Вярвате ли в суеверия, уроки, баене?!

  • 20 993
  • 173
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 934
Вярвам в уроки и баене. Даже мъжът ми е научен да бае против главоболие от прабаба си  Peace Разбира се прави това само сред семейството си, не е врач. Снощи имах страхотно главоболие и това ми помогна. Не знам дали е до внушение, но важното е че действа Peace

# 166
  • Мнения: 1 372
в суеверия не, но от уроки съм си патила много. Интересното е че когато съм урочасана започва да ми тече кръв от носа и когато ми баят просто така спира. Без медицинска причина. Тогава как да не вярвам?

# 167
  • Мнения: 3 675
Не, аз вярвам в извънземни  Mr. Green!Уроки няма, просто хората са зли и навсякъде има лоши очи.Аман от народни вярвания.

# 168
  • Мнения: 2 660
Уроки няма, просто хората са зли и навсякъде има лоши очи.

Е, значи вярваш, само дето използваш друго име....


Няма ли кой да ми каже какво е баене? Да не е нещо като леенето на куршум?

# 169
  • София
  • Мнения: 8 933
в суеверия не, но от уроки съм си патила много. Интересното е че когато съм урочасана започва да ми тече кръв от носа и когато ми баят просто така спира. Без медицинска причина. Тогава как да не вярвам?

Кръвотечението от носа без причина е лесно за обяснение-слаби капиляри.

# 170
  • Мнения: 3 069
Четвърта опция.

# 171
  • София
  • Мнения: 357
в суеверия не, но в уроки да - майка ми бае и много пъти се е случвало като ме боли силно главата и тя ми бае и ми минава, прсото има хора с "лоши очи", които без да искат само могат да ти предадат отрицателна енергия и сега като съм бременна си вързвам червено конче ей така за всеки случай, има и много завсистливи хора...

# 172
  • Мнения: 203
Не вярвам в нищо, което няма научно обяснение.
,но има всеизвесни факти които нямат научно обяснение!
Аз по принцип вярвам  и се убедих във възможностите на врачките след като ходихме да ни леят куршум след катастрофа с автобус!

# 173
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не вярвам, но спазвам някои суеверия.  Peace

( като се замисля даже съм много суеверна понякога, но в уроки и баене не вярвам )

Общи условия

Активация на акаунт