Питане към двойките, живеещи на семейни начала

  • 7 975
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 478
Вкъщи никой не си прави сметката кой какво е купил.
Струва ми се тъпо.Нали затова живеем заедно,за да сме едно цяло,а не да делим движимо и недвижимо имущество.
Ако я докараме дотам,значи с нашето семейство вече е свършено.

# 106
  • Мнения: 8
Всичко което имаме е записано и на двамата.

# 107
  • Мнения: 1 212
Ще почета за сега тук , че не съм много от девойките вече  Wink Sunglasses
Пък може по-късно и да се включа  Peace

# 108
  • Мнения: 114
Ами ние си нямаме нищо и двамата(освен общо дете Wink).И няма какво да делим,е имаме компютър но той си е негов(той си го изплаща). Grinning

# 109
  • Мнения: 71
И ние сме били така. При нас всичко беше на мое име - жилище, колите. Да отбележа не по мое искане. С него никакви проблеми, но с родителите му - много големи. Все се притесняваха, синчето им да неостане без нищо. Не им беше работа да се бъркат. Все още сме заедно, и сме женени, и продължаваме да си изплащаме имуществото, което все още е на мое име, и най - важното, че и нямаме намерение да се развеждаме или да се прецакваме.

# 110
  • София
  • Мнения: 140
Апартамента и колата са негови, печка, пералня, мебели избирахме двамата, но парите за тях са на мъжлето.От финансова гледна точка, парите са ни общи и е без значение дали ще се изхарчи моята заплата първо или неговата.Ако се разделим един ден, не бих си позволила да имам претенции нито за секунда към нещата купени с негови пари.Демек си излизам с купчина посуда и един тир дрехи Mr. Green

# 111
  • Мнения: X
Апартамента се води на името на двамата. Колата е на негово име.

# 112
  • Мнения: 186
Който,каквото си купи си е негово.Това е. Mr. Green

# 113
  • Мнения: 150
Ами апартаментът си е мой, колата си е негова. Кой каквото си купи, си е негово по документи. Не че той не живее в моя апартамент и не че аз не карам неговата кола... Не сме правили никога специални юридически маневри и няма засега проблеми

 Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт