Лунна диета-29.03-23:47ч

  • 4 582
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 001
Добро утро и от мен......Аз съм във застой....Нямам свален нито грам този път.....

Ама какво да се прави....Има такива моменти.....

# 91
  • Мнения: 176
луната прави чудеса!!! Peace Peace Peace
вчера не издържах и хапнах,имам МЦ и на всичко отгоре отслабнах  с 300 грама bowuu bowuu bowuu
другата седмица пак съм с вас  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 92
  • Мнения: 4 111
Здравейте! Аз започнах да правя тридневка, но вчера следобяд ми стана лошо - причерня ми и ми се зави свят, така че се отказах. Просто не трябваше като за първи път да започвам с 3 дни, а с 24 часа. Ще опитам пак на пълнолуние, само за 24 часа. Успех на всички!  Hug

# 93
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте, доволна съм  Party
Минус един килограм. Вчера бях на две ябълки, салата и много течности. Peace

# 94
  • Мнения: 278
Добро утро и от мен......Аз съм във застой....Нямам свален нито грам този път.....

Ама какво да се прави....Има такива моменти.....

Не се отчайвай и аз бях така предния път Simple Smile И мен ме успокояваха другите момичета Simple Smile И тоя път съм -500 гр. макар че такова гладуване му ударих тоя път...тая сутрин се събудих със зверски глад. Честно казано се надявах поне на 1 свален килограм, но пак по-добре без нищо. Аз обаче си го обяснявам така, че колкото повече кг има човек за сваляне, толкова по-бързо и лесно се свалят, обаче като останат по-малко за сваляне...тогава идва трудното. Аз до сега съм свалила малко повече от 10 кг и сега ми се ще поне още 5...но явно първо ще трябва да ми привикне организма с новото тегло. Важното е да не качвам повече...а иначе полека лека, живот и здраве ще ги сваляме и последните кг Simple Smile
Лек ден на всички и до следващото лунуване.  bouquet

# 95
  • Мнения: 5 001
InDreams ,Благодаря ти за милите думи   bouquet   bouquet    bouquet  bouquet
Аз свалих вече 23 кг. с лунната диета.....Знам,че има моменти на застой когато организма стабилизира сваленото и затова не се притеснявам.Ама е приятно когато някой каже нещо мило.......

# 96
Момичета,кога е другата луна и каква е??????

# 97
  • София
  • Мнения: 515
Момичета,кога е другата луна и каква е??????

Мисля че беше на 6 април от 5:56ч Peace

# 98
  • Мнения: 49
    TheNMaster Горе главата! Не се притеснявай рано или късно този застой ще премине.
Успокоявай се ,че има много дебели и въпреки  това щастливи хора.


Аз свалих 1 кг,сега ще се боря да го задържа.
Много съм щастлива,защото вече си закопчавам любимите дънки

# 99
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
и аз съм доволна,цели 2кг.от 57 на 55.,но голямо гладуване падна от петък 22,00 до снощи до 22,00 само на вода и две чаши топла вода +мед за закуска.мислех до тази сутрин,но не издържах и ударих една супа.

# 100
  • Мнения: 1 596
Здравейте и от мен Simple Smile
Както ви споменах,вчера по време на диетата следобед ми дойде цикъла Confused
Но аз издържах и спазих диетата.Тази сутрин като се събудих се  премерих-бях 67.100.
А вчера сутринта-67.800,значи съм свалила 700гр.Но смятам,че заради цикъла е толкова малко.Не знам, малко ли е? newsm78 Вие как смятате?
За първи път я правя.
Кажете ми, мога ли да спазвам лунната диета на всяка фаза на луната,т.е 4 пъти в месеца?
Много ли е или е добре?

Мерси Heart Eyes

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 14:51 от mamma_mia

# 101
  • Мнения: 1 596
Здравейте и от мен Simple Smile
Както ви споменах,вчмера по време на диетата следобед ми дойде цикъла Confused
Но аз издържах и спазих диетата.Тази сутрин като се събудих се  премерих-бях 67.100.
А вчера сутринта-67.800,значи съм свалила 700гр.Но смятам,че заради цикъла е толкова малко.Не знам, малко ли е? newsm78 Вие как смятате?
За първи път я правя.
Кажете ми, мога ли да спазвам лунната диета на всяка фаза на луната,т.е 4 пъти в месеца?
Много ли е или е добре?

Мерси Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 5 001
mamma_mia ,екстра си беее   bouquet
Като прочетох,че ти е за пръв път... ooooh! И пак си свалила...СУПЕР е това.
Аз като започнах лунната цял месец не мръднах и грам!!!
Щом сваляш и то от първия път ,простоооо страхотно!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Продължавай в същия дух!

# 103
  • Мнения: 1 149
ЕЕеейй момичета,издържах Partyнямям кантар за това не знам  дали съм свалила,но се чувствам по-добре , Днес съм хапнала малко жито и довечера ако не издържа ще хапна салатка.Браво на успелите HugДругия път пак сме заедно нали  bouquet

# 104
  • Мнения: 1 596
mamma_mia ,екстра си беее   bouquet
Като прочетох,че ти е за пръв път... ooooh! И пак си свалила...СУПЕР е това.
Аз като започнах лунната цял месец не мръднах и грам!!!
Щом сваляш и то от първия път ,простоооо страхотно!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Продължавай в същия дух!

Здрасти Simple SmileБлагодаря ти за подкрепата Heart Eyes
А мога ли да я правя на всяка лунна фаза?По 24 часа?

Общи условия

Активация на акаунт