Обичате ли свекърва си?

  • 12 571
  • 246
  •   1
Отговори
# 60
НЕ Я ОБИЧАМ.Тя е тъпа,лигава овца.Дори я мразя.Толкова съм страдала заради нея.Идеми да я  #2gunfire newsm66 Но пък обожавам и обичам свекър си.Прекрасен човек е. Hug

# 61
  • Мнения: 1 008
Стига с тези теми за свекървите, де! През два дена "Обичате ли свекървата?",  "Какви са отношенията със свекървата", "Само добро за свекървата" "Моята прекрасна свекърва" и темподобни.
Уважавам я, в добри отношения сме, дразнила ме е, аз също съм я дразнила.
В началото се впрягах за най-малкото нещо и осъзнах,че не съм права и така не бива.
Не мога да кажа,че я обичам.

# 62
  • Мнения: 812
твърдо НЕ,НЕ,НЕ !!!

# 63
  • Мнения: 256
Аз винаги и завинаги ще обичам майката на бившото гадже/ за 6 години успяхме да се почувстваме като снаха и свекърва с нея/ ,за него отдавна спря да ми пука....но нея я просто обичам и тя ми връща със същото, въпреки че имам вече семейство и дете....той също има друга връзка...за настоящата родителка на партньора ми се сещайте...... Sick

И аз така. Имам чувството, че ходих с бившия заради майка му. Много готина жена! А с мъжа ми едва не се изпокарахме заради неговата мама. Добре, че й дойде акъла в главата покрай бременността ми, та поспря да се гаври и вече е по-спокойно. Но няма начин да я заобичам!

# 64
  • Мнения: 1 217
Не,НЕ И НЕ Naughty Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 478
Много я обичам, както и цялото му семейство Crazy Много мили хора са и нямам никакви проблеми с тях. Мъжът ми е поставил една граница и не дава да се прекрачва и така не ни се месят за нищо. Толкова ги обичам, че бих им казала майка и татко, но няма да го направя Joy

# 66
  • Мнения: 216
Aма естествено, че я обичам, естествено!  Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 10 332
А, обичам я, свестна жена е по принципTwisted Evil

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 907
Не, не я обичам, не я и мразя, много ме вбесява с определени свои действия, но вече се опитвам да не се дразня  Whistling - мисля, че ми става безразлична.

# 69
  • Мнения: 2 439
Това да не е подранила първоаприлска шега newsm78
Сега сериозно - свеки си има деца - те да си я обичат.

# 70
  • Мнения: 514
Не я обичам нито пък мразя!Нямам нищо против нея!Не ми се бърка или меси не ми говори на въпреки ,но никога няма да й кажа --"мамо"! Peace Peace

# 71
  • Мнения: 492
Нито аз я харесвам, нито тя мен.   Flutter

# 72
  • Варна
  • Мнения: 558
Ми, че тя си е за обичане  Mr. Green. Мисля, че и тя мен обича.

# 73
Отначало имах най-добри чувства към нея, но с течение на времето хубавите ми намерения се изпаряват. Никога не ме пита как съм,оправяме ли се, само ме залива с празни приказки и съвети, които никога не са подходящи и никога не ме слуша като й говоря абе въобще  Tired Добре че се виждаме рядко

# 74
  • Мнения: 179
Абсолютно безразлична ми е!А при такова отношение нито можеш да обичаш ,нито да мразиш.Поддържам протоколни отношения с нея,събираме се на една маса по задължение,изпразнените и от смисъл бръщолевения ги пропускам покрай ушите си и стискам зъби да не избухна и всичко това от уважение към съпруга ми.Ако зависеше от мен бих отишла и накрай света да живея само да не я видя никога повече.

Общи условия

Активация на акаунт