Проектозакон на министерството за започване на училище на 6 години

  • 18 303
  • 326
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 942
А дали не е добре да изпринтим петицията и да събираме и писмени подписи, които да пратим на изброените горе?

# 226
  • София
  • Мнения: 15 282
Всяка форма върши работа.
Не знам как се процедира с другите електронни петиции. Аз лично си представям, че като се съберат повече подписи (не че сега са малко-само за 2 дни са се подписали над 800 души), ще разпечатам петицията, ще посоча електронния адрес, на който могат да я видят и проследят, и ще я внеса в деловодствата на институциите, до които е адресирана.
Към нея може да се приложат и копия на подписите, които са събрани на хартиен носител.

# 227
  • Мнения: 1 942
Не е ли по-добре да се организираме и който иска и има възможност да я изпринти и да я пращаме отделно? ЗАЩО? Така ще е ясно че от много страни се изявява несъгласие. В този смисъл може да е добре даже да се попромени текста тогава и така ще има различни групи хора ПРОТИВ!

# 228
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Не е ли по-добре да се организираме и който иска и има възможност да я изпринти и да я пращаме отделно? ЗАЩО? Така ще е ясно че от много страни се изявява несъгласие. В този смисъл може да е добре даже да се попромени текста тогава и така ще има различни групи хора ПРОТИВ!
Не можеш да променяш текста  Shocked Тези хора са се подписали под него, ще е много манипулативно да се променя.

Вив, правилно мислиш - принт и внасяш.

# 229
  • Мнения: 294
Петицията е една и всички подписи трябва да бъдат приложени към нея - не зависимо от къде са хората, които са я подписали.
Браво на Виви!  smile3501Стискаме палци за утре Simple Smile

# 230
Категорично съм против

# 231
А петицията е много добра. Съжалявам, че чак сега се включвам. Да ви кажа днес аз писах  писмо до министъра и то много прилича на петицията. Всички от групата в ДГ ще го подпишат. Боравила съм с конкретни въпроси обаче , на които ще чакаме  отговор в срок. Ще го изпратя и до Комисията по образование  в МС и до още няколко места. Дано отвсякъде да завалят подобни писма към министъра.  Много е подло това с оцеляването на бълг. у-ще за сметка на нашите деца. А от тази дума АКСЕЛЕРАЦИЯ вече ми накапа. Как са я измерили  и са стигнали до този извод? И къде са данните? Или всичко е бля - бля - параван. Кой е правил изследвания, нека кажат коя е мерната единица за акс.....? Или някой като гледат, че децата ни работят по- добре с компа. от тях  и хайде акселерация на поколенията.

# 232
  • Мнения: 1 942
Не е ли по-добре да се организираме и който иска и има възможност да я изпринти и да я пращаме отделно? ЗАЩО? Така ще е ясно че от много страни се изявява несъгласие. В този смисъл може да е добре даже да се попромени текста тогава и така ще има различни групи хора ПРОТИВ!
Не можеш да променяш текста  Shocked Тези хора са се подписали под него, ще е много манипулативно да се променя.

Вив, правилно мислиш - принт и внасяш.

Не съм се изразила правилно  ooooh! Не тази петиция с тези подписали се хора да пращам, а да изпринтя мой си вариант и да събирам от хората около мен подписи. Все пак не всеки ползва интернет  Peace Въпроса е как ще е по-удачно текста да е същия или променен и някой има ли представа освен трите имена и подпис дали има задължителни атрибути на подписките и да дам познати и непознати по детските площадки да я подпишат?

# 233
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Три имена, град и подпис е напълно достатъчно Peace

# 234
  • София
  • Мнения: 15 282
Моето мнение е, че е по-добре да се внесе един общ , еднакъв текст, който да са подписали много хора.
Не защото аз съм я писала.  Blush
Просто петицията е една и под нея са се подписали по един или друг начин различни хора.

И, както виждам, че е писала Бу-три имена, град и подпис е ОК.

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 21:42 от Vivi

# 235
  • Мнения: 1 942
Добре така ще я изпринтя  Peace Номерацията ще почва от No 1 обаче.

Някой освен мен ще събира ли подписи на хартиен носител?

П.П. Е да де ама така излиза 4 страници!  Rolling Eyes Никой на детската площадка няма да я прочете цялата .... Ще умувам как да постъпя  newsm78

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 21:47 от Sillveto

# 236
  • Мнения: 417
Мацки, и аз подписах против. Преди 3 години дадох големия ми син на 6 и за малкия никой не може да ме накара да повторя грешката  Naughty

# 237
  • София
  • Мнения: 15 282
Добре така ще я изпринтя  Peace Номерацията ще почва от No 1 обаче.

Някой освен мен ще събира ли подписи на хартиен носител?

П.П. Е да де ама така излиза 4 страници!  Rolling Eyes Никой на детската площадка няма да я прочете цялата .... Ще умувам как да постъпя  newsm78

От № 1 да е-няма проблем.

Разяснявай им я със свои думи.  Laughing

# 238
  • Мнения: 3 479
...
Много е подло това с оцеляването на бълг. у-ще за сметка на нашите деца. А от тази дума АКСЕЛЕРАЦИЯ вече ми накапа. Как са я измерили  и са стигнали до този извод? И къде са данните? Или всичко е бля - бля - параван. Кой е правил изследвания, нека кажат коя е мерната единица за акс.....? Или някой като гледат, че децата ни работят по- добре с компа. от тях  и хайде акселерация на поколенията.

А може да имат и предвид номера на обувките, кой знае Joy Joy Joy
Благодарение на храните с добавки и месото наблъскано с антибиотици, днешните деца израстват физически доста по-бързо в сравнение с предишните поколения. ooooh! Но не мисля, че това е знак за готовност за училище Naughty

# 239
  • Мнения: 7 201
Така че, нека още някой да се реши на подобни участия. Този път канят само един родител, така че ще отида сама. Но ще е добре да не обикалям от предаване на предаване, за да не остава впечатление, че това си е лична някаква моя кауза.
PeaceНе си мисля,че е лична кауза--напротив.Възхищавам ти се за смелостта и упоритостта,с които отстояваш и нашите искания!  bouquet Дано има така желания за нас резултат! Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт