За Пръцкането

  • 5 181
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Нещо съвсем нормално.Всеки го прави,но нека насаме

# 16
  • Мнения: X
Вярно е,че сподавената пръдня мирише хиляди пъти по-гадно от гръмката,и ако е на обществено място настъпва една конфузна ситуация. Уж само един се изпуснал,а всички гледат като пръднали Shocked

# 17
  • Мнения: 4 734
Мисля, че пърденето винаги е целенасочено. Изтърва се човек, който цапа гащите.
Към Анадола знаете ли как преценяли кой задник е "по-неесплоатиран"?
  Ще ви се невидят и петъчните теми!

# 18
  • Мнения: 5 622
Вярно е,че сподавената пръдня мирише хиляди пъти по-гадно от гръмката,и ако е на обществено място настъпва една конфузна ситуация. Уж само един се изпуснал,а всички гледат като пръднали Shocked

Уф, голям съм простак..имам склонността да се хиля на доста гнусни неща..както сега  rotfImao #Silly

# 19
  • Мнения: X
Мисля, че пърденето винаги е целенасочено. Изтърва се човек, който цапа гащите.
Към Анадола знаете ли как преценяли кой задник е "по-неесплоатиран"?
  Ще ви се невидят и петъчните теми!
Не винаги е целенасочено. Имах една приятелка,която докато се смееше се тресеше цялата и подпръцкваше,а съм сигурна,че тогава беше и девствена....тъй де,едва ли е имала полови контакти с мъже на тази крехка възраст..,та камоли анални такиваи не знам братята мюсл'мани какво биха си рекли,ама ей на.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Къде е Кроасания? Наскоро преритваше за пръдлива тема...

Хора бе, не ви ли омръзва?

# 21
  • Мнения: X
След поне 10-тина теми за парфюмите крайно време беше да наизлезнат още толкова за пръднята,у/оригнята newsm78,секненето,чесането на..ммм.макаричките и пр.

# 22
  • Мнения: 73
Само да не изненадващо, например докато си спинкаш сладко сладко и ако случайно леко мръднеш завивката,ще усетиш какво е ял партньора ти през деня. ooooh!

# 23
  • Мнения: 5 622
Само да не изненадващо, например докато си спинкаш сладко сладко и ако случайно леко мръднеш завивката,ще усетиш какво е ял партньора ти през деня. ooooh!


Баси, голяма гадост  Sick

Какво нещо е мазохизма, обаче..хем ми е гадно, хем не спирам да влизам в темата и да ви чета  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 1 176
ако случайно леко мръднеш завивката,ще усетиш какво е ял партньора ти през деня. ooooh!
smile3544 След този коментар се оттеглям безмълвна.  Shocked
Миризлива е темата.

# 25
  • Мнения: 5 622

Оригня е правилно, ако това се чудиш  Grinning

# 26
  • Мнения: X

Оригня е правилно, ако това се чудиш  Grinning
да,точно това се чудех, мерси  bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Сладурани.  Laughing Отивам в темата за парфюмите, че ми се вмириса душата.

# 28
  • Мнения: 4 734
Буба, фасня или фъсня Mr. Green

# 29
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Само да не изненадващо, например докато си спинкаш сладко сладко и ако случайно леко мръднеш завивката,ще усетиш какво е ял партньора ти през деня. ooooh!


Е това е моят най-голям кошмар! Мразяяяяяяяяя!

Общи условия

Активация на акаунт