Какъв тониращ крем за лице?

  • 16 522
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 489
Ами като за първи път е добре!  Peace
Много фина и нежна текстура, с лек нежен аромат. Не изсушава! Като за първи път - толкоз!  Flutter
Oх, запалваш ме сега! Mr. Green
А, ти този с 15 ф-р ли си взе, или от другите 2 вида-за светла и тъмна кожа?
Защото, аз на него съм хвърлила око.
А от друга страна, искам да го ползвам заради ф-ра, а ме е страх да не ми потъмни кожата, че да не мога да се гледам после. Close

# 31
  • Мнения: 2 631
Ами като за първи път е добре!  Peace
Много фина и нежна текстура, с лек нежен аромат. Не изсушава! Като за първи път - толкоз!  Flutter
Oх, запалваш ме сега! Mr. Green
А, ти този с 15 ф-р ли си взе, или от другите 2 вида-за светла и тъмна кожа?
Защото, аз на него съм хвърлила око.
А от друга страна, искам да го ползвам заради ф-ра, а ме е страх да не ми потъмни кожата, че да не мога да се гледам после. Close

От този с фактора нямаше и затова си взех за светлата кожа. Крема е бял! Аз очаквах, че ще е като на LED и ще има цвят на фон дьо тен  Crazy, но не е такъв. Нямам представа какво ще се случи след няколко дни или седмици, но съм почти сигурна, че няма да е като автобронзатите, от които ставаш портокалова  Joy

# 32
  • Мнения: 1 312
Ползвам на Лореал и ми харесва много.Действа на кожата ми страхотно,а това за мен е най важно Hug Hug

# 33
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 183
Не съм най-веща, но както аз разбрах описанието на новото кремче на Лореал - не е тониращ крем, а слаб автобронзант?
Така ли е или нещо аз съм в грешка?

# 34
  • София
  • Мнения: 4 966
Не съм най-веща, но както аз разбрах описанието на новото кремче на Лореал - не е тониращ крем, а слаб автобронзант?
Така ли е или нещо аз съм в грешка?
ДА.За постепенно потъмняване обаче-ден след ден.

# 35
  • София
  • Мнения: 9 489
Не съм най-веща, но както аз разбрах описанието на новото кремче на Лореал - не е тониращ крем, а слаб автобронзант?
Така ли е или нещо аз съм в грешка?
Не не си в грешка. Точно така се оказва, всъщност.  Peace

Момичета, бързам да ви кажа, че сега отскочих до Pharm Expert- понеже ми е тук, най-близко до работата. И там кремчето на Лореал е 12,50лв. !!!
Какво съм гледала оня ден в Бонжур, не знам, от къде съм я видяла тая цена 19,80лв. ooooh! нямам представа.
Но, опредлено цената в Бонжур е по-висока, това със сигурност мога да кажа, защото цена 12,50 за крем с фактор, няма как да забравя. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 73
Да се похваля и аз го купих 12.70 го взех само че този които е за тъмна кожа втори ден го ползвам за сега съм най доволна че не ми маже по дрехите, а за тена ще пиша след няколко дни Laughing

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Момичета, кой от всичките, които обсъждаме тук, освен на Лореал, има фактор? На LED има ли?

# 38
  • Мнения: 2 631
На мен на LED ми дойде много сух!  ooooh!
И си е като ФДТ  Crazy
Мисля, че имаше, но не съм сигурна, не искам да те подвеждам.  Blush

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Моята кожа, особено през лятото, е склонна към омазняване, така че може би ще ми е добре.

А друг да предложиш? Mr. Green Bioderma, La Roche Posay?

# 40
  • Мнения: 2 631
Моята кожа, особено през лятото, е склонна към омазняване, така че може би ще ми е добре.

А друг да предложиш? Mr. Green Bioderma, La Roche Posay?

Нека другите да ти предложат, аз не съм много веща в кремовете, особено тези тониращите!   bouquet
Все пак ако чуя добро предложение, ще ти го споделя!  Hug

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Чудя се също и за City Block и Super City Block на Клиник...  newsm78
Ако някой има отзиви за тях, да казва!  Party

# 42
  • Мнения: 33
Аз имам SVR с минерални филтри и фактор 50. Тониран е, цветът много добре се слива с кожата, но мисля, че май е подходящ за по-светли кожи. Като покривност е доста плътен. Голям плюс е, че няма парфюм в него. Аз го ползвам около очите хем като слънчева защита, хем за прикриване на кръгове и други красоти. Grinning
Дано съм била полезна. Ето и снимка:

Цена 23лв/50 мл.

# 43
  • Мнения: 24
Здравейте,

Вчера си взех едно кремче на LED - DuoSkin, което най-вероятно е различно от това, за което говорите. Предсталява мн. течна емулсия, която бързо попива. Кожата ми е адски суха, 2 пъти съм го ползв2ала и като че ли съм доволна. А и цената е прилична 14лв - 40 мл.

# 44
  • Мнения: 2 211
Понеже хич ме няма в кремовете, срам не срам, ще попитам. Какво е тониращ крем, крем + ФДТ + SPF ли?  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт