какво правите за да се поддържате

  • 4 560
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 372
Полагам разумни грижи без да прекалявам. Спортувам каланетика, плуване, велоергометър, като ги рдувам. Винаги съм нащрек как се храня, без диети, но с режим.
По- важно обаче е какво от вредните неща не правим, защото колкото и да се поддържаме, някои от вредните действия ни връщат много назад...

# 61
  • Мнения: 5 940
Следвам режима на сина ми. Ставам рано, лягам рано. Много се разхождам, цял ден сме и двамата в движение. От време на време тичам, когаго съпругът ми се прибере по-рано от работа. Хапвам много плодове. Пуша. Пия. Не се лишавам от удоволствия- хубава храна, хубав секс и т.н.

# 62
  • Мнения: 4 292
Всичко, което ми е кеф да правя. И според възможностите ми. Обичам да полагам грижи за себе си и не ми прави впечатление нито ме затруднява особено.

# 63
  • Мнения: 2 448
Само едно нещо искам да каже относно "поддържането" - ако всяко нещо, което правим за да изглеждаме добре само по себе си не ни носи удоволствие ефекта е съмнителен, защото стреса от това да правиш противоестествени неща за самата теб или да се измъчваш с прекалено строги правила и режими вреди повече, отколкото плюсове носят самите действия.

# 64
  • Мнения: 2 414
Не пуша,ходя на фитнес,ходя много пеша,ходя често на солариум,фризьор,маникюр и козметик,старая се да се храня здравословно и приемам много витамини. Peace

# 65
  • Мнения: 446
Забелязах, че след като родих и особено след като се разведох започнах да изглеждам много по-добре. Ограничавам се в храната тогава когато усетя че съм сложила 2, 3 кила. Наблягам на плодове и салати. Иначе си хапвам това което искам като се старая да не прекалявам с количеството. Не пуша, но си пийвам бира, вино или водка според случая. Пия кафе и много рядко закусвам. Не спортувам, доста съм мързелива и постоянно съм в колата. Затова пък работя и благодарение на нервите в работата бързо свалям Mr. Green Рядко ходя на козметик, правя си маски за лице и коса в къщи. Положителни емоции и чудесен секс завършват картината Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт