Как да изтрия тема от :Нови отговори на моите публикации ?

  • 1 884
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 817
Моля ви някой да ми помогне.> Как да изтрия тема , в която вече съм писала, но не искам да ми се показва като влизам във форума? Ами тя безкрайна се оказа тази тема Rolling Eyes много ме дразни.
Извинете ако вече някъде сте давали подобно обяснение и благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Това не е нещо за което се записвате.
Това са темите в които сте участвала и в които има нови публикувани мнения.
Единствения начин определена тема да не се появява в това поле (при наличие на нови публикации) е ако от нея се изтрият всички ваши мнения.
Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 263
Tatti, благодаря и от мен за отговора.   bouquet
_venera, търсила съм няколко пъти из архива и във форума за зададен такъв въпрос, също и при правилата, но не открих. Браво, че си решила да го зададеш!   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 817
Благодаря и аз на Tatti, но аз нали не мога да редактирам мнение след 24 часа? Май някъде бях чела, че е така...та как да си изтрия мнението?            Както и да е де newsm78 ще го мисля...

# 4
  • Мнения: 516
Преглеждаш страницата с темите и маркираш прочетени. Бутонът е горе в дясно. Все някога ще спре да се пише по темата и няма да те дразни присъствието и в списъка ти. Laughing

# 5
  • Мнения: 1 817
Фло, благодарско! И това е все някакво решение Laughing

# 6
  • Мнения: 2 018
Накарай ги да се изпокарат и да я заключат  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 817
Бо, еее чудесна идеяяя Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 1 783
И аз бих искала да има такава опция - много често, темата взима съвсем друг завой и няма нищо общо с началото и на мен ми става досадно, че продължава да се появява в нови отговори. Аз просто не чета, а трия. Би било по-удобно да мога да я изтрия завинаги от нови отговори. Да не говорим пък за някои заковани теми - имам въпрос, питам, отговарят ми и край, нямам нужда ежеседмично да чета въпросите на всички след мен.

Помислете моля ви за някакъв вариант - след като можеш да се запишеш за една тема, би следвало и да можеш да се отпишеш.

# 9
  • Мнения: 7 821
Няма начин да я изтриеш.
Представете си една таблица на Ексел (по подобен начин изглежда и базата данни на форума където са всичките ви мнения), "Нови отговори на моите публикации" е справка/сортиране в тази таблица. Показателите по които се сортира са нови отговори във всички теми в които сте писали. Няма начин системата да прецени ти какво вече не искаш да четеш, а какво все още искаш.
Вие не се записвате в темата, вие пишете/отговаряте в нея, за системата и "запис" си е отговор. Виж ако използвате "извести" тогава може да се отпишете, но иначе не става.
Така че ви ще излизат докато има нови отговори.

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 13:42 от Ellypr

Общи условия

Активация на акаунт