Тъп въпрос за шишенца Чико и Авент.

  • 2 533
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
Много хубави шишета са Playtex от Piggy`s house ,по-малко популярни са в БГ,но изкарах с тях вече 7 месеца и не съм имала проблем освен 1 път,в който не бях затворила добре.

# 16
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Затваряй по-сирно,при мен също капе когато не затягам хубаво  Close

# 17
  • София
  • Мнения: 3 099
Много хубави шишета са Playtex от Piggy`s house ,по-малко популярни са в БГ,но изкарах с тях вече 7 месеца и не съм имала проблем освен 1 път,в който не бях затворила добре.

Само дето са по американската мярка и на мен ми беше невъзможно да дозирам милилитрите! Давах водата с него.

# 18
  • София
  • Мнения: 415
И при нас Чико текат и то доста. Но ние използваме стъклените.

# 19
  • Мнения: 4 784
Когато е по-топла водата и при нас се получава така. Отвинтваш да излезе малко въздух и пак завинтваш.

# 20
  • Мнения: 491
Използвам и двата вида,не съм имала такъв проблем.Затягай по добре.И аз давам Аптамил,не го клатя много,в топла водичка той се разтваря много лесно.

# 21
Получава се така защото водата е по топла или не е завинтено добре.Колкото до пяната, ние сме на Фризолак и пак се получава много пяна ThinkingА сам чувала че пяната - това е въздух,който бебето поглъща и му образува стомашни смущения- газове, колики..........

# 22
  • Мнения: 2 908
Ползвам на Авент от самото начало до сега-никога не ми се е получавало така-най-вероятно не си затворила добре шишето.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 229
На мен така ми е ставало на чикото (физиологичните криви ползвах) ако е с мн гореща вода.... с по-хладка не съм имала такъв проблем....хем после бебо направо си го пиеше, без да чакам да изстива допълнително.
За тръскането не прекалявам...бяхме на милумил, яколко пъти и това е, а и аз и с плазмони вътре о правих, и винаги имах по пръст пяна...явно е нормално.

# 24
  • Мнения: 681
Когато водата е по-гореща се получава така.

# 25
  • София
  • Мнения: 302
Получава се така защото водата е по топла или не е завинтено добре.Колкото до пяната, ние сме на Фризолак и пак се получава много пяна ThinkingА сам чувала че пяната - това е въздух,който бебето поглъща и му образува стомашни смущения- газове, колики..........
покрепям  Peace

# 26
  • Мнения: X
 И за каката и сега ползвам Чико и съм много доволна.
Когато млякото е топло при разклащането се създава налягане и почва да търси от къде да излезе, за това периодично отварям шишето да "издиша". при Чико може да изпръска от биерона, при Avent от врътката и биберона. Всъщност бях си взела и Avent, но те действитлно текат и трябат доста хватки да се затворят правилно.

# 27
  • Мнения: 232
Ползвах на Чико и имах такъв проблем.Така и не успях да направя така ,че да не капе.Наскоро купих на Авент и го ползвам за вода.В началото имах същия проблем,но сега се справяме.По едно време ми беше втръснало и купих на Камера.Бебо пи вода до насита без да се мокри.

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И на мен ми се е случвало, когато бибероната не е прилепнала добре.

# 29
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз ползвам Чико и най-редовно изливам мляко без да се усетя.Установих, че не ги затварям правилно  newsm78 Тъпо звучи, все едно съм с две леви ръце, но така излиза.

Общи условия

Активация на акаунт