ще купувате ли лятна количка

  • 11 540
  • 156
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 650
Аз си търся пък тазиhttp://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3599,обаче засега не мога да я намеря никъде.Някой ако има инфо откъде може да се купи,в Бургас или от интернет магазините нека пише.
Мерси предварително. Hug
Всичките са от Адрията, които твърдят че е стар модел, ако имат евентуално ще е по нов, неизвестно кога

# 151
  • Мнения: 307
 ConfusedАми ще потърся още малко и ако не намеря купувам Ария-та на Пег Перего.Иначе тази мноооого ми хареса. Crossing Arms

# 152
  • Мнения: 1 650
в понеделник ще питам имат ли и кога очакват евентуално, ще ти ударя едно ЛС, но ще е вечерта
ако нямаш нужда от чувалче за крака (всъщност не знам дали има смисъл от него лятото) виж zooper ите, и те са варянт

# 153
  • Мнения: 307
Durango,много ти благодаря Hugще чакам в понеделник да ми пишеш.Чувалче няма да вземам май ,защото само лятото мисля да я ползвам,иначе зимата ще си ползвам комбинираната. Peace

# 154
  • София
  • Мнения: 5 721
Вече си взех Simple Smile Лятна Cossato-Hula  Peace

# 155
  • Мнения: 525
Mr. Green И аз мислех да мина с една, ноооо от днес принцесата се шири в Buggster и съм много доволна. Wink

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 21:01 от BateJoro

# 156
  • Мнения: 8 242
Не, не виждам смисъл от нея.
Комбинираната (много лека, 8кг) я ползвах 1,5г. след това съвсем махнах количката.. Дребния така или иначе не обичаше да стои в нея и мъкнех и него, и количката..
Вече си ходи без проблеми на големи разстояния и се радвам, че се оттървах така лесно от този аксесоар  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт