Лунна диета-29.03-23:47ч

  • 4 584
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 001
mamma_mia ,екстра си беее   bouquet
Като прочетох,че ти е за пръв път... ooooh! И пак си свалила...СУПЕР е това.
Аз като започнах лунната цял месец не мръднах и грам!!!
Щом сваляш и то от първия път ,простоооо страхотно!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Продължавай в същия дух!

Здрасти Simple SmileБлагодаря ти за подкрепата Heart Eyes
А мога ли да я правя на всяка лунна фаза?По 24 часа?
Ами да,нали всички сме в кюпа  Joy  Joy  Joy  Joy

# 106
  • София, България
  • Мнения: 2 222
ей ме пак, аз лунувах и този път - издържах!
пак съм на линия, само дето малко ми писна от тия уикенди, много е гадно, като съм на работа по-лесно минава!
Днес една приятелка ми каза, че лунуването не било много полезно, защото докато се отделяли течности от организма
(както всъщност се отслабва) се отделяли и някакви други полезни за организма вещества (които не трябвало де се отделят )   newsm78   та съм се размислила, но от друга страна то си е само един ден в край на сметка ...

# 107
  • Мнения: 1 596
Аз пък смятах , да я правя 4 пъти в месеца,колкото са лунните фази newsm78
Дайте да питаме някой доктор какво ще каже по въпроса.....

# 108
  • София, България
  • Мнения: 2 222
е, и аз я правя четири пъти в месеца, но си пак само един ден в седмицата ... де да знам, много съм си доволна, знаете ли колко по-добре се чувствам и изглеждам откак се захванах

# 109
  • Мнения: 5 001
Тва са глупости.....Един път в седмицата е като разтоварителен ден.Аз така свалих 23 кг.(това е информация за незнаещите и новите в темата ни).Ако сте се натоварили с още режими,диети и др. ограничения,но небалансирани,може и да лишавате организма си от ценни вещества.
 Ако си хапвате през цялата седмица нормално(или диетата ви не е измислена от вас),организма ви си набавя всичко от което има нужда.Един ден в седмицата(Лунния) Хем ви дава почивка -хем ви прочиства- хем сваляте по някое килце.
  Всяко нещо с мярка е полезно.Ако се прекали става вредно....Сметката е много проста!

# 110
  • Мнения: 168
Да се отчета и аз - изкарах си я за 24ч. ефект... 300-400 грама някъде, но колкото - толкова, аз пак си се радвам  Peace Доволна! Мисля да се включа на следващото пълнолуние да полунуваме пак заедно!  Peace Успешен ден, лунички!

# 111
  • Мнения: 4 111
TheNMaster, поздравления! Не знаеш колко стимул и надежда ми даде!  Hug

# 112
  • Мнения: 5 001
TheNMaster, поздравления! Не знаеш колко стимул и надежда ми даде!  Hug
Много се радвам  Heart Eyes   bouquet
Аз не спазвам други диети - противопоказно ми е,но откакто открих тази диетка(майка ми ми каза за нея) си я спазвам и съм доволна много.И то само по 24 часа(3 дневни не правя)
 Аз не съм имала стимул(както казваш ти) т.е. някой по който да видя че е ефикасно....и т.н. Постепенно обаче като запонаха да ми стават широки дрехите се нахъсих(  hahaha  hahaha  hahaha) и разбрах,че ефект има-стига да си постоянен....

# 113
  • Мнения: 1 149
Кога ще лунуваме пак момичета newsm78
Да знам кога да си чистя прозорците,че като имам работа не се сещам да ям,а вечерта съм толкова изморена,че ме мързи да си сложа за хапване Mr. Green

# 114
  • Мнения: 467
Момичета и аз преди време парвих тази лунна диета. И четох много по тази тема в нета. Спомням си , 4е диетата трябваше да започне не от 4аса на настъпването на фазата например  в 22.34 , като трае 24 часа., а 12 часа преди  и 12 часа след часа на настъпване. т.е да започне в 10.34 и да приклю4и в 10.34на следвастия ден.
Вие как смятате,мислите ли че има известна логика? Thinking

# 115
  • Мнения: 467
Иначе за следвастия път и аз съм на линия. Нали има новолуние на 6.04 в 3.56? Аз реших да запо4на с диетата на 5.04 в 15,56 и да я свърша на 7.04 в  3.56 часа, но дали ще издържа, това е друг въпрос  Laughing Надявам се !

# 116
  • Мнения: 49
Здравейте момичета!
Мен също ме заинтересува въпроса за това кога започва и кога свършва определената фаза на луната.
Порових се малко в Интернет и открих един страхотен и много полезен сайт.
Според него всяка фаза има различна продължителност.

Новолуние   Луната нараства-06 Април 06:55-Този период трае 2 дни след Новолунието,т.е 06-07-08.Април.
Първа четвърт  Луната нараства-12 Април 21:32- Този период трае 12 ч. преди и 12ч. след точния момент на фазата Първа четвърт.
Пълнолуние  Луната намалява-20 Април 13:25-Пълнолунието продължава два дни преди и два дни след точната фаза.
Последна четвърт  Луната намалява- 28 Април 17:12-Този период,  трае 12 ч. преди и 12ч. след точния момент на Лунната фаза.

Аз лично лунувам на всяка фаза По 24ч.,чувствам се страхотно и смятам дълго време да спазвам тази диета.Дори мога да кажа ,че това не е диета а начин на живот.
Дори Господ е казал:"шест дни работи ,на седмия почивай"
Същото е и със яденето -6 дни -яж,на седмия-почивай.

# 117
  • Мнения: 467
вики-01 мила сподели кой е този сайт!

# 118
  • Мнения: 4 111
TheNMaster, би ли споделила какви течности приемаше по време на лунуванията (ако пиеш чай слагаш ли мед) и 24-те часа от началото на навлизане на фазите ли ги правеше или спазваше нещо друго, както писа вики-01.  Hug

# 119
  • Мнения: 49
вики-01 мила сподели кой е този сайт!

С най-голямо удоволствие ще го споделя.
http://www.beinsadouno.com/astro/moon_phases.php

Общи условия

Активация на акаунт