Годежният пръстен

  • 12 025
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Хм, Mentha, права си... като си изпробвах линка, видях, че не работи. Защо така?  newsm78

Третият линк, който си дала, се отваря безпроблемно  Peace
С красив син камък - какъв е? Помислих, че са два пръстена, а после видях, че е един, който се увива около пръстта  Simple Smile

За това на коя ръка - тукашната традиция също повелява да се носи на лява ръка, но и за България знам - лява ръка до сватбата, дясна - след като двойката се ожени. Или беше обратно  newsm78 ??? Но както и да е, аз не нося пръстени изобщо и годежния го сложих на лявата ръка, защото съм десничар и малко би ми пречил на дясната ръка (все пак не съм свикнала).

miss_you, линкът ти се отваря без проблеми, пръстенът изглежда голям, предполагам, че е съразмерен на обичта на любимия  Grinning

На ofi и на ive1ina също изглеждат класически модели, е, всеки  със свой си характер  Simple Smile

Цитат
Аз много си го харесвам, защото както писах си беше истинска изненада и въобще не очаквах, а и това  си е един момент който не се забравя.

Това биха могли да са и моите думи. Беше неочаквано за мен и, въпреки че много си харесвам пръстена, мога да кажа, че сантименталната му стойност е най-ценна за мен (изненадата, романтиката  Heart Eyes)

# 46
  • Мнения: 6
Благодаря, Mentha!   bouquet

Камъкът е сапфир като посланието беше: сапфирът е символ на вярност, а 9-те диаманта означават "завинаги". Много се трогнах и ми хареса като идея за нещо по-различно.
Хм, чичко Гугъл казва, че значението на камъните е леко разбъркано, но важен е общият смисъл.   Heart Eyes
Изглежда не съм много наясно с българските традиции по отношение на ръката... чета противоречиви неща в нета.  Аз ще трябва да си преместя годежния пръстен на дясната ръка, защото не си отива с брачната халка и няма да мога да ги нося заедно на лявата.  smile3506

# 47
  • Мнения: 1 085
А бе момичета как така.Аз знам че и двата се слагат на дясната ръка....... newsm78

# 48
  • Мнения: 158
Пръстените са супер  Освен да ви пожелая много щастие.  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 085
Благодаря много! Hug

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 10:04 от Bunny87

Общи условия

Активация на акаунт