В какво легло спи детето ви

  • 6 000
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 173
Още спи в детско легло с решетка(на 2 години е).Много се върти и ме е страх да не падне.Мисля по-натам,след някой друг месец да я преместя на голямо легло.

# 31
Моите ги преместих едновременно. София още нямаше 2 години, а брат и беше на 3. Купих им нови чаршафи с Мечо Пух. Много ги харесаха. Жоро сам пожела, а София се премести след 2 дни. Той не е падал, но в началото тя редовно беше върху него.  Crazy Важното при нас беше сами да поискат Wink. И с памперсите стана така. Един ден и двамата казаха, че не ги искат и ги свалих. Имаше 2-3 подмокряния, но вече отдавна всичко е гладко.
Общо взето ги оставям да решават сами подобни пролеми. Давам им 2 възможни варианта и те избират. Естествено се старая този, който аз харесвам, да бъде по-привлекателен Wink.
Като леглото с чаршафите. Сега за всяка Коледа им купувам нови комплекти - тази година бяха Колите и Ягодов сладкиш.

# 32
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 929
Ето такова легло с преграда:

# 33
  • Мнения: 2 090
До годинка и половина си спеше в бебешкото легло,после започна да прескача решетката.Ние я махнахме(за да не падне докато прескача,все пак е високо),и сега......спи в нашето легло Rolling Eyes.

# 34
  • Мнения: 274
Малката ми дъщеря спи в легло с решетка,но още не съм я свалила.....страх ме е да не падне детето.   Embarassed

# 35
  • София
  • Мнения: 9 857
На бебешкото легло на малката имаше две подвижни пръчки на преградата-можеха да се махат и да се слагат когато пожелаеш.Махнах ги към годинка и половина на детето.На около две годинки започна да спи на голямо ъглово легло.Не е падала.И досега обаче и на нея,и на кака и ,под долното чаршафче винаги слагам една малка възглавничка в края-един вид ако тръгне да пада да се спре от нея. Peace

# 36
  • Мнения: 2 311
Спи си в бебешката кошара с решетките(доста е висока и не може да ги прескочи)
Изобщо не бързам да я местя в друго легло,спокойна е ,заспива си лесно и не се притеснявам,че ще падне ,защото много се върти през ноща.
2 пъти е заспивала на спалнята и 2-та пъти е падала и макар да е доста ниско беше с прехапана устичка.

# 37
  • Мнения: 2 910
Все още си спи в нейното бебешко легло, решетките не съм махала и не съм и искала да махам. Скоро ще купуваме нормално вече за нея, тъй като това ще ползва бебето.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 3 235
От лятото /значи беше на година и 8 месеца/ спи на голямо легло, персон и половина, без прегради. Падала е само веднъж. В кошарата се въртеше много, но на това легло ляга и спи  Grinning

# 39
  • Мнения: 606
  Марти е на 3,5 и спи между нас двамата. Това си е неговото място и не ще и да чува за друго.

# 40
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина спи в детско легло, но също неотдавна махнахме решетката отпред. Тя много се върти и даже наскоро падна от дивана в хола, като спа един следобед.

# 41
  • Мнения: 4 187
От около година спи на легло с размери 90/200 , по- високо от нормалната височина, тъй като е тип сандвич!

# 42
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
От около година спи на легло с размери 90/200 , по- високо от нормалната височина, тъй като е тип сандвич!

Какво е "тип сандвич"?

# 43
# 44
  • София
  • Мнения: 4 884
Моят син спи в първото си бебешко легло, в което обаче вече едвам се събира. Освен това самото легло е с изпочупени пръчки на решетката, и е меко казано жалка картинка. Не стига, че е със счупена решетка, ами и е одрано отвсякъде. Трябва в най-скоро време да му сменяме креватчето. От моето детство има едно много красиво и масивно двуетажно легло, което е правено по поръчка и е с изключително успешен дизайн. Чудя се обаче дали си струва да го домъкнем него при положение, че имаме само едно дете. Но определено мисля, че моето дете не може за момента да спи на легло без решетки. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт