Oслушваме се вече - тупка ли сърце на НОЕМВРИйското човече

  • 10 777
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 37
Кармелита защо трябва да представяш някакъв документ. Носиш кутия бомбони, казваш добрата новина на шефа и така....Поне аз така така направих и сега търсим човек за моето място, за да го обучавам докато стане време за отпуск.

# 256
  • Мнения: 425
Grey, завиждам ти за шефа,аз имам няколко шефове и определено по-висшестоящите не са толкова толерантни, че да се разминат само с една кутия бонбони. Аз така или иначе ще почерпя, но трябва да представя и официален документ, както си е по закон. Просто във фирмата, в която работя, човек трябва да е постоянно с вързани гащи.  Cry

# 257
  • Мнения: 7
Здравейте милички!
Отсъствах малко.Сега имам мнооооого работа Crazy
Гади ми се доста тия дни,почти от всякаква храна,спя си по коремче,но и аз модифизирана ,подпряла ръка под болезнените ми гърди и коремчето настрани. Wink
Ще ви следя отблизо
Вергилия честит рожден ден на патеричка  bouquet
Моята мама имаше рожден ден вчера и аз бях при нея!

# 258
  • София
  • Мнения: 587
Добро утро мили момичета! Аз до сега се радвах, че ме подмина вируса, но... Вчера цял ден бях като парцал и снощи си легнах раничко и като се събудих към 22.00 ушите ме боляха кански... Та от днес съм официално поне настинала... Пия парацетамол 3х1, смуча стрепсилс с мед и лимон и капя капки на ушите... Човека в аптеката каза че нямало проблем... Вие как мислите?

Моля ви извинете ме, ако имам правописни грешки или объркани изречения, но едва гледам... чак свят ми се вие и погледа ми се раздвоява...

Тонеса, мила - моята доки (и двете) казаха че с парацетамола няма проблем.

Кармелита - аз само си казах, че ще имам бебче живи и здрави. Моите шефове са много готини и друго не ми и трябва. Разбрахме се, че ако имам сили ще си продължа да си работя, но от къщи. Само ако аз проявя желание да им кажа да назначат помощничка ...

Приятен ден ви желая и да се пазите!!!

# 259
  • Мнения: 1 031
Аз поемам за преглед и ще се разпиша като се върна.
Дано всичко да е наред и да си видим и ние сърчицето Praynig Praynig Praynig

# 260
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Tonesa, да се похвалиш след прегледа Hug
Хубав ден на всички останали, а на настиналите - бързо да оздравяват!

# 261
  • Плевен
  • Мнения: 239
Добро утро Hug
Тонеса стискам палци Peace
Аз като казах на моя шеф,той вика това е много хубаво.Ще го измислим някак си като ти е лошо и за после.
Много печен човека. Simple Smile

# 262
  • Мнения: 37
Чакаме новини Tonesa. Веднага да пишеш. Стискаме палци всичко да е наред и да тупка силно малкото сърчице.

# 263
  • Мнения: 827
Момичета явно има вируси в момента защото много хора се оплакват.За Т на мен ми изписаха Панадол и мисля че наистина е добро решение.За сега нямам Т но дано не се появи.

# 264
  • Мнения: 191
Добро утро и от мен. mila 78, аз също се мажех първата бременност и не ми излезнаха никакви стрии, но също не съм сигурна дали е от това, или си е до кожа Peace. Знам обаче, че колкото по-рано ражда жената, толкова повече стрии ще излязат. Това съм го чела много пъти. Tonesa, едно от наи-безвредните хапчета по време на бременност е парацетамола, любимото болкоуспокояващо на англичаните, дават ти го за щяло и нещяло, така че споко, няма срашно. Grey, и аз съм така с нервите, маи от бунта на хормоните скоро няма оттърване да знаеш. А за спането по корем, мисля че от сега това за мен е мисия невъзможна Naughty. Ако легна така, ще ми се пръснат гърдите от болка, те и така си ме болят, па камо ли ако ги сплескам.
Tonesa, желая ти късмет на прегледа Peace, а на всички вас приятен ден  bouquet.

# 265
  • София
  • Мнения: 293
Здравейте, сладуркиии  Hug
Иии, колко сте раннобудни Simple Smile . Тонеса , да ни кажеш как е минал прегледа. Сиската бързо оздравяване от мен. При мен всичко си о.к. само дето много работа изведнъж се кукна, но това е добре. Целувки и до скоро.

# 266
  • София
  • Мнения: 587
Тонеса стискам палци и чакам с нетърпение резултатите мила!!!

Благодаря на всички за пожеланията - и на мен ми се иска да се оправя...

Хот Лейди - повече работа, повече паЛички за благополучието на бебчо... аз напоследък така разсъждавам и се успокоявам в моментите, в които едва издържам...

# 267
  • Мнения: 7
Тонеса и от мен стиснати палци  Hug Peace
По закона на Мърфи не мога да си организирам работата ,а тя излиза още и още,освен това съм зверски гладна и зарязвам всичко ,за да хапна. LaughingДобър апетит на всички ви!

# 268
  • Мнения: 37
Мамчета вижте какво открих ( и откраднах от Септемврииските мами)...Звучи интересно. Какво ще кажете да отидем?


"Уважаеми бъдещи родители,

Заповядайте на 13.04.2008 г. в „Еспресо бар”, ЦУМ, етаж 2, на първата по рода си среща за разясняване правата на бременните жени. Ще получите информационната брошура за правата на здравноосигурените бъдещи майки „Аз ще ставам майка”, която съдържа данни за прегледите и изследванията, които са заплатени от НЗОК по програмата „Майчино здравеопазване”; периодите, през които те трябва да бъдат правени; допълнителните изследвания и процедури, покрити от НЗОК в случай на рискова бременност и/или усложнения и др.
Безплатно ще се раздава и дневник – календара за здравословна бременност „Ние чакаме бебе”, който представя систематизирано и достъпно информация за 40-те гестационни седмици на бременността.
Ще имате възможност да се консултирате със специалисти от Националната здравноосигурителна каса (НЗОК), юристи и лекари.

   Срещата ще протече в неформална обстановка, на сладки приказки и сладки хапки, в която всеки желаещ ще може да задава директно въпросите си към нашите гости.

   Инициативата се провежда в рамките на кампанията „Ние чакаме бебе”, проект „Печелиш и помагаш” на българската букмейкърска къща „Еврофутбол”.



П.П. Срещата ще се проведе от 12 до 14 ч."

# 269
  • Мнения: 37
Малка забележка: От Октомврииските мами е!!! Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт