Отговори
# 15
  • Мнения: 529
Привет,

Раздвижване усещам аз  Mr. Green

При нас пък в яслата има скарлатина  Shocked много ме е страх, дано ни се размине  Praynig признавам си най-чистосърдечно, че преди разните шарки и подобни ми се виждаха нещо естествено, нормално и тн. , сега при пряката заплаха умирам от страх  Embarassed

Пипилотке, звучиш ми по-свежо  Heart Eyes и много ме радваш. Честита нова работа   bouquet
Как сте с новото време. Дарко преди се будеше към 6.15 ч. и аз тамън си помислих, че сега ще поспива час повече, но още в първия ден след смяната на часа, той отново беше в 6 ч. на линия  Tired

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Гал , не се шашкай, дано Ви се размине  Praynig шарка е добре да изкарат, ама скарлатина, по-добре да я пропуснат..  Stop

Ето малко снимки от Сандански
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233509&photo=1

А това е Рали - геймъра ...
http://www.vbox7.com/play:0f9662be
http://www.vbox7.com/play:d8ebbcb3
http://www.vbox7.com/play:f4916d55

много се кефи на тия игрички - http://game.dechica.com/

Марис чакаме снимкитеее....

# 17
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Мариска, организацията я имаш отвякъде, само някой да липсва ще му откъсна ушите. Ще видя как е календара  и пускам анкета веднага.А до кога ще седите, защото се събират много празнични дни и сигурно ще правим две срещи- една за най- пресъхналите като мен   Mr. Green и една за всички останали.

# 18
  • Мнения: 1 599
Пипи, мерси много Simple Smile  Mr. Green ние ще сме от 1 до 13 май, като на 3 имам рожден ден, а на 4 сме на сватба, та някъде след това ако е възможно  Hug
Тайги и Ади е пц маниак Simple Smile мерси за линка с игрите. ще се пробва
Ето снимки от Осло. доста са и съм сложила и снимки от Деси, че нейните са по-хубави пусто  Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233340
Абе Съни, къде се загуби  newsm78

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 19:27 от Maris

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Maris, deata, страхотни снимки, страхотни хора на снимките, голям сняг  Hug Само аз ли не бях разбрала кой на кого ще гостува  newsm78 Embarassed Марис-ка, как ти понесе снежеца  Mr. Green Тия двамата синеочковци на места може да ги обърка човек  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А снимката с целувкате е... един път  Peace И помня имената на зебелжителностите, в никой друг град не ги помня  (освен Менакан Пис в Брюксел  Embarassed Mr. Green).
taigi, детето-чудо нямало на кой да се метне  Laughing
При нас нищо ново - наближава ми уикенда за прибиране в Сф и аз отново не мога да дишам вече в Банско. На 2 седмици е аПсолютно належащо да се прибирам. Трябва да купя нови пантофи на Габи и някакви пролетни обувки  Grinning Крачето му май порастнало и ще мине на 23 номер  Crazy

# 20
  • Мнения: 1 599
Добро утро, мили дами! Тук е грейнало едно слънце!  Sunglasses тъкмо си направих кафенце и викам, хайде и на вас да сложа  Hug


Аник, то никой не знаеше, че ще ходим, защото в последния момент щеше да се разбере дали ще стане Simple Smile Големи образи бяха синеочковците и както ги виждаш да се целуват, така после трябваше да ги разтърваваме  Mr. Green А да ти кажа, че Ади носи 26 номер  Joy дано да успеем да се видим с теб

# 21
  • Мнения: 1 031
Мариска страхотни снимки. Ама наистина на места може да ги сбъркаш двамата сладури, много са сладки Hug
Тайги Рали е опасна, трябва и аз да пробвам Гоги, той така или иначе ми виси на главата, докато съм на РС то, трябва да е научил това онова Wink

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Марис, голеееми са сладури  Hug Ади изглежда много променен с тази коса, прилича си вече на момченце - чаровник  Wink. Макси не му отстъпва в никакъв случай, той си ни е от манекените от ранна детска възраст  Hug Да им имам честните сини очи и на двамата, ще потъват там много влюбени девойки  Mr. Green
Тонеса, и аз не подозирах до онзи ден, че може да се справи сама, все аз и ги играех.. но сега сме на самообслужване  Mr. Green то е малко нож с две остриета обаче, защото по-добре да си играе, а не да седи пред ПС-то, при нас това е начин мама да погледа малко ТВ  Blush
Ани, вярно е дете - чудо, направо чудо-юдо  Mr. Green няма уддържане  ooooh! най-много обича да разхвърля, а новата мода е да ми крие чехлите - всяка в различна стая  Tired Навън се излиза винаги с пазарлъци, за сметка на това после в къщи се прибираме пак с толкова пазарлъци. В момента й растат два кътника... аман от тия зъби , не свършиха ли....  ooooh! С една дума, да си ни живи и здрави бабите  Grinning

# 23
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Мариска, това семейно приятелство и тази прилика нещо започват да ме съмняват....  Joy

Да не изривете после като ги учите децата да се мляскат от сега  Naughty

Блазя ви, забавлявали сте се страхотно, а и как сте отвисвали по трапезите.... Joy

# 24
  • Мнения: 1 599
Мариска, това семейно приятелство и тази прилика нещо започват да ме съмняват....  Joy

Да не изривете после като ги учите децата да се мляскат от сега  Naughty

 Joy  Joy  Joy а ааа за приликата не знам, не съм аз Simple Smile а за целувките, ще рива сигурно  hahaha

# 25
  • Мнения: 2 171
Марис, и аз да кажа, страхотни снимки и страхотни сладурковци Heart Eyes. А приликата на синеочковците е повече от очевадна, пу-пу Joy. Пък Алекс е вече на 27 номер, направо не му насмогвам на растежа Crazy

Тайги, страхотна сладурка е Рали Heart Eyes. И ние имаме същия проблем с висенето пред ПС-то, само че заради анимационните филмчета. Последно баща му го научи сам да си ги пуска и е много смешен като започне  да наглася мишката върху картинката по 10 минути hahaha.

# 26
  • Мнения: 529
Мариска, това семейно приятелство и тази прилика нещо започват да ме съмняват....  Joy

Да не изривете после като ги учите децата да се мляскат от сега  Naughty

 Joy  Joy  Joy а ааа за приликата не знам, не съм аз Simple Smile а за целувките, ще рива сигурно  hahaha

ами ще ривеш..... ще пъхаш презервативи под вратата и това е  Joy Joy

# 27
  • Мнения: 3 595
Марис, Деси и двата бонбона да ги нацелувате! А снимките разгледах на един дъх разбира се  Mr. Green

Тайги, Раличка ужасно е пораснала! А какво маняче е станала. Елито не проявява такива интереси  Laughing

Споменах ли, че децата ни са приказни  Hug

Като прочетох номерациите на обувчиците два пъти се връщах да поглеждам  hahaha Елито е на 22.

# 28
  • Мнения: 207
Здравейте!

Марис, Деата - снимките са страхотни  Simple Smile, а мъниците са красавци, но вие си знаете.

Тайги - този сайт със занимавки не го знаех   bouquet

Май и ние сме от отбора на големите крака - 26 номер. Ивана днес е в по-добро разположение на духа, даже успях да й се накарам  Embarassed  Добре, че се пооправи, че бях луднала  Crazy

# 29
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Пфу ма хубав аватар си имаш Мариска  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Нищихме ние много ,кой къде с кого ходил ...и не разбрахме как така тия 2 деца са толкоз еднакви  Laughing
АниКWink побут /намек/
тайги- пу пу пу тая Рали равна няма  Hug
И еййййййййй от сега мислете за юли да заформим нещо подобаващо, че мъж ми от сега дава зор.....хареса му миналия път  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт