Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 05 -Тема 26

  • 24 629
  • 664
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 128
И аз гласувах с ДА за списъка да остане ,но и според мене трябва да се сложи и в темата за обсъждане на продуктите на ейвън Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 3 581
Значи понеже в предишната тема не ми стана много ясно, проблемът ми е - пуснах днес сутринта експресна поръчка за около 400лв. Обаче още не съм си платила старата и не ми е дошъл падежа , а той е утре. Утре ще я и плащам, но дали ще ми пуснат поръчката,че ми е спешна, като имате в предвид, че се вписвам в кредитния лимит newsm78

Няма проблем, ще ти я пуснат.
Случвало ми се е.

Amidala   bouquet
Момичета да ви споделя - много често намирам отговори тук. Аз лично съм доста недоволна от координаторката си - само като видя, че всеки път като трябва да се пуска поръчка ми клипа да ме пита дали съм пуснала - и това е единственото нещо което прави за мене  #2gunfire
А аз съм от повече от 2 години представител на Ейвън и никога не съм намирала отговори на въпросите. Дали мога да я сменя и как става това

# 32
  • София
  • Мнения: 4 052
Здравейте и в новата тема, Кате   bouquet
Ето и линк към 7 полски каталог: http://www.avonet.pl/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=14&catid=108 , ако искаш го добави.
Относно анкетата, гласувах с "да". Не виждам какъв е проблемът с този списък newsm78, той така или иначе вече е направен. На мен лично не ми е намирал клиенти, но не ми пречи. Някой беше казал "Ни вода, ни хляб иска". Най убедителния аргумент на противниците му е, че е обемен и заема място Thinking, ами качваме го някъде и тук пускаме само линк. Така ще заема само един ред. Мен много повече ме дразни разводняването на темата с безкрайни и безсмислени постове, които не казват нищо съществено.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 828
А аз съм от повече от 2 години представител на Ейвън и никога не съм намирала отговори на въпросите. Дали мога да я сменя и как става това

Аз знам, че е много трудно, трябва да ти е печена зоналната, да я убедиш, че имаш много сериозни причини и т.н.

# 34
  • Мнения: 202
nellyr , говори със зоналната ви, че си недоволна от координатора си, и тя  ще прецени дали да те премести при друг.По принцип може, но повечето зонални не обичат да местят представители.Друг вариант е, да си направиш нова регистрация, разбира се на името на друг човек, при друг координатор.Но това е вече краен вариант.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 828
...Някой беше казал "Ни вода, ни хляб иска". Най убедителния аргумент на противниците му е, че е обемен и заема място Thinking, ами качваме го някъде и тук пускаме само линк. Така ще заема само един ред. ...

Не е точно така  Naughty
Катето каза, че непрекъснато я затрупват с ЛС-та за включване в списъка и тя си губи времето да ги преглежда и проучва.
А някой в предната тема даже предложи и да се актуализира на няколко месеца  ooooh!
Аз си признавам, че не бих го правила  Crossing Arms
Между другото дотук само три момичета казаха, че са си намерили клиенти така.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Добро утро и от мен! Кога се свари да се пусне нова темичка, че и да се изпишат две страници  Blush За протокола да кажа, че гласувах ЗА в анкетата поради причините, посочени от всички други съгласни-наистина не мисля, че пречи този списък на някого. На мен лично не ми е помогнал досега, но знае ли човек...Добре е все пак да има ориентир, за да не се разводнява темата с излишни питания и търсения. Ако някой си търси представител и попита в тема без списък, няма гаранция, че ще намери най-подходящия за себе си, тъй като не всички четем и сме тук по всяко време и единствения резултат за него ще бъде препълнена кутия със съобщения. А ако му се каже "Виж списъка на 1 страница и си избери" то той ще може да прецени кой ще му свърши най-добра работа. Или пък аз ако имам нужда да се "кооперирам" за нещо с колежка ще е по-лесно да погледна списъка и да се разберем на лични, вместо да питам в темата и да я пълня. И още много плюсове мога да кажа, но да не се повтаряме с другите момичета, изказали мнение по-нагоре. И наистина е добра идеята да се пусне и в другата тема  Peace

П.С. Amidala, все пак Катето и тя самата е гласувала ЗА...

