Хайде, пролет е дошла да лудува Юлската тайфа

  • 17 988
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 481
Дю мерсаж за кафето,ама ти не работише ли бе жена,все си тук,я ми дай работодателя аз да му кажа къде пиеш кафе в работно време  Mr. Green

Дю щях да те питам от този мехлем за който си говорехме че го правят(На моя прадядо му от Михалково го е правел,после във Смолян са го правели неговите деца,пак някои стари хора,и сега вече незнам кой го прави,май никой,та ти знаеш ли някой в Смолян да го прави,то се води мехлем за рани но за всичко става!)
От него имаме вече съвсем малко в хладилника и тук дадохме на еднин комшия че му отрязяха пръст,та се маже,ако има да вземем още,че си е чудо Peace  Оххх Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Бетинка,явно щом не влизаш трябва да полежиш,незнам,влез да кажеш как си и да знаеш, ние сме с теб!  bouquet Heart Eyes

Абе Дании  къв е тоз хомеопат,я питай Нан хомеопат не разпитва ли 2 часа на 1во интервю,кви са тези глупости охапа ли те куче,айде върви си newsm78 Crossing Arms Crossing Arms Амаха!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Добро утро Hug

Мама Дани,верно какъв е този Хомеопат Thinking.Аз имам само половин година стаж при Хомеопата ни,но мисля че това интервю  не е читаво нещо.абе знам ли,сега да не говоря простотии,нека Лала да каже тя е вътре в нещата.аз само да си кажа на детето интервюто трая час и нещо,моето също Peace да не се обидиш сега Heart Eyes

Крис79,незнам какво ми става,може и да е от хомеопатичните които взимам сега.пък и може и  от цикъла да е.аз имам предменструален синдом,менструален синдром и след менструален синдром и така той месеца минал и пак наново ooooh! пък и от пролета може да е ,знам ли вече newsm78
Ети, браво на детето,нека бързо свиква HugА Димитър заспа в 23.30ч #Crazy
Незнам какво му става на това дете,по цели нощи се мята,ама мятане ви говоря.шутове,ритници,шамари,като тръгне от единия край на спалнята лази си,прескача те и продължава към заветната цел,тупване на земята ShockedА, пък ако си изтърве бибата е нещо страшно.и постоянно си вири краката и се отвива,и човека до него също.и цяла нощ това правим,завиваме се Rolling Eyes
И какъв характер само,да не ви говоря Tiredчудо,чудо.
Кажете ми как да го накарам да си мие зъбите????????Много ме е страх че ще се развалят.всичко си яде,а зъби не се мият.направо не мога да си представя  и един ден да не си измия зъбите Sick.Давайте ъкъли newsm78


И  така ....Confused



Бета,ако можеш пиши как си Hug
Отивам да си видя чудото какво прави.Лек ден ви желая  bouquet


# 47
  • Мнения: 86
Здравейте!
Май не само jorjito и мъжа й са в такъв период! Sad И ние с моя за 6 дена 5 пъти се скарахме! Той изнервен от работа , а аз покрай малката и си го изкарваме един на друг. Пък и нали не може да се наспим. Вече една година не сме спали в едно легло- единия е дежурен с малката в едната стая, а другия си отспива в другата. Иначе и двамата не може да спим.  Sick
Ели, баба ми прави такъв мехлем за рани (аз съм от Смолянско). И аз знам ,че преди имаше един човек от Смолян , който прави такъв мехлем и не съм сигурна дали баба ми прави същия, но хората са много доволни. Той е за рани, изгоряно и за  екземи става.
Сега отиваме на разходка!
Чао на всички!  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 240
Оу, Ели, недей да казваш, моля те!  Wink Като работя и бг-мамата ми стои винаги отворен (минимизиран). Пък и сега нямаме много работа, та имам време да чета повечко. И се крия даже  Laughing

За крема (наричат го мадански мехлем) - ще трябва да поразпитам кой го прави и ще ти пиша. Но това ще стане другата седмица, че днес ми идват сестричката на гости и няма да имам време. Ще намерим!

П.С. Миростанка, от къде си, ако не е тайна? Може да си казвала, но съм пропуснала.

# 49
  • София
  • Мнения: 309
Ох,и ние не спим!Сега две и две не виждам!И Влади се премята,мрънка,суче,изобщо цяла вечер с него се занимавах.Татко му си дойде сутринта от 24-часова смяна и него не остави на мира.Бърка му в носа,отваря му очите,дърпа му ушите,бърбори му някакви работи...и се принудих да стана с него да отидем в другата стая.Сега реве.... #Crazyтрябва постоянно да му се обръща внимание! Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 433
Мехлемът се казва"Витасин" и го продават по аптеките.Е,поне повечето.Производителят е съсед на моите братовчеди от Смолян и оттам знам,че е наистина маданско производство.Е,той просто е бил по-далновиден да го патентова.
Жорка,измисли някаква игра,за да го заинтригуваш.Аз например го карам да покаже колко е голяма устата и той отваря широкоооо и така се мият Joy
Вече 4 дена стоим в къщи и съм на път да полудея #CrazyДано се оправя това време,че е кошмар с такова същество затворен в апартамент.Имаме едни познати,които са в боксониера 30 кв. и идея нямам как я овладяват малката там при условие,че няма къде да стъпиш ooooh!

# 51
  • София
  • Мнения: 512
Ей Ели, предателка такава, то и на моят компютър почти по цял ден стои минимизиран форума, да не ме предадеш и мен  hahaha
Момичета, стискайте палци, че чакам да ме викнат за атестация  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 747
Аз съм За идеята на Нан плюс моята ,защото наистина не влизат някои майчета и то вече от 1 година и повече така чеее...
Бай

Охо, кога реших да вляза пък аз Embarassed
Тъкмо си мислех, че е страшно мило да се държат снимчици, да се обработват при всяка тема.
Майчета, много ми липсвате Hug
Трудно ми е да следя, а без да изчета всичко се чувствам нелепо да се включвам Wink Дето има една приказка- Чукча- писател, Чукча- не читател Mr. Green
Много, много целувки на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 845
Здравейте и от мен!
До сега такъв слугинаж му ударих. Леле откачена работа е моето. Доста съм се спушила.  newsm75 newsm79 newsm28 wash hang 1dishes newsm71 prostor clean clean clean Сякаш не го правя всеки ден.  Tired Дидо ме е обявил за ненормална. Само стоя и душа стаите и тоалетната и хващам на момента препаратите. Да не съм се наркоманизирала нещо newsm78 Ако видя конец или троха, както съм си легнала и ставам да го махна. Той само ме гледа и се подхилква.  hahaha Не, не - откачила съм явно  Thinking
ivka76-стискаме палци. Дано да имаш отлична оценка  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Прасчо-не става въпрос за теб. Има майки, които изобщо не са влизали тук, а само са регистрирали децата си, че са родени, като например - marine, Mayasy, sirena, taliq, stef1245, dedi, desi_p, peti_ivi, embo, mp82, ikol, bibii, sue2003, slonche, karin, viol, rummi_pl, toni_chetinova, merri_lu - повечето от никовете въобще не си ги спомням/само три са писали от време на време/. Поправете ме ако греша.
jorjito-и ние спим неспокойно вечер. Явно преживяват станалото през деня.

# 54
  • Мнения: 1 193
О-па, аз докато се натутам, то обедно ще го пия на Дю  кафенцето Grinning
Ей, прасчо, къде се изгуби, мила  Hug
Да ви кажа, като прочета, че не ви спят децата или заспиват късно, ми става кофти да пиша, че мойта Киара заспива към 21ч. Бетон е цяла нощ, и това от как се е родила. Даже преди и в 20 ч, заспиваше. Пу-пу, да не ме чуе дявола  Mr. Green
Ивка, успех  Praynig
Етко, като си се разшетала, идвай и у дома  Grinning Мотам се по цял ден, и нищо не ми се прави  Mr. Green
Гушки  Hug
БетаHug Пиги, и тя нещо се губи  newsm78

# 55
  • Мнения: 1 240
Да ви кажа, като прочета, че не ви спят децата или заспиват късно, ми става кофти да пиша, че мойта Киара заспива към 21ч. Бетон е цяла нощ, и това от как се е родила. Даже преди и в 20 ч, заспиваше. Пу-пу, да не ме чуе дявола  Mr. Green

И аз, и аз! Спи по около 12 часа нощем и 2-3 часа следобяд. Ама на мене се е метнала.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 86
Дю, аз съм от Смилян!
Тиция, явно живеем в различни "географски ширини".  Laughing Ние вече трети ден от 10 до 12 сме навън. Вярно ,че не е много топло, но като не духа се търпи. А и малката само дебне гардероба да си вземе ,якето, шала и шапката и почва да се облича. Като е много лошо времето ходим при прабаба й , която живее  в къщата до нас. Там я гледаме как шие терлици, наблюдава котето в двора и някак си убиваме 2 часа.
Искам да ми дадете съвет по един въпрос.  Praynig Пламена е голям егоист - не обича да дава играчки на другите деца, взема чуждите играчки от ръцете на децата (малко се повторих ) и като види чужда триколка изпада в истерия, докато не я сложа в нея. Добре ,че мамите се познаваме и техните деца отстъпват иначе не знам какво щях да я правя. Вече ми писна от тези сцени на малката и ще се радвам да ме посъветвате какво да правя. Според мен я разглезиха бабите и дядовците, че им е първо внуче и сега няма оправия.Благодаря ви предварително.   bouquet  bouquet  bouquet

# 57
  • Мнения: 1 341
Здравейте сладурки.
Последните 2-3 дни нямам нито време нито пък муза за писане.  Rolling Eyes
Иска, да ти е жива и здрава сестричката.   bouquet
Прасунчо, липсваш, включвай се по-често ако ти е възможно. Кажи как я карате със сладката Ели?!
Миростанка, може би е някакъв период на малката, за да не си дава играчките. Ема е същата, но не мога да я променя за съжаление, не дава и толкоз.  Confused В София ми беше по-трудно, защото има доста дечица на нейната възраст, докато тук я събирам с един момък, ухажор  Wink , който е по-малък от нея и за сега й отстъпва всичко. Опитвам се да й обяснявам да си дава играчките, но изобщо не вдява какво й говоря и си знае нейната. Да не говорим за тръшкането  ooooh!, ако иска нещо и не й се даде изпада в истерия, но аз не й се връзвам много, оставям я да се тръшка и й минава, или пък се опитвам да я забаламосам с нещо друго.

Ние сме добре, чакаме татито ни да си дойде. Баба ми много гледа Емата докато майка й скитосва по кафетата.  Sunglasses Много ми е добре, още малко ми остана и гледам да се възползвам на 100 %.

Приятен ден, момичета.  Hug

# 58
  • Мнения: 708
Аз съм За идеята на Нан плюс моята ,защото наистина не влизат някои майчета и то вече от 1 година и повече така чеее...
Бай

Охо, кога реших да вляза пък аз Embarassed
Тъкмо си мислех, че е страшно мило да се държат снимчици, да се обработват при всяка тема.
Майчета, много ми липсвате Hug
Трудно ми е да следя, а без да изчета всичко се чувствам нелепо да се включвам Wink Дето има една приказка- Чукча- писател, Чукча- не читател Mr. Green
Много, много целувки на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Hug Hug Hug Hug Hugтеб пък никога няма да дам да те махнат
момичета ще направя gif-чета на децата ,ако искайте слагайте нови снимки.Аз нямам време да махам мамита които не са влизали ,за това ако може някоя от вас да се заеме. Този път обаче който не си сложи снимка няма да слагам,защото няма време да издирвам

# 59
  • Мнения: 751
Здравейте мамчета wavey

Аз не влизам често и не бих се разсърдила,ако махнете нашата снимка Naughty
По малко ви чета обаче!
Рони до колкото разбрах ще пътувате някъде,всичко най,ви желая,и на мен ми се живее другаде,ама не!На мойто мъж му рева във Варна да ходим,ама той се дъпа нещо Cry
Вчера милия ме метна няколко пъти,и накрая му сложих червено степче в душа,че му искарах акъла Mr. Green
Елена също се тръшка и не дава много играчки.Бие ме,крещи ми,даже,кото я давам на свеки,когато се наложи,после не ме иска изобщо!Толкова много я лигави,че откачам!Много е гадно детето ти да не иска да дойде при теб Close
На свеки някаква роднина прави едно,като восък за рани и изгаряния,ако на някой му трябва да свирка,ще му поръчам.
Нашите се преместиха в Дружба на много хубаво място със страхотна площадка зад блока!Нямам търпение да се понаредят, че да им гостуваме 1swing

Общи условия

Активация на акаунт