Парите за доктора преди или след раждането

  • 2 454
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
Благодаря ви за информацията, но тя дойде малко късно тъй-като родих на следващия ден след като пуснах темата, всичко мина ОК , чак сега отварям форума, а бебчо вече е на осем дни Simple Smile))
Родих в Шейново, платих 400 на ръка на доктора, 800 на касата за избор на екип, 150 за вип родилна зала - за да може мъжа ми да присъства и 120 за ВИП стая за 3 дни, но поне мъжа ми беше с мен през абсолютно цялото време от престоят ми там.

# 61
  • Мнения: 6 274
Честито  Hug!!! Да ти е живо и здраво !!!   bouquet  bouquet  bouquetРазкажи как мина : беше ли доволна от екипа , от обстановката , изобщо от всичко ?

# 62
  • Мнения: 3 016
Леле този доктор е супер нагъл .Щом сте платили на касата  нали знаете  ,че част от парите са за него.  Аз също си платих на касата на болницата . След раждането съпруга ми даде още пари на доктора  ,но не защото той си е поискал .Просто мъжа ми така е решил  .Да Ви е живо и здраво бебенцето !Минало-  заминало  .Важното че всичко е наред.

# 63
  • Мнения: 1 098
Аз раждах в Тина Киркова. платих на касата преди раждането, но докторката ми обясни, че може и след това.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 603
betakalina, ЧЕСТИТО БЕБЧЕ !

# 65
  • Мнения: 872
Честито бебче,да ти е живо и здраво ! Какво е  - момиченце или момченце?
Какви са тия суми,направо съм изумена  Shocked , нали става въпрос за нормално раждане или беше секцио?

# 66
  • Мнения: 1 062
Честито бебе, а направо съм шашната от сумите, които си дала. Какво е бебенцето ти и как се казва.

# 67
  • Мнения: 4 753
Честито бебче и от мен   bouquet
Трябва да покажа на мъжа ми и на майка ми за каква сума става на въпрос... Аз тук родих за 300 лв и то, защото си ангажирах лекарка, а майка ми ме натискаше да ходя в София...  ooooh!

# 68
  • София
  • Мнения: 553
Ние платихме след раждането. Леко раждане и успех!

Извинявай - в последствие видях, че вече си родила. Честито бебче! Да е живо и здраво !

# 69
  • Мнения: 745
Раждах в частна клиника и платих накрая при изписването.Тази практика с пари на ръка на доктор никак не ми се нрави.

Общи условия

Активация на акаунт