Общ ли ви е семейния бюджет?

  • 18 812
  • 202
  •   1
Отговори
# 60
  • софия
  • Мнения: 2 140
Общ ни е бюджетът.Никога не сме били на принципа,всеки сам за себе си. Naughty

# 61
  • Мнения: 4 753
Да, общ е, въпреки че парите от мойта заплата стоят на отделна купчинка до тези на съпруга... не за друго, а за да видя дали мога да се вместя само в мойта си заплата. И обикновено не мога.  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 447

 Нашият бюджет откакто сме заедно е общ,всеки си взима и харчи за каквото му трябва

# 63
  • Мнения: 158
общ е нали сме семейство  не познавам някое семейство да си крият парите един от друг Thinking 

# 64
# 65
  • Мнения: 1 558
Общ е.  Laughing
И аз съм счетоводителят.

# 66
  • Мнения: 247
Всичко ни е общо.

# 67
  • Мнения: 158
ако трябва всеки да харчи своите моето майчинство до никъде няма да ми стигне

# 68
  • Мнения: 463
Когато аз правех по-малко пари, моите си бяха мои, а неговите общи  Grinning. С две думи аз пазарувах, плащах разходите и като свършеше моята заплата се прехвърлях на неговата. Това ставаше много бързо, естествено  Grinning
Сега, когато правим по равно,  пак е същото с тази разлика, че не стигам дотам да харча неговите пари. Просто го оставям да плаща сметките когато се храним навън и отвреме на време да напазарува нещо след работа ако съм забравила.

# 69
  • Мнения: 55
Аз направо не вярвах, че има семейства, при които няма общ семеен бюджет. Току що разбрах, че и такива странни птици има на този свят  Shocked
Това за мен е неестествено и ми се струва, че такива семейства не са сплотени.
Не налагам мнението си, просто споделям шока си!

Разбира се, че бюджетът ни е общ! Взимаме почти еднакви, достатъчно добри заплати. Когато единият има нужда от нещо, извън общите разходи, то просто се купува...

# 70
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 324
Всеки получава достатъчно и си харчи от своята заплата.
Аз плащам сметките за месеца през интернет, купувам дрехи за малката и за мене, любимия отговаря за поддръжката на къщата, бензин, инвестиционни покупки. Не си крием доходите един от друг.

# 71
  • Мнения: 363
общ е
и аз не ги разбирам тези с отделния бюджет, ама...

# 72
  • Мнения: 2 657
Да,общ е PeaceНикога не сме си делили парите Wink

# 73
  • Мнения: 3 770
При нас е обща само неговата заплата,моята си е само за личните ми разходи.В първите години , когато се оженихме и нашите пари стояха на едно място,но с течение на времето той започна да получава многократно по- голяма заплата от мен и така неусетно моите пари си останаха за лични разходи.  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 576
Да общ е

Общи условия

Активация на акаунт