Трябва да преграждам...

  • 2 212
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И е хитро, дърпаш вратите и никой не ти гледа панаира в спалнята Wink
За тесни пространства си е добро решение.

# 16
  • Мнения: 533
Същото, като идеята на Миоки.
Но изработката да е от дървен стъклопакет и да се направят френски прозорци, които като хармоника да се сгъват на една страна. А вечер, за спане да се затваря.
Обаче така спалнята остава видима от всички през деня.

Нали това е идеата , през деня да се отваря  dancing, а вечер да е затворено  luvbed.Идеата на Миоки  Peace но и аз бих го направила както Шани предлага - тип френски прозорец Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 511
Да,точно това много ми хареса. Вратите скриват всичко и изглежда добре.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 268

Проблемът е, че това нещо точно май е доста скъпо.
Аха! И в една друга тема споменавах, наистина си е скъпо. Механизма е DORMA и си е цифра. Ако е от дърво не знам как би изглеждало, струва ми се, че би било "тромаво".
Много ми допадна идеята на CTramell. Но това е приложимо само при вариант, че спалнята остава в тъмната част.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
При нас ще е преграден холът, но май само с частична преграда, колкото да се скрива спалнята от погледите.

Сега обмислям вариант преградата да е от раздвижени етажерки от ПДЧ, като етажерките да сочат към спалнята, а към хола да е гладко  newsm78
Дугият ми вариант е отгипскартон, с оформени ниши пак към спалнята
От стъклените тухли се отказах вече - според мен става малко студено помещението Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 6 097
Една колежка пък избра да прегради надлъжно хола с нещо като ПВЦ, не знам какъв е материалът всъщност, сложиха и врата и обособиха детска стая. Но зависи от размерите, да не се получи нещо тясно и дълго... Thinking Иначе на мен ми харесват вариантите с параваните, само че така ефектът е само визуален, всъщност уединение почти няма...

Общи условия

Активация на акаунт