Натурален шоколад

  • 18 988
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 407
Разликата в калориите между натуралният и млечният шоколад не е особено голяма, така че едва ли е подходящ за тези, които спазват диета.

# 16
  • Мнения: 27 524
Не може да се отговори категорично с да или не, защото всеки човек качва от различни неща килограми, лепят му се въглехидрати или мазнини; освен това никой не може да ме убеди, че ако съм на строга и стриктна диета и си хапвам по малко черен шоколад, ще кача килограми  Stop Grinning

# 17
  • Мнения: 6 029
Чувала съм,че натуралният линдт е отвратителен на вкус...чак не ми се вярва как нещо с марката линдт може да е отвратително.

Има Lindt с люти чушки. Вече нищо не може да ме учуди.

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 15:11 от Julie

# 18
# 19
  • Мнения: 6 029
Ми ти се смееш, ама аз и в ръка го държах, пулих се, чудих се да жертвам ли 5 лв. за нещо, което ще изхвърля, после се отказах.

# 20
  • Мнения: 27 524
Трябваше от любопитство да си го купиш. Аз не съм виждала все още такова чудо  Shocked

# 21
  • Мнения: 572
чувала съм само добри отзиви за шоколада на линдт с чили

# 22
  • Мнения: 6 029
Блонди, като се видим някой ден ще ти донеса  Grinning

# 23
  • Мнения: 27 524
Блонди, като се видим някой ден ще ти донеса  Grinning

Да не забравиш Simple Smile Кажи аз какво да ти донеса от тук?  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 259
Линд с чили е невероятен, пристрастена съм към него. В първия момент лютото не се усеща, чак после като почне да се разтапя в устата почва много приятно леко да налютява ммммм, ох ще тичам да си купя, че ми е свършил. Много сте лоши, защо ми напомняте Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 2 241
Потвърждавам, че е супер шоколадът с чили, усещането не е точно за люто (както ако сложите чили чушка в ястие, например), а просто шоколадът има някак по-остър, по-пикантен вкус, не знам точно как да го обясня.

Блонди, в eBay го продават, луди хора  #Crazy

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Линд с чили е невероятен, пристрастена съм към него. В първия момент лютото не се усеща, чак после като почне да се разтапя в устата почва много приятно леко да налютява ммммм
Абсолютно така е. Този ми е в тройката фаворити  Mr. Green
Черният шоколад е много полезен заради високия процент какао. Какаото е силен антиоксидант и съдържа фенол, който намаляват риска от рак, сърдечни заболявания и инсулт Mr. Green Отделно какаовото масло стимулира произвеждането на ендрофин (хормон на щастието) и серотонин. Купувайте шоколад само с над 70% какао, той е най-полезен. Купувайте качествен и скъп шоколад - колкото по-скъп, толкова по-качествено е какаото вътре. Бях чела една статия за сортовете какао, но не ги помня вече.  Иначе съдържа захар, но не и мляко, млечните шоколади обикновено съдържат 30-40% какао и то от по-масовите сортове.
Блонди, този с 99% какао го няма в БГ  Confused Купувала съм го от Франция. Но и този с 85% е достатъчно наситен за моя вкус.

# 27
  • Мнения: 2 241
Аз все пак обичам натурален шоколад с около 70% какао, с повече ми идва ... в повече Grinning.
Обичам го и в комбинации, с портокал, например, е супер.

# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Линд с чили е невероятен, пристрастена съм към него. В първия момент лютото не се усеща, чак после като почне да се разтапя в устата почва много приятно леко да налютява ммммм, ох ще тичам да си купя, че ми е свършил. Много сте лоши, защо ми напомняте Crossing Arms
Оооох, ама наистина сте лоши.....  Laughing
Странно ми е, не мога да си представя вкуса, но пък съм фен и на шоколада, и на лютото... Но в комбинация.......хмммм  newsm78

# 29
  • Мнения: 3 641
Сравнявала съм калоричността- няма разлика между млечния и натуралния. Натуралния е без мляко, но съдържа захар. Точно това не разбирам- кое му е лошото на млякото.
А ,аз си мислех,че след фитнес малко нат. шоколад не вреди. Ама не, то било същата работа ooooh!
Сега ще си ям с лешноци и стафиди Whistling

Общи условия

Активация на акаунт