Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
С пълна упойка,около 45мин. беше цялата процедура.Остава се целия ден и ноща и на следващия ни изписаха.Драми нямаше,единствено рева от абоката.За 1 час ни изкара от реанимация и после цял ден лудуване.
Благодаря за пожеланията!  bouquet
Ще я разходиме на Боровец събота и неделя,че вече пукясахме от седене вътре 2 седмици.
Честито на Marci за листовките!
Наште мерки не ги знам точно ,но сме около 17кг и около 102см.
Асе,завиждам ти за Солун-уикенда.Ние ще сме в гръцко от 1-6 май и вече нямам търпение.
Отивам да поровя по онези сайтове,да пусна една поръчка за успокоение на душата Mr. Green

# 16
  • у дома
  • Мнения: 708
Чоча, супер е, че е минало добре и пиленцето дивее Hug Hug

Bejbi , 3та сливица замервали ли сте?
Защо не ви сменят сиропа?
Ние също имаме проблем с кашлица от много отдавна - Чам също като на Янче ни каза да не даваме конституционалното само за кашлица и в момента пием Проспан вечер и Кларитин сутрин.
Има ефект, но забелязвам че градината й влияе зле на кашлицата и периодично се влошава. Оплакват ми се, че събуждала цялата група с кашляне. Интересното е че в къщи вече почти не кашля, още по-малко като спи.  Thinking
Още не сме 3та замервали сливица, ослушвам се - няма хрема, нито хърка, нито има чести проблеми с гърлото.  newsm78

Алекс, поразгледах ти покупките от Редута.  Wink Имаме си доста еднакви детски дрешки  Laughing Което ми напомня че ме чака едно пълно панерче за пазаруване и за ужас на банкеровата карта.  hahaha

Неви, отдавна се каня да те питам - Савко още ли обожава мандарини?

# 17
  • София
  • Мнения: 3 663
Много се радвам, че операцията на адашката е минала успешно Grinning Бързо възстановяване, но май Вики вече се е възстановила, щом дивее Grinning

За суха кашлица, откакто открих прахчетата на АСС само тях ползвам и съм изключително доволна. С първия прием се усеща подобрение.

Виктор вече 3 седмици си е в къщи, егати упоритото нещо се оказа конюктивита. Първия път слагахме 5 дни капки и се изчисти. След 3 дни, отново го повтори и вече 10 капем и мажем с Тобрекс. Водих го на контролен преглед и е добре. От понеделник го пускам на градина. Много е див обаче, изобщо не се пази, има синка на челото, една под окото, а вчера се наръмби на гърдите. Ако не му минат синките до понеделник и нямаме нови, в ДГ ще решат, че го пребиваме в къщи Rolling Eyes И говоря да внимава, да се пази, но е станал дивак. Даже се бях притеснила дали вижда, щото няма ръб който да не го отнесе. Като  го водих на очен, помолих да го прегледа, ами вижда и то много добре, всички картинки на таблото и малки и големи. Просто си е отнесен явно. Удря се, изтупва се и продължава.

# 18
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Моите деца пак са болни. Сега ще се лекуваме с хомеопатия

# 19
  • у дома
  • Мнения: 708
нямат край тези болести..  ooooh!  Деси, какво е този път? И двенките ли?  Sad
Дано се оправят бързо милите душици.
Асе, ние капахме Цилоксан - и не сме повторили, чудя се защо толкова дълго не минава при Вик4о.  newsm78

 

# 20
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
нямат край тези болести..  ooooh!  Деси, какво е този път? И двенките ли?  Sad
Дано се оправят бързо милите душици.
Асе, ние капахме Цилоксан - и не сме повторили, чудя се защо толкова дълго не минава при Вик4о.  newsm78

 

Габи отиде  в понеделник на градина и вечерта беше с температура, кашлица и течащ нос. Теди кашля и също и тече носа.
В неделя ни казаха, че миналата седмица в градината са имали скарлатина.

# 21
  • Мнения: 928
Aleks, много благоаря. Преди 15 мин. заспа, ще го заведа като се събуди. Никога не ми е заспивал по това време Sad
fastuche, за кашлицата от снощи давам Проспан и един чай на Хип с мащерка. Той всъщност кашля от една седмица, от както е болен. Днес имаше около 30 минутен пристъп, кашля почти без да спре  Cry Беше ужасно. Умирам от притеснение  Sad

п.п. Утре ще го водя, доктора е сутрин днес, а утре следобед. Дано да се оправим до утре.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз понеже съм още на вълна лекари  Crazy да ви питам водихте ли ги на профилактични прегледи при зъболекар,ортопед и очен на 3г.?

# 23
  • Мнения: 1 568
ЕЕЕ аман значи.
Яничко ми е болен. Ларингит. Температура, сополи, гърло ... всичко както си трябва. Гърдите са чисти. Чакам Чамурлето да се събуди и да действаме. Имам отсрочка от педито до събота - ако няма подобрение, Аугментина ни е изписан. Иначе за сега вит С.
Дара е на градина.

Чоч, е много бързо мина вашата драма. В коя болница бяхте? При кой доктор?
Не сме водили Дара на никакви профилактики. А това с ушите определено ме притеснява. Ще говоря с джипката другия път.
Приятно изкарване на Боровец  Simple Smile

Бейб, при вас се проточиха нещата ... дано Масларски ви помогне. И аз чакам отзиви за него, само хубави неща съм чела и чувала от Алекс. Жена му Масларска пък е педиатър в Токуда.
Деска, и на вас бързо оздравяване. В нашата детска още за скарлатина и варицела не са заговорили, мен ме е шубе.

Чакам и аз 4 поръчки от Ларедутата. За следващата имам идеи колкото искаш. Аз пазарувам предимно за децата, Румен също се е оборудвал р ризи и пуловери от там, тениски също, пантакорт един чакам. За мен съм си поръчвала някакви неща, но съвсем малко, повечето такива като за по двора  Laughing Чакам едни "мръснишки" обущета, дано ми станат, че ще пукна от яд  Crazy

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Смайли,бяхме в МВР болница.Прегледа направи Найден Петров,а операцията Василева.Смятам другата седмица да я задържа в къщи и да пообиколя контролните прегледи.Ще си искам утре направления от педката.Поне като не може да ни лекува  като хората ,да дава направления.
Смятам и при Чам да я пробвам отново скоро.Да видим дали ще може да повлияе на алергията,въпреки че никой не може да уточни от какво е  newsm78
Бързо оздравяване на Тигъра!Ларингита от какво се провокира?И ние сме на Аугментин.Някаква нова версия по пречистена била Аугментин ЕS с вкус на ягоди.

# 25
  • Мнения: 166
Чочка, май чакането беше по-страшната част. Wink Радвам се, че сте добре. Този Аугментин е по-чист /въпреки че имам съмнения дали не беше RS/, аз последно пих точно тази версия, по-скъпа е, но за сметка на това са отстранени някои дразнещи съставки - моето джипи държеше да е именно този вариант. Не съм я водила на профилактики. Embarassed
Много болни пак. Confused Бейби, Смайли - по-бързо справяне с гадното положение.
Деска, напълно ли си убедена за хомеопатията... Thinking
Асе, това за блъскането що ми е така познато.... Диляна не пропуска камъче, ръбче или неравност, за да се спъне или удари. Добре, че й е твърда главата /ама много твърда - имаме отпечатък на рамката на вратата в ДГ - веднъж като рева се тресна там и пообелихме мъничко - вратата, не главата Mr. Green/. Но хайде, при нас е напълно наследствено - майка й бе най-големия стрес за баща й, като тръгнем заедно по улиците. Сега са два стреса. Mr. Green

# 26
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Люси напълно, защо? Теди я оправиха след болницата за един ден. Предпочитам хомеопатия пред антибиотици

# 27
  • София
  • Мнения: 3 663
Ние по стечение на обстоятелствата минахме на профилактика на очен. Иначе на зъболекар съм го водила с брат му заедно. Почукаха му по зъбчетата, повозиха го нагоре-надолу, напред и назад на стола. Покефи се детето. Направление за там мисля не трябва. На нас нищо не са ни взимали, нито за единя, нито за другия, децата до 18 години здравната каса ги покрива. Аз ги водя два пъти годишно.

Смайлито, дай линк за тези "мръснишките" Grinning. Може и на лични.

Планувате ли си морето? Малко слънце да пекне и ми се ходи.

Ооо, да ви се похваля със зюбмюлите ми http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226362&photo=23 от тук до края. И аз не съм ги видяла още на живо. Мъж ми онзи ден ходил някакви мерки да взима и така се изненадал, щом дори е щракал с телефона Grinning.

# 28
  • Мнения: 1 568
Абе не знам колко е пречистен тоя Аугментин. Мисля без него да минем. Чамурлето иска да ни види. В 4 сме при нея.

Асе, напълни ми душата. Чак ми зауха на зюмбюли.

Ето ги обущетата:
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=30355138&a … documentid=488607
Черни съм си поръчала.

# 29
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Абе не знам колко е пречистен тоя Аугментин. Мисля без него да минем. Чамурлето иска да ни види. В 4 сме при нея.

Асе, напълни ми душата. Чак ми зауха на зюмбюли.

Ето ги обущетата:
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=30355138&a … documentid=488607
Черни съм си поръчала.


Аз ги загледах червените

Общи условия

Активация на акаунт