Пробвахте ли вече гланца за устни с ботокс ефект?

  • 25 921
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
 Смешно ми е, но аз лично си го купих. От серия на Eveline е, на сравнително ниска цена има и хубави нюанси. Ако има други изпробвали го и уголемили устните си да обсъдим, моля  Laughing
Не намирам картинка да онагледя  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 649
Не съм, даже не знаех, че има такъв.

# 2
  • Мнения: 4 733
Не го намирам в каталога им за да сложа картинка. Ботокс ефект...да кажем краткотраен. Има някаква състанка, която влияе на кръвоносните съдове и ужасно щипе на устните през цялото време, та имаш чувството че ти се обръщат Laughing

# 3
  • Мнения: 649
О ще си взема и аз!!! Ще пробвам туй нещо. Колко парички е?

# 4
  • Мнения: 4 733
4,50 Simple Smile Само да знаеш, че в цветовете в които има брокат не стои много хубаво. Те всъщност всичко на всичко са 5 мисля цвята, последния е най-хубав и никъде не успявам да го намеря та си ходя с pink-а Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 649
Еха доста ефтин!!! И аз ще си взема pink. Отивам да го взема!!! Hug Peace

# 6
  • Мнения: 221
Има ли телесен цвят? newsm78

# 7
  • Мнения: 4 733
Единия от цветовете, но ми се стори че леко оранжавенее. Гланц е и не стои толкова плътно, колкото червилата. А като пробвах да го нанеса върху първи пласт нормално червило, нещо не ми се получи Rolling Eyes
Миши, ефтин щото ефекта е краткотраен бре  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 278
Аз имам такъв от доста време на Essence. Гланц за устни има ги в 3 нюанса. Има някакъв ментол в него или нещо подобно. Като си го сложиш и ти се зачервяват леко устните Simple Smile и така изглеждат малко по-плътни. Не знам къде го измислихте тоя ботокс Simple Smile)))  Общо взето нищо особено Stuck Out Tongue

# 9
  • Мнения: 4 733
На кутията на гланца си пише, че е с ботокс ефект...не е моя приумица Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 371
Откъде ги купихте, момичета?

# 11
  • Мнения: 2 388
Kasidy ако има дори и лек, макар и временен ефект, ще те намеря и ще те почерпя да знаеш. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 733
Ин@ , от съвсем обикновеа парфюмерия си го взех моя на Евелин.
Палавата, не очаквай чудеса все пак за 4, 50  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 312
Не съм, даже не знаех, че има такъв.
PeaceЩе го пробвамеее Crazy

# 14
  • Мнения: 2 388
Палавата, не очаквай чудеса все пак за 4, 50  Laughing
Както обясни ефекта с чувството за обръщане на устните, подозирам, че ще е малко чудо това червило.
Още утре ще гледам да си го взема. Simple Smile

# 15
  • Мнения: 332
Извинете, но ботоксът нали се слага за опъване на бръчки, как тогава има ефект да надува устните ?

# 16
  • Мнения: 824
Според мен "ботокс ефект" е рекламен трик на компанията,която предлага гланца.
Аналогично на "заслепяваш блясък"в лакът за нокти.

# 17
  • Мнения: 649
Извинете, но ботоксът нали се слага за опъване на бръчки, как тогава има ефект да надува устните ?

 Joy Joy Joyдобре,че беше ти иначе не се сетих въобще!!! Права си и то много Peaceизползва се само и единствено за бръчки.

# 18
  • Мнения: 649
Според мен "ботокс ефект" е рекламен трик на компанията,която предлага гланца.
Аналогично на "заслепяваш блясък"в лакът за нокти.



Наистина е някакъв рекламен трик. Но според мен за изглаждане и меки устни, не за обем.

# 19
  • Мнения: 4 435
Аз съм го купувала също,както и купих сега такъв на Avon. И двата щипят и се усеща хладина на устните,но по никакъв начин,не ги подуват,обръщат и т.н.Наистина като ги сложиш има такова чуство,но като се гледаш в огледало,ефекта го няма.Иначе момичетата във форума хвалеха един,който наистина подува,но забравих марката,към 50долара беше.

# 20
  • Мнения: 3 294
Пробвах го ...... Пълна измишльотина  Peace

# 21
  • Мнения: 366
Натъркайте си устните с люта чушка и ще имате същото усещане за плътност  и подуване.

# 22
  • Мнения: 3 447
Извинете, но ботоксът нали се слага за опъване на бръчки, как тогава има ефект да надува устните ?
Ахам, и опъващият ефект се дължи на парализа на мускулатурата. Което за уста не ми звучи много добре  Grinning

# 23
  • Мнения: 4 435
Парализи-марализи.Първо прочетете заглавието- "с ботокс ЕФЕКТ",а не че гланца съдържа ботокс.Ботокса се инжектира,разберете го.Така,че няма нищо опасно и притеснително няма.Нарекли са го "ботокс ефект",заради  усещането,което се получа.За съжаление е само усещане и по никакъв начин не влияе на самите устни.

# 24
  • Мнения: 3 447
Нарекли са го "ботокс ефект",заради  усещането,което се получа.

Е да де, усещане за парализа ли се появява? Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 426
Не съм, даже не знаех, че има такъв.

# 26
  • Мнения: 4 435
Нарекли са го "ботокс ефект",заради  усещането,което се получа.

Е да де, усещане за парализа ли се появява? Laughing

Не.Усещането е все едно са ти подути,усещаш леко опъване и ти става хладно за няколко минути на устните и това е.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз съм го купувала също,както и купих сега такъв на Avon. И двата щипят и се усеща хладина на устните,но по никакъв начин,не ги подуват,обръщат и т.н.Наистина като ги сложиш има такова чуство,но като се гледаш в огледало,ефекта го няма.Иначе момичетата във форума хвалеха един,който наистина подува,но забравих марката,към 50долара беше.

Преди в темата за грим някой спомена за някакви специални гланцове на Арт деко, че правели устните като силиконови, ама дали е вярно  newsm78

# 28
  • Мнения: 4 435
Аз съм го купувала също,както и купих сега такъв на Avon. И двата щипят и се усеща хладина на устните,но по никакъв начин,не ги подуват,обръщат и т.н.Наистина като ги сложиш има такова чуство,но като се гледаш в огледало,ефекта го няма.Иначе момичетата във форума хвалеха един,който наистина подува,но забравих марката,към 50долара беше.

Преди в темата за грим някой спомена за някакви специални гланцове на Арт деко, че правели устните като силиконови, ама дали е вярно  newsm78

Този за когото четох,беше  от рода на Диор,или Шанел,ама сега не мога да се сетя.Трябва да помисля как ли се казваше темата и да я намеря.

# 29
  • Мнения: 4 435
На Диор е бил,но нищо повече не знам.

# 30
  • Мнения: 2 152
Мацки , на Клиник има такъв - Plump lips
Дават го за увеличаване обема на устните с 30%
Има изтръпване, леееко подпухване, но в крайна сметка, нищо особено Tired
А е доста скъпичък
Така че не очаквайте чудеса. Евтини, скъпи все са си гланцове
Ако искате видима разлика инжекцийка колаген му е майката Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 275
Мацки , на Клиник има такъв - Plump lips
Дават го за увеличаване обема на устните с 30%
Има изтръпване, леееко подпухване, но в крайна сметка, нищо особено Tired
А е доста скъпичък
Така че не очаквайте чудеса. Евтини, скъпи все са си гланцове
Ако искате видима разлика инжекцийка колаген му е майката Grinning
Имам такъв на Клиник. Пълна измишльотина, въобще не си заслужава парите, хич не е икономичен и не на последно място е и ужасно лепкав.

# 32
  • Мнения: 1 224
На Диор е бил,но нищо повече не знам.
Който е казал за този , че подува е излъгал. Не побува нищо .. даже намаля.. Намаля дебелината на портмонето Simple Smile  Mr. Green Не прави нищо по-различно от този който е 4,50.
Просто е малко по-лепкав и мирише що годе хубаво   bouquet

# 33
  • Мнения: 4 435
На Диор е бил,но нищо повече не знам.
Който е казал за този , че подува е излъгал. Не побува нищо .. даже намаля.. Намаля дебелината на портмонето Simple Smile  Mr. Green Не прави нищо по-различно от този който е 4,50.
Просто е малко по-лепкав и мирише що годе хубаво   bouquet



Мерси, че каза.  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 224
Виж каква съм добричка, спестих ви пари и разочарование  Blush Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 572
Миналата година всички си накупихме такъв гланц на Леокрема  Simple Smile . Същата вълна ни беше заляла.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
 hahaha hahaha и мен зарибихте да пробвам,все пак е само 4,50
Някой знае ли къде в Бургас мможе да го има? newsm78

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 817
На кутията на гланца си пише, че е с ботокс ефект...не е моя приумица Simple Smile

Е нали ботокса уж парализира разни мускулчета или каквото там беше, а не се използва за уголемяване на устните  newsm78 . Или има и друго приложение, за което не съм чувала  newsm78

# 38
  • Мнения: 483
 Joy ботокс ефекта е само върху джоба на тези , които го продават  Mr. Green Не искам да се заяждам с никого, но как може да се връзвате на такива рекламни трикчета  Crazy

# 39
  • Мнения: 1 224
Joy ботокс ефекта е само върху джоба на тези , които го продават  Mr. Green
Joy Joy Joy  bouquet

# 40
  • Мнения: 39
Имам го и не съм доволна.Усещаш леко изтръпване за определено време,но на мен ми е неприятно.Имам подобно,но на Flor mar - мисля че цената му беше  същата.По-трайно  е    и   прави устните по-обемни.

