Ще бойкотирате ли продуктите на Нестле?

  • 16 515
  • 363
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 034
даа, дааа. ще ме извиниш, но взехме да циклим на две-три изречения, сега пак трябва да се върна няколко страници назад и пак дотук ще я докараме, а това е признак че дадена тема се е изчерпала. и да, на теб ти звучи иронията, на мен - не, именно защото ми бе обяснено от хора далеч по-запознати от теб и мен, че в пустинята АМ не разнасят с камиони. затова пък питейната вода е жизнена необходимост. не се хващам на хорото пак да пиша като луда, само за да ми извадят две изречения и около тях да се дърлим за в бъдеще. не ми е интересно. диалог се води с четящи хора - като казвам четящи, имам предвид точно това, но и осмислящи.

# 361
  • Мнения: 982

pe6ka , въпрос на елементарно възпитание е да се извониш, когато си обвинил някого в нещо, което не е направил. реверансът си го запази за сцената.

От нея не очаквай друго, освен да ти опротивеят идеите за ЕБХ и кърмене...

Не бих се извинила на човек, който ме обижда с думите " недоучил психолог", твърдение, което е невярно и в двете му части!Ето, аз не претендирам да ми се извиниш. Wink

Ивонска, съскай, драга, колкото си искаш.Бъди, обаче точна! ЕБХ не съм прилагала, а не съм агитирала никога!
И, ако намериш моя публикация, в която фанатично и сектантски говоря за кърменето, ще се извиня!

...ооо, сега се сетих коя си, ивонска, нали не съм те ядосала много в темата за памперсите?  bouquet

# 362
  • Мнения: 3 034
simplyaven, какво беше това отклонение?
За кърмене ли ще си говорим? Може би някакво огорчение на тази тема?

това нали е твое творение? то към коя сфера се отнася - на психологията, психоанализата или философията? а степента на изученост пролича в момента, в който психоанализа и психология станаха синоними. леко досадно взе да става, освен че не е по темата.

# 363
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Пази боже, сляпо да прогледне..... Sick

Общи условия

Активация на акаунт