# 37
  • София
  • Мнения: 242
 Здравейте, мога ли да помоля който има бланката за топ представители за кампания 6 ( която се пуска с втора поръчка в К5), да ми я пусне на e-mail? Много често пристигат стари и невалидни бланки, а това ни затруднява. Мерси предварително. vessy1@abv.bg

# 38
  • Мнения: 1 259
Момичета, а защо да нямаме списък и в двете теми...? Можем да направим пробно, току виж някои се сдобие с нов клиент!

# 39
  • София
  • Мнения: 4 052
...Някой беше казал "Ни вода, ни хляб иска". Най убедителния аргумент на противниците му е, че е обемен и заема място Thinking, ами качваме го някъде и тук пускаме само линк. Така ще заема само един ред. ...

Не е точно така  Naughty
Катето каза, че непрекъснато я затрупват с ЛС-та за включване в списъка и тя си губи времето да ги преглежда и проучва.
А някой в предната тема даже предложи и да се актуализира на няколко месеца  ooooh!
Аз си признавам, че не бих го правила  Crossing Arms
Между другото дотук само три момичета казаха, че са си намерили клиенти така.

Цитат на Катето от старата тема:
... 2. Когато възникна идеята за списък на потребителите, бях твърдо против!!!! казах си За какъв ... ни е таз глупост... Нервех се, когато пощата ми беше засипана от молба на десетки момичета да бъдат включени..... #Crazy ooooh! гарантирам, че всяка една от пожелалите да се включат съм я проучвала, дали е писала, колко е писала и т.н... Тези, които не са писали, съм им казвала, че след като попишат, ще ги  включа. след един момент нататък спряха да валят молбите и за мен беше без значение..... Rolling EyesВъпреки, че бях скептично настроена, аз лично се сдобих от темата и то след въвеждането на списъкът с три нови страхотни момичета/приятелки/клиентки!...
Ако списъкът се махне от темата, ще е чисто загубено време и труд на вятъра.

# 40
  • София
  • Мнения: 5 828
Чета подред в темите, но благодаря все пак Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 242
katyadjin, НЕ прочетох предишните постове. Извинявай за притеснението. (не мога на лични, защото й е пълна кутията).

# 42
  • Мнения: 222
здравейте. намен ми харесва идеята за списъка и гласувах с ДА въпреки че мен ме няма там, е вярно че повече чета отколкото да пиша ама като нямам какво да кажа защо да пълня темата с ала-бала. днес пуснах поръчката си за к05 въпреки че утре ми е краиния срок и съм доста доволна - над 300 лв и печалбичка ще имам. за мен съм си взела новия Пур бланка от чисто любопитство, четката за сенки, професионалния молив лилавия и крема за руси кичури, който не знам дали и как точно ще го ползвам но трябва да се опита. успешна кампания на всички, това е доста силен каталог така че юруш.... Money

# 43
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз пак да питам ooooh!
За втората ми кампания имам оферта, ако направя 200 лева да си поръчам на промоционална цена комлекта с интимния гел, крема и пяната за мазна кожа, но с комплекта ли сумата да бъде 200 лева или без него? Понеже още имам лимит 200 лева, ако надвиша какво се случва?
Благодаря  bouquet

Миличка,тук говориш за новата мотивационна програма за представители нали?...
Става въпрос за 200лв с натрупване което значи че от първата ти кампания като предсатвител до третата общата стойност на порачките ти трябва да е 200лв за да можеш да поръчаш комплекта... И да трябва да са 200лв без да включиш неговата стойност...Надявам се че съм помогнала Simple Smile

# 44
  • Мнения: 110
Здравейте момичета. И аз гласувах, но с безразличие, простоо защото и аз съм представител, но не съм в списъка. Ако вие смятате да остане-ОК. А сега исках да ви питам. Крема с лек тониращ ефект с фактор 20..не го виждам в К 05, а в К06 е на редовна цена. Една клиентка иска да си го поръча, но го няма. Та се чудя-дали го има в неилюстрирани предложения и дали овлажняващия с фактор 15 е подобен?/стр.73 К05/ Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт