Пробвахте ли вече гланца за устни с ботокс ефект?

  • 25 925
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 118
#Crazy
Защо не се нацелувате с мъжете си едно хубаво, по-голям ефект ще има?!
И няма нужда да ми благодарите. Mr. Green
Вярно бе!!!! Благодаря ти!  love001

# 76
  • Мнения: 2 386
Бъзикай се ти. Поне циркулацията на кръвта и поруменяването са доказани. Mr. Green

(едно време девойките преди среща са си хапели устните и са си пощипвали бузките..съм чувала)

# 77
  • Мнения: 118
Бъзикай се ти. Поне циркулацията на кръвта и поруменяването са доказани. Mr. Green

(едно време девойките преди среща са си хапели устните и са си пощипвали бузките..съм чувала)
Не се бъзикам! Хвърляйте червилата и яко щипане и целуване............ако има с кой.

# 78
  • Мнения: 2 414
Наскоро четох,че за по-обемни устни вечер се маже една ампула витамин Е. newsm78

# 79
Аз съм ползвала такъв гланц за устни на Victoria's secret, който също пощипваше леко като го намажеш и имаше ефект.
извинявай би ли ми казала точно как се казва този гланц и от куде си си го купила, защото и аз имам много голямо йелание да го изпробвам:)
благодаря ти предварително:)Simple SmileSimple Smile

# 80
  • Мнения: 1 672
доста време и минало от както е започната темата.Сега можете ли да дадете отзиви за тези гланцове с ботокс ефект.Харесаха ли ви?

# 81
  • Мнения: 112
Аз имам на Евелин и не съм доволна. Бързо изчезва от устните и люти гадно. А за ботокс ефект и дума неможе да става. Остава ти само гадното усещане на устните. Ползата му може да бъде само, ако те ядоса мъжа да го нацелуваш по...устата. Laughing

# 82
  • Мнения: 4 447
Това ми звучи като тоалетна хартия с антицелулитен ефект  Whistling

 Mr. Green

# 83
  • Мнения: 4 733
Това ми звучи като тоалетна хартия с антицелулитен ефект  Whistling

Ама то има такава хартия. Като се обършеш и д-то тиизтръпва и съответно се стяга ... от ужас Mr. Green

 Гланцчето не е лошо, това от позицията на автор на темата. При мен обаче като купих втория вече сякаш не ми действаше...даже не ми щипеше на устните Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 1 632
Това ми звучи като тоалетна хартия с антицелулитен ефект  Whistling

 Mr. Green
Joy Joy Joy

# 85
  • Мнения: 3 010
А дали влияе по някакъв начин на филъра ако имаш в устните. Защото аз скоро слагах пак хиалуронова  Wink и дане би да е кофти нещо... трябва да питам нашите докторици.

Общи условия

Активация на акаунт