LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 56 - Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 46 843
  • 1 130
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 540
мами имал икод ,който сваля % на вече намалени стоки,коката поръчката е над 100Е?

# 46
  • Мнения: 1 368
мами имал икод ,който сваля % на вече намалени стоки,коката поръчката е над 100Е?

А ?-а  ти е за другата тема! Embarassed

64947 е кода, който намаля 50Е от 100Е и нагоре ненамалени стоки! Laughing

# 47
  • Мнения: 274
http://www.laredoute.fr/vente-livre-toudoux-vtech.aspx?productid … e&pagesize=16
Някой поръчвал ли е тази книжка? Пише, че има мелодийки, това с батерии ли трябва да става? И изобщо дали си заслужава паричките, защото явно не мога да я намаля. Или по-добре да чакам те да я намалят  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 2 697
Да се оплача часовника подарък върви с тотално разминаване.  #Crazy Дори не мога да схвана избързва ли или закъснява ужасно много  #2gunfire #2gunfire.
Има ли някой друг, който вече го ползва или само аз съм карък?  ooooh!

При мен си върви точно - имам го от около 2 седмици. Peace

Много му се чудя и аз - абе, ще поръчвам и после ще се хваля/оплаквам Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 951
Някой да е обзавел детето си вече с тези къси панталонки ?
Аз съм ги сложила в кошницата, но нещо не мога все още да платя с картата, та рекох да питам, ако ги има някой дали са хубави. Ако не, да ги махам навреме  Grinning

# 50
  • Мнения: 3 094
Да се оплача часовника подарък върви с тотално разминаване.  #Crazy Дори не мога да схвана избързва ли или закъснява ужасно много  #2gunfire #2gunfire.
Има ли някой друг, който вече го ползва или само аз съм карък?  ooooh!

При мен си върви точно - имам го от около 2 седмици. Peace

Много му се чудя и аз - абе, ще поръчвам и после ще се хваля/оплаквам Mr. Green

апропо часовникът има гаранция и може да го върнеш за поправка или замяна. Мисля, че беше една година гаранцията.

# 51
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
и аз днес получих каталог , отворен естествено  Laughing Laughing

# 52
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
Аз чакам поръчка от ФЕВРУАРИ и то от 6-ти. Писах им на французите и те ми отговориха, че са го пратили на 29.02. В петък ходих да си го търся в пощата и ми казаха, че няма нищо. В събота получавам аз известие-бях на седмото небе от радост. Но като се загледах в известието пише, че трябва да получа "обикновенно печатно" newsm78 Пращам майка ми днес да го вземе и те 40мин. ровили и не могли да намерят мойта пратка. И преди 5мин. от БГпощи ми звънят да ида да си взема пратката която се оказа, че е каталог. Мисля да се карам с БГ пощи и да си глася поръчките за митница. Закъсняват, но поне пристигат.
Успешна седмица за всички и много получени пратки! Аз чакам 5  Blush и то за поща.

# 53
  • Мнения: 3 094
и аз днес получих каталог , отворен естествено  Laughing Laughing

И моят беше така, но не му личеше да е пипан иначе. Читателите са го пазили Laughing

# 54
  • Мнения: 61
Днес си взех поръчката от 20.03 ( намалението на Найк ) и Каталог , който беше старателно облепен с тиксото на Български пощи и който пътува от месец нагоре, а като се има впредвид че поръчката дойде за 10 дни.

# 55
  • София
  • Мнения: 12 229
  И аз днес получих каталог, втори вече за втория акаунт. Първия пристигна доста отдавана  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 22 432
Здравейте момичета. )))

Моя приятелка иска да си поръча разни неща, но се чуди за размера. Аз гледах по таблиците и май е за 38ми номер, но талията и е повече. Сега ще ви напиша мерките и ако има мами със подобни да кажат кой номер си поръчват.
гр обиколка - 88см, талия - 78см, ханш 97см
много ще съм благодарна ако ми помогнете. )))

# 57
  • Мнения: 154
http://www.laredoute.fr/vente-livre-toudoux-vtech.aspx?productid … e&pagesize=16
Някой поръчвал ли е тази книжка? Пише, че има мелодийки, това с батерии ли трябва да става? И изобщо дали си заслужава паричките, защото явно не мога да я намаля. Или по-добре да чакам те да я намалят  Rolling Eyes
Не съм я поръчвала, но изглежда доста симпатична Simple Smile В описанието пише, че работи с 2 батерии, влизат в цената на продукта. Ако се смъкне малко цената... към 10 eur примерно (е не съм много нагла  Mr. Green), става просто чудно.. и аз ще дебна Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 368
Здравейте момичета. )))

Моя приятелка иска да си поръча разни неща, но се чуди за размера. Аз гледах по таблиците и май е за 38ми номер, но талията и е повече. Сега ще ви напиша мерките и ако има мами със подобни да кажат кой номер си поръчват.
гр обиколка - 88см, талия - 78см, ханш 97см
много ще съм благодарна ако ми помогнете. )))

Az съм с подобни размери(само ханша ми е 95см.) поръчвам за панталони 38 , за блузи 36 и 38 зависи от модела.

# 59
  • София
  • Мнения: 861
Да се оплача часовника подарък върви с тотално разминаване.  #Crazy Дори не мога да схвана избързва ли или закъснява ужасно много  #2gunfire #2gunfire.
Има ли някой друг, който вече го ползва или само аз съм карък?  ooooh!

При мен си върви точно - имам го от около 2 седмици. Peace

Много му се чудя и аз - абе, ще поръчвам и после ще се хваля/оплаквам Mr. Green

апропо часовникът има гаранция  и може да го върнеш за поправка или замяна. Мисля, че беше една година гаранцията.
Видях аз, че има гаранция Peace ама по-добре да го поправя тук  или да го дам на детето да си играе, отколкото да се набутвам да го пращам обратно  ooooh!
Каталог не съм получила, надеждата умира последна  Whistling

p.s Часовника определено избързва  Shocked за два часа е напред с още два часа  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт