медикаменти за предизвикване на спонтанен аборт

  • 146 659
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 820
Всеки един аборт напревен извън болница е незаконен! Hug

# 46
  • Мнения: 6 274
Всеки един аборт напревен извън болница е незаконен! Hug
Мисля , че в случая това е най - малкия проблем !  Whistling

# 47
  • Мнения: 210
Дори и да има не вярвам да са толкова сигурни колкото оперативния аборт. Thinking

# 48
  • Мнения: 16
Здравейте .Преди седмица и половина пих такива хапчета/общо две/ за един ден под лекарско наблюдение разбира се - бях в родилно отделение.Бях в края на 5 месец бременност с близнаци и имах 1 пръст разкритие. Даваха ми ги по схема т.е. през определени часове.Започнаха с четвъртинки и завърших с половинки - но всичко се определяше спрямо  честотата на контракциите.Все още не знам дали всичко е минало успешно и доколко е успешно - засега се чувствам добре. При първото ми раждане пак ми дадоха  половинка хапче,но не знам дали беше от същия вид, но тогава имах по голямо разкритие и раждах на термина ми. Към авторката : моето мнение е че задължително тези хапчета трябва да се приемат под лекарски надзор - иначе рискуваш здравето и живота си.

# 49
  • Мнения: 6 274
Здравейте .Преди седмица и половина пих такива хапчета/общо две/ за един ден под лекарско наблюдение разбира се - бях в родилно отделение.Бях в края на 5 месец бременност с близнаци и имах 1 пръст разкритие.
Аз нещо не разбрах . Аборт ли си правила ?  newsm78

# 50
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не го знам този медикамент. Чела съм за такива инжекции, които в много ранна бременност предизвикват аборт. Но без лекарски контрол е пълна лудост да се прибягва да такива манипулации.

# 51
  • Мнения: 4 753
Да не си докараш голяма беля с такава форма на аборт? Ако си го решила - право на лекар, не се обслужвай сама...

Една позната си направи аборт така вкъщи. После вдигна температура, но не посмя да отиде при гинеколога си, защото щял да й се скара. Тъпа работа, тя беше учила медицина и беше навътре в нещата.

# 52
  • Мнения: 16
Цитат
Djulichka link=topic=280143.msg7040593#msg7040593 date=1207068906]

Аз нещо не разбрах . Аборт ли си правила ?  newsm78

Да, наложи се  - пукна се околоплодния мехур на едното бебе

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 00:51 от rossin555

# 53
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ужасно съжалявам, че сте преживели такава загуба... Cry
Ситуацията обаче е различна - има бременност във втори триместър и вече омекнала и с разширение шийка - тогава медикаментът ще подейства както при напреднала бременност. Не е същото при началната бременност.

# 54
  • Мнения: 6 274
Цитат
Djulichka link=topic=280143.msg7040593#msg7040593 date=1207068906]

Аз нещо не разбрах . Аборт ли си правила ?  newsm78

Да, наложи се  - пукна се околоплодния мехур на едното бебе
Много съжалявам .  Sad

# 55
  • Мнения: 1 520
Не го знам този медикамент. Чела съм за такива инжекции, които в много ранна бременност предизвикват аборт. Но без лекарски контрол е пълна лудост да се прибягва да такива манипулации.
Peace Фактът, че тези инжекции не са получили широка употреба, означава, че са доста по-рискован метод отколкото класическия метод на извършване на аборт.

# 56
  • Мнения: 174
Не го знам този медикамент. Чела съм за такива инжекции, които в много ранна бременност предизвикват аборт. Но без лекарски контрол е пълна лудост да се прибягва да такива манипулации.
Peace Фактът, че тези инжекции не са получили широка употреба, означава, че са доста по-рискован метод отколкото класическия метод на извършване на аборт.
И аз съм на това мнение Peace

# 57
  • Мнения: 6 274
Много са ми странни такива теми  Rolling Eyes. По - скоро авторките им . Пуска темата и повече не се появява . Къде е логиката , питам аз ?  newsm78

# 58
  • Мнения: 2 960
може авторката на темата вече да е предприела нещо по въпроса и затова да не се включва  Peace  дано само  не е  придприела нещо рисковано PraynigВсе пак е малко странно ,че не се включва newsm78

# 59
  • Мнения: 6 274
може авторката на темата вече да е предприела нещо по въпроса и затова да не се включва  Peace  дано само  не е  придприела нещо рисковано PraynigВсе пак е малко странно ,че не се включва newsm78
Това не е първата тема , за съжаление . Защо го правят , обаче ? Просто си пускат темата и изчезват . Дано нищо "самоинициативно" не е предприела .  Peace

Общи условия

Активация на акаунт