ALL INCLUSIVE в х-л МАРИНА, комплекс СЛЪНЧЕВ ДЕН

  • 2 580
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 250
Преди 2 години бях във Вероника, той е 3-звезден, но разлика в храната между 3-те хотела Вероника, Мираж и Марина мисля, че нямаше, въпреки че другите 2 са 4 звезди.
В сравнение с други места, all inclusive-а е малко по-беден. Топла храна на бара не се предлагаше, само сандвичи и бутер банички, плодове (но избора беше много беден) и сладолед. Напитките са като навсякъде - всички български са безплатни, в Слънчев ден мисля, беше от 11 до 23 часа, натурални сокове се плащат, соковете, които се предлагат са от гадните разтворими и силно боядисващи Sick
Обслужването беше страхотно, храната беше много добра, все пак за хора, които не са ходили на all inclusive, да отбележа, че това е европейска кухня или поне се стараят да е такава и за българи понякога е малко странна и еднообразна.
Конкретно в Слънчев ден, на обяд 2 супи, отделно таратор и кисело мляко, поне 2 готвени ястия и 2 от тип аламинути, стандартните гарнитури (те особено бързо писват) и поне 4 салати и нарязани зеленчуци.
Ами това е, не е най-богатия и добър all inclusive за храна, но пък Слънчев ден има други предимства и е като цяло много добро място за почивка, особено с деца.

# 16
  • на път
  • Мнения: 2 804
И аз съм била във Вероника. Най-семпличък е от петте, но си е Ок. Чисти стаи с прекрасна гледка, изключително любезен персонал, храната си е наред според мен, басейнът е прекрасен за деца, анимацията за деца също е добра, плажът чист с минерални душове, прекрасен парк ....
Харесвам го това място просто!

Марина ползва един и същ басейн с Вероника, с няколко метра по-навътре е разположен, по-нов, по-лачен, съшо с гледка .... Мисля, че и той е добър избор.

# 17
  • София
  • Мнения: 250
Мисля, че бъркаш
Имаш пред вид Мираж
Марина си има собствен басейн, тя е на самия бряг

Само да добавя за стаите - не знам как е в Марина, но във Вероника е доста тесничко - спалня, разтегателно кресло и в общи линии остава малко мято да се мине, ние се отказахме от детската кошарка, въпреки че ни предлагаха, просто решихме, че няма къде да я сложим...
Струва ми се, че и в Марина не са по-големи стаите, но това е така навсякъде в България май...

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 01:45 от Kose

# 18
  • Мнения: 391
И в Марината не са много големи стаите, като сложихме кошарката особено, съвсем се стесни.
За басейна - Мираж и Вероника са с един, Марина си има собствен басейн - вътрешен и външен.

# 19
  • на път
  • Мнения: 2 804
Да прави сте .... подвела сум се от М-тата ....
Марина е наистина на брега, басейнът там е хубав, топъл и голям а от две/три години има и хубав външен басейн с детски кът ... Там съм спала преди години и не съм сигурна как точно изглеждат стаите днес

# 20
  • Мнения: 350
Миналото лято бяхма в Долфин-Марина, който е сруще него и е на самия бряг (и двата нямат плаж), той е малко встрани. Дорфин-марина е по-подходящт с малко зете, защото стаите се гоолеми и сложихме на беба кошарата, количката и  голямата електрическа люлка  пак беше широко   Peace

# 21
  • Мнения: 391
Ти може би говориш за Марините на Св. Илия, а не на Слънчев ден?

# 22
  • Мнения: 350
Мишленце права си  Peace , другият хотел беше Долфин и двата са в Св. Илия. А в Марината съм била преди 10на год. , не е лош, но няма парк и е малко далеко от атракционните на комплекса.

# 23
  • София
  • Мнения: 250
Те също не са лош вариант за all inclusive ако не държиш непременно на истински плаж - Долфин Марина и Рубин са на морето и са на пясък, но няма плаж, по-точно има една малка ивица на юг от Рубин.

Общи условия

Активация на акаунт