работи с хора... Въобще не можах да обърна внимание на твоя юнак.
Еми, благодаря много за съветите. Набивах камбани после, да видим дали ще има ефект. съмнява ме, та ще има май кардинални решения
Жени, станала си страхотна бизнес дама, а и много си се разхубавила...
Кате, вчера си мисля, че щом Вие двамата сте с кафяви очи, а Карина с прекрасни сини, има шанс да докарам и ние дете със сини, а? Ма много е готина тая Карина... Карина помни ли Кети? Катрин тврди, че я познава

# 35
  • Мнения: 1 599
Evjeni  не се притеснявай той достатачно се забавлява вчера а и децата явно са му обърнали внимание... беше много доволен

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 1 436
Аз като една видна заспа забравих за вчера  Sad Но нещо съм се изморила доста, може би затова..

# 37
  • Мнения: 712
Е, не си единствената, ако това те утешава.

И аз забравих. Толкова бях бясна, че направо се метнах на рейса и се прибрах с широка крачка....  #2gunfire

# 38
  • Мнения: 1 599
е нищо де.... пак ще се съберем...малкият каза, че пак щял да ходи

# 39
  • Мнения: 6 243
Eй, калпазанки, защо не казвате, че има нова тема!!! Като се почудих защо никой не пише, излзе, че има вече две страници!!!

Честит рожден ден на Дария на патерици! Да е здрава и непослушна  Grinning

А да ви питам нещо.
Рождените дни на моите разбойници се падат в много лош момент, защото са едни големи почивни дни и на 2 май я има някой в града, я не... Като капак, предния ден ние с таткото сме на сватба в друг град и няма да мога да се подготвям. Идея нямам как ще се оправя с тортите, че моите искат отделни торти да имат. Моят РД няма да се празнува и тази година, това е ясно.

Та случвало ли ви се е да ходите на детски РД предварително? Знам, че има суеверие, че не се прави така, но първия работен ден след дългите майски празници е почти 1 седмица след РД на децата!!!

И още нещо се чудя. Вчера ми попадна един сайт с идеи за тематични рождени дни. Като знам на Ирина увлеченията към момента, най-подходящо за нея е "Принцески рожден ден". Да де, ама това  предполага да са само момиченца. А ние имаме три двойки приятели, които имат братчета. Хайде, двете от тях са бебета - на годинка и нещо, но третото е на 5 години и ще е огорчен, ако поканата е само за сестра му. Какво бих могла да направя?

Идеята на "принцеския РД" е момиченцата да се занимават да си правят прически (с помощта на майките, разбира се), да се гримират, могат да се направят малки тортички тип "Барби", които всяка да украси с бонбонки... Ей такива глупости.

Отказах се да викам клоун. Бях на нколко РД с клоуни, ама никой не ми харесва. Пък и на децата не им е кой знае колко забавно. Сигурно да ни кофти клоуните тук, знам ли. А и да си призная, не ми допада идеята да дам 60 лв. за два часа, при което ще слушам викане, крякане и музика от малък касетофон.

# 40
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз пък да попитам към какви подаръци сте се ориентирали?

# 41
  • Мнения: 7 106
Роси, ами те господата ще допълват и подчертават чара на малките принцеси  Grinning. Аз лично винаги предпочитам смесенополовите сбирки що се отнася за деца, даже на нашите рождени дни преобладават господата. Иначе сигурно ще стане кофти, ако баткото бъде пренебрегнат.
Пусни линкче да видим този сайт, въпреки че тази година няма да организирам тематичен РД, тъй като прелитаме от тема в тема  hahaha много бързо и може да не нацеля подходящата.

Иначе за подарък тя си е избрала тротинетка, или незнам как точно му викат на това чудо :



както и количка за кукли, ама да е модерна ooooh!.




# 42
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мая ще празнува ден.-ден във Вторник, щото в Понеделник някой ни отне свободния час за купон в детския клуб. Но предвиждам хубаво парти, нямаме търпение хич никак!!
ч(
;цммнт гж
Поръчал съм принцеско парти за РД на Мая, щото момчетата, а те са преобладаващи в компанията, ще ги облекат не като принцове, ами като Спайдърмен, Батман, Супермен и всякакъв такъв мен.. Гарантираха, че било много смешно и забавно, а пък Мая има склонност както към принцеси, така и към чудовища и паяци. Има голяма блуза с още по.голям Спайдърмен.   Crazy
Тортата е с каляска, но всеки ден чете каталог за торти, наречен приказки за торти и започва да клони към Шрек. Да се спасява, каквото дадат, такаво. Whistling
Подаръци.. Захласва се по дрехи и съм закупил рокля и не помня каквно още, както и мечешко семейство за обличане. Дървено такова, подобие на пъзел, много хубост!. Харесва пъзели и мечки, смятам, че ще й е приятно да ги подрежда. Ето го семейството.
И такива работи. Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1 599
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА ДА ВИ ПОЧЕРПЯ С ТОРТА И КАФЕНЦЕ ЗА РОЖДЕНИЯТ ДЕН


П.С. Съжалявам, но  не знам как да сложа снимката на екрана.....

# 44
  • София
  • Мнения: 2 210
4РД на Дари на патерица! Да е здрава, щастлива , палава и усмихната!  bouquet  bouquet  bouquet

4РД на Митко!!
Нека има безброй безгрижни, хубави детски дни и да радва мама и татко!!
 newsm59 newsm59  bigdance2  bigdance2  bigdance2 newsm59 newsm59

Аз съвсем нямам време за форума  Confused, предварително се изивнявам за поздравленията на патерица.

За РД -ние ще празнуваме заедно с Пепката в Острова, с пиратско парти Simple Smile
Жени-аз викам да се подготвим и за "дъртите" гости с  костюми и шапки, а? Има в Джъмбо страхотни атрибути, а и децата ще се радват??

С подаръците..ние сме пак на  тема Плеймобил-изкарали са динозавърска серия, така, 4е...Но още не сме купили нищо. Тортата е с динозаври, но отказа категори4но детските мотиви, ала Малка стъпка, истинска картинка на големи динозаври..За  градината още не сме избирали, само купихме, шапки, балони, чинийки и 4ашки.
От едните баба и дядо има огроооомен зоопарк на Плеймобил, купен още януари, заради талона за отстъпка от Комсед.
Никакъв интерес към колела, камо ли тротинетки, направо се от4айвам. Животни и това е...Нищо друго не го радва и занимава.
Аз смятам да наблегнем на тоалети, 4е най накрая му омаляха дрехите от годинката(Кате- Mr. Green Mr. Green Mr. Green)
Върти ми се идеята за театър-той ще се радва много. Та така.

Да ви подшушна Twisted Evil, 4етвъртък и петък ще имаме видни форумски гости Twisted Evil, дайте да се организираме пак да се видим- да запазим клуб или в някой мол???? Жени-Островът????

Общи условия

Активация на акаунт