# 41
  • Мнения: 272
Имам го и не съм доволна.Усещаш леко изтръпване за определено време,но на мен ми е неприятно.Имам подобно,но на Flor mar - мисля че цената му беше  същата.По-трайно  е    и   прави устните по-обемни.
Какво е това на Flore Mars ? Thinking

# 42
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Joy ботокс ефекта е само върху джоба на тези , които го продават  Mr. Green
Joy Joy Joy  bouquet

 hahaha Joy Joy Joy Именно Joy

# 43
  • Мнения: 278
Какво е това на Flore Mars ? Thinking


Мисля че става въпрос за тази турска фирма http://www.flormar.com/
аз имам нейни сенки и гланц за устни и съм страшно доволна.  Peace

# 44
  • Мнения: 277
А от гланца на Леокрема има ли ефект?Същото ли е да се сложи върху обикновено червило?

# 45
  • Мнения: 113
 В една друга тема пишеше,че този гланц е за обем, по описанието имаше същия ефект. Имам гланца на Леокрема, но не прави обем, само блясък.

# 46
  • Мнения: 5 622
Извинете, но ботоксът нали се слага за опъване на бръчки, как тогава има ефект да надува устните ?

 Joy Joy Joyдобре,че беше ти иначе не се сетих въобще!!! Права си и то много Peaceизползва се само и единствено за бръчки.

Същото си помислих и аз, като видях темата и даже помислих, че Кас е объркала ефекта. Ботокс най-много да ти парализира нервите в устните, ама да ги "обърне", не може  Crazy

Иначе и аз си купих преди време подобен гланц, от Ягодата, който с намаление 50% беше 25$ и да ви кажа ефект от него не видях.  Thinking  Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 1 318
Колежката ми си беше взела червило мостра на la Prerie за увеличаване на устните - каза, че толкова щипело, че не могла да изтрае повече от 1 ч. и го махнала. Същия ефект ще има и ако намажеш люта чушка на устните си Mr. Green

# 48
  • Мнения: 772
По-отвратително нещо от този гланц на Евелин не бях си слагала на устните..Така зверски ми щипеше,даже и след като го изтрих! ooooh!

# 49
  • Мнения: 1 802
Предложиха ми го във един козметичен магазин. Продавачката каза,  че много щипел на устните и аз точно по тази причина не го купих. Не съжалявам.  Peace

# 50
  • Мнения: 206
Предложиха ми го във един козметичен магазин. Продавачката каза,  че много щипел на устните
да аистина щипе,но според мен има ефект...
но все пак не може да бъде както истинската процедура на ботокс
Поне тук във истанбул
цената е 80 лв.

# 51
  • Мнения: 4 435
Предложиха ми го във един козметичен магазин. Продавачката каза,  че много щипел на устните
да аистина щипе,но според мен има ефект...
но все пак не може да бъде както истинската процедура на ботокс
Поне тук във истанбул
цената е 80 лв.


 ooooh! ooooh!
Ботокс не се слага на устните с цел увеличаване,така че цената не те вълнува никак.Може да се сложи само за бръчиците.

# 52
  • Мнения: 206
мерси за инфото womanish
само исках да кажа че все пак не е интервенция както ботокс,сравнявам
има недоразумение
може би не можах да обясня #2gunfire
 Hug

# 53
И аз се излъгах да си го купя , но ефект никакъв  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 30
Аз съм ползвала такъв гланц за устни на Victoria's secret, който също пощипваше леко като го намажеш и имаше ефект.

# 55
  • Мнения: 3 695
звучи ми като гланца с чили / не знам на коя фирма беше / - много щипе никакъв ефект  Naughty

# 56
  • Мнения: 1 224
Аз съм ползвала такъв гланц за устни на Victoria's secret, който също пощипваше леко като го намажеш и имаше ефект.
Това е шега за 1ви април, нали ?  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 4 733
Много щипе, на моите устни сякаш има ефект. Ви нещо не го ползвате както трябва Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 1 224
Касиди, а как по-точно се ползва гланц Simple Smile
Само се маже.. и няма подуващи се устни Simple Smile  bouquet

# 59
  • Мнения: 4 733
Топич, не се закачай с кака Crossing Arms

# 60
  • Мнения: 1 224
Аз от любов, Кас Simple Smile  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 2 388
Kasidy и на моите устни усещам ефект, не защото е първи април. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 4 733
Ако не се шегуваш, кажи им. Взеха ме на подбив тука Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 2 388
Ако не се шегуваш, кажи им. Взеха ме на подбив тука
Не се шегувам изобщо. Може и да е от странното чувство, което усещам, като си го сложа, такова леко пощипващо и несъзнателно да си надувам устните. Но определено има разлика от обикновен гланц за устни.

