Натурален шоколад

  • 18 995
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 572
ох, момичета, как ми се е прияло и на мен шоколад черен ...
ва началото докато ви четях нямах проблем, даже и филма Шоколад гледах, ама вие сте напразво заразни  Crazy

# 61
  • Мнения: 1 352
Наистина! И аз сега дъвча натурален шоколад с портокалови корички и си мисля да си накупя много видове да са ми под ръка. По-добре това да ям, когато ми се яде сладко, отколкото бисквити, кексове и разни други калорични и нездравословни неща.

# 62
  • Мнения: 572
Marieta, имаш право ... и на мен това ми се върти из главата, ама и прекалено шоколад не мисля, че е много полезно все пак

# 63
  • Мнения: 1 352
Еее, разбира се. Аз лично не съм ламя на тема сладко - един шоколад от 100 гр. го ям по 3-4 дена, да му мислят тези, които не могат с малко.

# 64
  • Мнения: 407
Препоръчайте някой добър натурален шоколад (освен Линдт),не съм пробвала много и не знам кои са по-хубави.
Фен съм на LZ натурален, но се съмнявам, че спада към категорията на натуралните шоколади.

# 65
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Нестли и Кот Д'Ор имат хубави натурални шоколади. Но все пак Линд си е класика  Mr. Green Има много хубави трюфели освен на Jacobs, на Duc d'O и на Galler.

# 66
  • Мнения: 818
От трюфелите имам погнуса. Много ги обичах преди, ама един клиент веднъж реши да черпи в офиса и донесе 5-6 кутии. Аз бях бременна, така се натъпках Sick Повече не искам да ги виждам.

Julie,сьщото се случи и на мен-купувах си често от Метро докато ми омрьзнаха и сега не искам да ги видя.Странното е,че с друг шоколад не ми се е случило

Сетих се и за още един който обичам-пак е Линд и по-точно Линдор с портокал/различно е от Линд с портокалови корички /-мммммммм супер,ама май не спада много,много кьм натуралните вьпреки ,че е черен.

# 67
  • Мнения: 379
Сравнявала съм калоричността- няма разлика между млечния и натуралния. Натуралния е без мляко, но съдържа захар. Точно това не разбирам- кое му е лошото на млякото.
А ,аз си мислех,че след фитнес малко нат. шоколад не вреди. Ама не, то било същата работа ooooh!
Сега ще си ям с лешноци и стафиди Whistling
до 2 часа след фитнес по-добре да не ядеш абсолютно нищо, ако искаш да сваляш килограми; тогава метаболизмът е най-бърз и гориш повече; ако хапваш, стопираш процеса и ефекта от фитнеса е далеч по-малък;
най-добре да се хапва натурален шоколад до 1 час преди тренирока - за тонизиране и енергия; като кафето   Sunglasses
колкото до ядките и стафидите в шоколада - те само увеличават калориите, така че по-полека, бейби Wink

# 68
  • Мнения: 7 418
ох, момичета, как ми се е прияло и на мен шоколад черен ...
ва началото докато ви четях нямах проблем, даже и филма Шоколад гледах, ама вие сте напразво заразни  Crazy
  И аз съм се запасила с едно натурално блокче. Laughing

# 69
  • Мнения: 1 352
Днес ядох този, с люто и череши:

Не е лош, но този с портокаловите корички си е най-як Crazy.

# 70
  • Мнения: 572
този в България май не съм го виждала... изглежда много апетитно Crazy

# 71
  • Мнения: 63
Наистина е силен антиоксидант,съдържа малко калории и се препоръчва при диети Simple Smile

# 72
az iskam da popitam,kalori4en li e mnogo beliq 6okolad,poneje qm e mnogo rqdko ama vse pak samo bql 6okolad??

Общи условия

Активация на акаунт