Пак за именцето!

  • 6 103
  • 158
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 92
От двете-Ана-Виктория!

# 106
  • Мнения: 511
Ана-Виктория ми звучи по-добре от двете.

# 107
  • Мнения: 9 487
Виргиния, Виеслава, Велислава
Успех в избора! Hug

# 108
  • Мнения: 239
Анна-Виктория ми харесва много /с 2 "н"-та/.

Наистина Анна-Виктория е най- благозвучно. Аз много харесвам двойните имена, едни такива творчески и красиви  Party Пък и детето като не му харесва едното, ще му викат на другото, поне има възможност за избор. И като почнат някои да обясняват, ама как ще му викат, ами както си реши то да му викат, или пък кой както иска да му вика - на единичните имена също им измислят по хиляда съкращения. В католическите държави никой няма проблем с това, как да назовава хората с няколко имена, те даже там имат по 3 първи имена  newsm78 Но не са по вкуса ми и имена от типа Есмералда-Пипилота  Shocked, малко са ми изчанчени пък те, ама пак това си е само мое лично мнение и мисля, че всеки трябва да си кръсти детето, както му харесва.

Аз пък не харесвам съвсем кратките имена, много са ми едни такива елементарни, сякаш нямат никаква тежест или индивидуална нотка. Примерно някои родители си кръщават умишлено децата с имена като Мими, Сами или нещо подобно и на мен ми звучи сякаш е домашен любимец.  Crazy Сега моля, не ме нападайте и никой да не ми се обижда, защото това е въпрос на вкус.  Laughing Просто си падам по по- тежките имена и на тази тема според мен няма смисъл да се спори, както вече казах.

# 109
  • Мнения: 1 092
ВИКТОРИЯ е прекрасно име за жена   bouquet

# 110
  • Мнения: 1 440
Анна-Виктория ми звучи добре.Но и Ана или Виктория по отделно още по-добре!

# 111
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Ана- Виктория ни ми харесва, а и като прибавиш бащино и фамилно име и ще стане "последният да затвори вратата". С В ми харесва Валерия, също и Виктория, Василена, Владимира....

# 112
  • Мнения: 58
  Пак ще се намеся.А какво ще кажеш за Варвара Mr. Green,накратко Варя.

# 113
  • Мнения: 2 374
определено не ми звучи добре Naughty

# 114
  • Мнения: 2 587
Анна-Виктория ми харесва повече,особено и ако Анна е с две "н".

# 115
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 093
Изобщо, ама хич не харесвам двойни имена, особено, ако и двете са дълги. Да се чуди детето как се казва. Confused
С "В" харесвам Валерия Peace

# 116
  • Мнения: 492
Не харесвам двойни имена. Но все пак Ана- Виктория. Peace

# 117
  • София
  • Мнения: 357
и аз не харесвам двойни имена, малко тежко и дълго, но все пак е въпрос на вкус.
Виктория, Валерия, Валентина ми харесват.

# 118
  • Мнения: 8 246
Не харесвам двойни имена. Имам приятелка, която се казва Мария-Десислава. Винаги се чудим как да се обръщаме към нея.
Иначе и двете имена много ми харесват поотделно. Ана е един от фаворитите ми за име на бебо, ако е момиче.

# 119
  • Мнения: 509
Изобщо, ама хич не харесвам двойни имена, особено, ако и двете са дълги. Да се чуди детето как се казва. Confused
С "В" харесвам Валерия Peace
Аз също Peace

Общи условия

Активация на акаунт