Бог да я прости моята баба..................

  • 3 780
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Благдаря ви моми4ета,отоново,ве4е минаха 5 дни Cry,странно е,болно е Cry Cry Cry Cry,аз постоянно се успокоявам ,4е сега е при детето си и при майка си....заЩото там Ще е добре Heart Eyes
А ние все оЩе не  можем да го проумеем Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 31
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
А ние все оЩе не  можем да го проумеем Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Нали твоята тема беше, когато се беше притеснила и след това всичко се размина? Пак ли грешка са направили докторите?

# 32
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
А ние все оЩе не  можем да го проумеем Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Нали твоята тема беше, когато се беше притеснила и след това всичко се размина? Пак ли грешка са направили докторите?
ДА,греШката са я били направили оЩе преди по4ти година,но НИКОЙ не е забелязал от тогава до януари тази година,ако е била поправена на време,сега Щяхме да си имаме баба...........някой ми беШе отговорил на онази тема ,4е те са успяли да си купят бабата....е това как ми се е набило в главата Sad,ами ние не успяхме......вси4ко им дадохме...,но в бьлгария ве4е и парите не помагат #2gunfire #2gunfire #2gunfire,видяли 4е е вьзрастна жена /74 тоест не е толкова вьзрастна/ и ХИЛЯДИТЕ ЛЕВа за пове4е от които никакьв документ не полу4ихме, не ги накараха да се притеснят.....................и просто да си свьрШат работата..Тежко ми е...,...страх ме е за майка ми ,4е тя милата само кьдето 4удо на направи,ако не беШе тя отдавна да ни беШе оставила баба.....и сега трябваШе да погребе майка си...............В тези слу4аи какво се прави слагат и вси4ко да си го носи на онзи свят притесняват се дали са забравили неЩо........вси4ко са и сложили.......НЯМА Я Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 33
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Съжалявам....74 въобще не е чак такава напреднала възраст. Това е толкова страшно в България.

Последното не успях да разбера: имаш в предвид нещата, които се слагат в ковчега ли? Не се притеснявай. Вярвам, че любимите ни хора са на места, където нямат нужда от материални неща.  Hug

# 34
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Съжалявам....74 въобще не е чак такава напреднала възраст. Това е толкова страшно в България.

Последното не успях да разбера: имаш в предвид нещата, които се слагат в ковчега ли? Не се притеснявай. Вярвам, че любимите ни хора са на места, където нямат нужда от материални неща.  Hug


ДА,неЩата които се слагат в ков4ега,просто безпомоЩтността ни кара да правим вси4ко само и само да знаем 4е е добре там горе....знам 4е сигурно ви се струва смеШно,но ако това може да и помогне  разбира се ,4е Ще го направим.....ВЯРВАМ

# 35
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Val,
ако си вярваща: единственото, което би могло да й помогне са молитвите ви.

 Hug

# 36
  • Мнения: 1 248
Съжалявам....74 въобще не е чак такава напреднала възраст. Това е толкова страшно в България.

Последното не успях да разбера: имаш в предвид нещата, които се слагат в ковчега ли? Не се притеснявай. Вярвам, че любимите ни хора са на места, където нямат нужда от материални неща.  Hug


ДА,неЩата които се слагат в ков4ега,просто безпомоЩтността ни кара да правим вси4ко само и само да знаем 4е е добре там горе....знам 4е сигурно ви се струва смеШно,но ако това може да и помогне  разбира се ,4е Ще го направим.....ВЯРВАМ

Вал,аз мисля че с обичта, с която ще я носиш в сърцето ти, ще и помогнеш най много...сякаш част от нея ще продължи да живее в теб!Завинаги. Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт