Цирк Балкански

  • 17 379
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 505
Ние вчера бяхме на цирк, купихме си билети в ложите непосредствено преди спектакъла. Бебето на 1 год и 5 мес и каката на 4 годиники бяха с по 6 лв и без място(но в нашата ложа останалите столове бяха свбодни), а баткото на 5 год беше с цял билет. Циркът беше страхотен. Имаше италианци, китайци, руснаци и българи - цирковите артисти. Имаше мноооого животни - лъвове, тигър, камили, коне, понита, куче и..змии. На мене малко ми настръхна кожата от змиите, защото бяхме на сантиметри от арената и ги пуснаха да пълзят по сцената и едната змия тръгна направо към нас... Confused Но на децата много много им хареса всичко. За моя изненада и бебето ни се забавляваше страхотно и пляскаше през цялото време. Балкански - май Николай е малкият, се появи два пъти на сцената - първият с понито, а вторият (последният номер от репертоара) в колелото на смъртта...или както там се казваше. Имаше италианец еквилибрист, същата италианска циркова фамилия беше и със змиите, лъвовете, ножовете, камилите, конете, както и момичето на трапеца. Клоуните бяха руснаци и забавни, имаше и един клоун - от миналата година го помня - българин. Акробатите бяха от Молдова, според мене бяха добри - имаше и едно малко момченце сред тях, което изпълняваше номер вероятно с татко си. Китайската школа - къде без техни представители. Представлението беше около 2 часа - два и половина с антракта, но ми хареса повече от миналогодишното.  След като свърши, децата могат да яздят и понитата, но не разбрах колко струва, защото бебето се изтощи от емоции и побързахме да се прибираме.
Циркът е готин според мене.

# 61
  • Мнения: 2 028
момичета, благодаря ви за отговорите   Hug  bouquet

много се радвам, че има билети непосредствено преди представлението, защото циркът ни е точно в другия край на града и две разкарвания до там ще ни дойдат много...

утре сме на куклен театър, но другата седмица отиваме на цирк  Laughing

# 62
  • София
  • Мнения: 577
В неделя от 10,30 малките палавници могат да гледат дресурата на животни безплатно. Май важи за всяка неделя, но е хубаво да се пита от предния ден. За утре е сигурно. Язденето на понито е 3 лв., а разходка в зоологическата градина на цирка-2 лв., бебетата са безплатно.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 715
Къде точно се намира циркът?

# 64
  • Мнения: 346
Мила-мама, в Зона Б5 - къето правят големите шатри - при първия светофар след Мол-а, посока Руски паметник.

# 65
  • Мнения: 700
Корекция на инфото за цирка:
Цените са 10 лева на секторите зад манежа (там откъдето излизат актьорите), 14 лева по двата странични фланга, 18 лева в сектора срещу манежа, 20 лева в партера (първите три реда покрай манежа).
По Великден ще има представления.

# 66
  • София
  • Мнения: 577
До края на месеца е в Зоната, после отиват за 3 седмици в Люлин и след това пак за 3 седмици в Младост.

# 67
  • София
  • Мнения: 7 125
Ако представлението е същото като преди 2.5г. не си заслужава да ходим. Разочаровахме се тогава, само рекламата му е голяма и шапитото хубаво. Един единственият номер, който ни хареса беше последния -"колелото на смъртта" май се казваше. Другите номера бяха слаби и с много малко животни. Ще пропуснем  Naughty

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
ние бяхме в събота,не съм особено доволна Rolling Eyes
Наистина последния номер си заслужаваше и лъвовете също.Имаше и едни кончета,които танцуваха.Нищо друго не ми грабна окото Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 7 125
ние бяхме в събота,не съм особено доволна Rolling Eyes
Наистина последния номер си заслужаваше и лъвовете също.Имаше и едни кончета,които танцуваха.Нищо друго не ми грабна окото Peace

Нали...така и подозирах  Tired

# 70
  • София
  • Мнения: 326
И ние бяхме в неделя, на нас пък много ни хареса. Децата много се забавляваха, дори не искаха да свършва. На фона на останалите циркове, мисля че има какво да се види!

# 71
  • Мнения: 1 216
Аз пратих малчо с баба си и дядо си, които не бяха стъпвали на цирк от 15 години. Всички бяха мнооого щастливи и впечатлени. Разбира се след зрелищните европейски циркове не можем да се хвалим с кой знае какво, но Бг действитлност

# 72
  • Мнения: 148
Ходихме и миналата и тази година на цирка на Балкански с малчо - той остана много впечатлен и двата пъти, аз - също, ама и бебето в корема не ме остави. Може би само заради дечицата ни си заслужава да се отиде...  Hug

# 73
Моля за помощ! На 1 юни къде ще има цирк в София. Оставям си ел. пощата за всеки случай:petia_poli1717@abv.bg

# 74
  • София
  • Мнения: 172
Днес сутринта около 9.30 - видях, че цирка Балкански е вече в Младост, до Била, но още не бяха разпънали шатрата

http://www.circus-balkanski.com/

Общи условия

Активация на акаунт