# 64
# 65
  • Мнения: 30
Аз съм ползвала такъв гланц за устни на Victoria's secret, който също пощипваше леко като го намажеш и имаше ефект.
Това е шега за 1ви април, нали ?  Mr. Green
Няма шега, няма измама Wink

# 66
  • Мнения: 4 435
Ако не се шегуваш, кажи им. Взеха ме на подбив тука
Не се шегувам изобщо. Може и да е от странното чувство, което усещам, като си го сложа, такова леко пощипващо и несъзнателно да си надувам устните. Но определено има разлика от обикновен гланц за устни.


Чуство,че се подуват има,обаче в огледалото ефект няма.

# 67
  • Мнения: 2 388


Чуство,че се подуват има,обаче в огледалото ефект няма.
Обяснила съм какво имам предвид. На мен ми харесва.

# 68
  • Мнения: 17
Аз също си купих въпросния гланц на Eveline, акто цяло не  е лош за тази цена Wink
И усещането като го сложиш  на устните е странно-  щипещо - студено.
За кратко обема на устните наистина се увеличава, но бързичко спада Wink
Но за тези пари толкова...

# 69
  • Мнения: 31 175
Хайде покажете го на снимка.

# 70
  • Мнения: 1 224
Аз имам този

И още един , но не му помня марката  newsm78

# 71
# 72
  • Мнения: 118
Ползвамм на Rimmel две червила с "Full volumе" ефект. Страхотни са.

# 73
  • Мнения: 118


Това са червилата на Rimmel. Естествено, че нямат "ботокс ефект", каквото и да означава това, но определено правят устните много по-чувствени и по-пухкави.

# 74
  • Мнения: 2 386
 #Crazy
Защо не се нацелувате с мъжете си едно хубаво, по-голям ефект ще има?!
И няма нужда да ми благодарите. Mr. Green

# 75
  • Мнения: 118
#Crazy
Защо не се нацелувате с мъжете си едно хубаво, по-голям ефект ще има?!
И няма нужда да ми благодарите. Mr. Green
Вярно бе!!!! Благодаря ти!  love001

# 76
  • Мнения: 2 386
Бъзикай се ти. Поне циркулацията на кръвта и поруменяването са доказани. Mr. Green

(едно време девойките преди среща са си хапели устните и са си пощипвали бузките..съм чувала)

# 77
  • Мнения: 118
Бъзикай се ти. Поне циркулацията на кръвта и поруменяването са доказани. Mr. Green

(едно време девойките преди среща са си хапели устните и са си пощипвали бузките..съм чувала)
Не се бъзикам! Хвърляйте червилата и яко щипане и целуване............ако има с кой.

# 78
  • Мнения: 2 414
Наскоро четох,че за по-обемни устни вечер се маже една ампула витамин Е. newsm78

# 79
Аз съм ползвала такъв гланц за устни на Victoria's secret, който също пощипваше леко като го намажеш и имаше ефект.
извинявай би ли ми казала точно как се казва този гланц и от куде си си го купила, защото и аз имам много голямо йелание да го изпробвам:)
благодаря ти предварително:)Simple SmileSimple Smile

# 80
  • Мнения: 1 672
доста време и минало от както е започната темата.Сега можете ли да дадете отзиви за тези гланцове с ботокс ефект.Харесаха ли ви?

# 81
  • Мнения: 112
Аз имам на Евелин и не съм доволна. Бързо изчезва от устните и люти гадно. А за ботокс ефект и дума неможе да става. Остава ти само гадното усещане на устните. Ползата му може да бъде само, ако те ядоса мъжа да го нацелуваш по...устата. Laughing

# 82
  • Мнения: 4 447
Това ми звучи като тоалетна хартия с антицелулитен ефект  Whistling

 Mr. Green

# 83
  • Мнения: 4 733
Това ми звучи като тоалетна хартия с антицелулитен ефект  Whistling

Ама то има такава хартия. Като се обършеш и д-то тиизтръпва и съответно се стяга ... от ужас Mr. Green

 Гланцчето не е лошо, това от позицията на автор на темата. При мен обаче като купих втория вече сякаш не ми действаше...даже не ми щипеше на устните Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 1 632
Това ми звучи като тоалетна хартия с антицелулитен ефект  Whistling

 Mr. Green
Joy Joy Joy

# 85
  • Мнения: 3 010
А дали влияе по някакъв начин на филъра ако имаш в устните. Защото аз скоро слагах пак хиалуронова  Wink и дане би да е кофти нещо... трябва да питам нашите докторици.

Общи условия

Активация на акаунт