Сериозен проблем. Нежелана бременност или фобия?

  • 3 323
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 784
Отърси се психически от притеснението, което те е налегнало. И аз съм имала такъв период. Цял месец ми закъсня, правих сума ти тестове, все отрицателни резултати и в крайна сметка се оказа, че всичко това е на основата на притеснението, което ме беше обзело, покрай съчиняваето на дипломната ми работа.

# 31
  • Мнения: 4 621
При това положение едва ли си брменна. Може да имаш някакви хормонални проблеми и затова да нямаш цикъл. Най-добре посети гинеколог. Peace
Това е и моето мнение Peace

# 32
  • Мнения: 728
Нали сте ползвали презерватив, няма как да си бременна. Закъснението може да си дължи на много фактори: 1) от притеснението ти; 2) от смяната на климата; 3) на хормонална основа.. По- добре се упокой, а ако толкова пък много се притесняваш.. иди на гинеколог.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 522
Не се притеснявай! Щом сте били с презерватив и не се е скъсал няма начин да си бременна.  Може да не ти идва, защото непрекъснато се притесняваш. Той цикъла и от притеснения може да не дойде - не знаеш ли?









# 34
  • Мнения: 1 062

Така е. А наистина тестовете, които си правила след половия акт са били безсмислени. Направи си още един след като ти закъснява и ако и той е отрицателен - нямаш проблем.





# 35
  • Мнения: 476
Вече са ти казали, но и аз да добавя - най-вероятно не си бременна. Не се притеснявай и не го мисли толкова - ще ти дойде!  Peace

# 36
  • Мнения: 1 477
Бременна или не вземи иди на гинеколог да потвърди.И по-спокойно:ако след всеки полов акт се шашкаш така  ooooh!

# 37
  • Мнения: 172
Едва ли си бременна след 3 отрицателни теста,но най-добре отиди на гинеколог  Wink

# 38
  • Мнения: 2 498
Спокойно Stop!
Излишно се притесняваш-според мен не си бременна....

# 39
  • Мнения: 403
При това положение едва ли си брменна. Може да имаш някакви хормонални проблеми и затова да нямаш цикъл. Най-добре посети гинеколог. Peace
newsm10

# 40
  • Мнения: 3 929
Предполагам, че не ти идва, защотоси внушаваш, че може да си бременна. Явно това е доста голям стрес за теб и е напълно естествено да се отрази на физическото ти състояние, като ти закъснява. Просто се успокой и нещата ще си дойдат на мястото.

# 41
Vchera si napravih oshte edin test -  kategorichno EFN .............

ZASHTO PO DQVOLITE OSHTE NQMAM CIKUL OBACHE  Shocked Shocked Shocked

# 42
  • Мнения: 556
Vchera si napravih oshte edin test -  kategorichno EFN .............

ZASHTO PO DQVOLITE OSHTE NQMAM CIKUL OBACHE  Shocked Shocked Shocked
Добре де, не мога да разбера защо не отидеш на гинеколог? newsm78 Нещо спира ли те?
Той ще ти каже със сигурност, а може и да ти изпише нещо за регулиранае на цикъла.

# 43
  • Мнения: 65
Може притеснението за бремеността да забавя цикъла-той се влияе от такива неща Peace
И аз мисля така.
PeaceМило момиче, успокой се. От това което си написала излиза че няма за какво да се притесняваш. А после за по-сигурно отиди на гинеколог, може да ти каже какви хапчетата да пиеш, така че хем да имаш регулиран цикъл, хем да си двойно застрахована да не шашкаш друг път така, а презерватива разбира се не се отписва Peace

# 44
  • Мнения: 728
Да не просто да си ти е кеф да хвърляш пари за тестове? Колко още отрицателни теста ти тряба да ти докажат че не си бременна.
Иди на генеколог да ти изпише противозачатъчни и ще ти се нормализира цикъла Hug, стига си хвърляла пари по тестове

Общи условия

Активация на акаунт