Използвате ли епилатор за лице?

  • 30 988
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 224
Да, аз използвам за косъмчетата над горната устна, които Taky-то не може да свали. Wink
Много е болезнено, ама красотата изисква жертви. Crazy
Какво толкоз чудно има?
Вие с космите ли си ходите? Laughing
Споделихме.. колО маска. Наистина ми се вижда 'чудно' да се скубя с епилатор по лицето..

# 16
  • Мнения: 369
Не знам защо толкова Ви учуди въпроса ми. Постоянно се говори за епилация.Едва ли има жена ,която ходи с космите по лицето по улицата.Остава ми да си мисля,че не искате да си признаете,че използвате средства за епилация на лице.
Дано някоя се похвали,че се е родила без едно косъмче по лицето.

И аз не мога да повярвам, че някой пита такова нещо!!!

# 17
  • Мнения: X
Мен не ме учудва,но с епилатор ми се струва доста рисковано отстраняването на косъмчета на такова нежно място като лицето.

# 18
  • Мнения: 649
Пу първа се хваля!!! Но не е там въпроса, имах една съученичка дето си ги бръснеше космите по лицето, така и на корема. Да не изпадам в подробности каква красива гледка е. Хората се чудят на метода ти на обезкосмяване равно на бръснене. Има  къде къде по съвременни методи за кожата на лицето. Как си представяш тази нежна кожа да я дереш с епелатор?

# 19
  • Мнения: 824
Какво толкова ви удиви въпроса на момичето-не разбрах!
Най-малко трябва да бъдем толерантни,защото не знаем възрастта на авторката.

Аия,моят епилатор има приставка за лице,но никога не съм я ползвала.Мисля,че по-удачния вариант са лентичките.Купи си от аптеката.Ако си вземеш само няколко бройки,а не цяла опаковка,помоли да ти дадат и кърпички,които се използват преди и след епилация.

# 20
  • Мнения: 369
Мен не ме учудва,но с епилатор ми се струва доста рисковано отстраняването на косъмчета на такова нежно място като лицето.
Нали точно за това искам мнения. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: X
Мен не ме учудва,но с епилатор ми се струва доста рисковано отстраняването на косъмчета на такова нежно място като лицето.
Нали точно за това искам мнения. Rolling Eyes
ок Peace аз пък ти дадох моето- недей с епилатор,плийз Praynig

# 22
  • Мнения: 4 435
Ами удивих се,не може ли.Естествено,че не си ходя с косми,но има кола-маска за тая работа,има на лентички,има козметички и има пинсети ако щеше.Моят епилатор също има приставки,но никога ня бих ги пробвала.За мен не е нормално.Явно аз не разбирам.

# 23
  • Мнения: X
След като хората са измислили такова нещо като приставки за лице към епилаторите, значи все пак въпросът е логичен. Излиза,че ги има,а никой не ги ползва newsm78

# 24
  • Мнения: 649
Ами ще си купуват епилатор я със самобръсначка/те пак затова са измислени/.

# 25
  • Мнения: 649
Към мнението на Slav4e_Av4e  да допълня, че има и фотоепилация.
 
 

 
 

 
 

# 26
  • София
  • Мнения: 1 176
Моят епилатор няма приставка за лице, но и да имаше, нямаше да я използвам.

# 27
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ще се запиша втора в групата на тези, които нямат косъмчета нито над горната устна, нито на брадичката  Sunglasses Като чета тука явно съм късметлийка, че както ми е чувствителна кожата представям си какво чудо щеше да е.

# 28
  • Мнения: 282
Аз също нямам косъмчета по лицето, освен 4-5 по-тъмнички които се мотаят по мустачките, но ги махам с пинсета...иначе ми се струва мн болезнено да се чисти лицето с епилатор..но в това да попиташ няма нищо лошо, нали за това е форума да се обменя опит и да се дават съвети.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 784
Е айде сега... сякаш с кола маската не е стрес за кожата.
На един принцип са - и двете премахват космите от корените.

Общи условия

Активация на акаунт